Şimdi Ara

Google mı Yandex mi? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
1
Favori
20.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki

Google mı Yandex mi?

(En Son Oy Tarihi: 10.9.2019)
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kürşat.

Senelerin google i varken yandex nedir ya. Adamlar en olmayacak sektore yapmis yatirimi. Google varken yandexten arama yapan akli basinda insan yoktur herhalde.

+1
    adamlar winzortunuza trojan yollar... hackler v.s. yandex bi halta yaramaz Google çok daha iyi eski istiyorsan yahoo kullanın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fable

bende google derim ama goole'da ilk başladığında yandex'den farkı yoktu hatta google arama motorunu yapan şahıs zamanında yahooya giderek bak ben böyle bir şey yaptım gelin bizi'de büyenize alın demiş lakin kendini beğenmiş yahoo google'a .ittiri çekmiştir sonuç ne dersen şimdi sonuç ortada

Alıntıları Göster
    nasıl abd google ile Türkiye'den her türlü bilgiyi alabiliyorsa, Rusya'da yeni arama motoru ile aynı hedefi gerçekleştirmeyi umuyor.

kısacası ikiside aynı b*k

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speech -- 11 Ekim 2012; 2:49:16 >

• quote:

bende google derim ama goole'da ilk başladığında yandex'den farkı yoktu hatta google arama motorunu yapan şahıs zamanında yahooya giderek bak ben böyle bir şey yaptım gelin bizi'de büyenize alın demiş lakin kendini beğenmiş yahoo google'a .ittiri çekmiştir sonuç ne dersen şimdi sonuç ortada

Alıntıları Göster
    Google bu milletin kanına işlenmiştir Yandexe girse bile google a yandex diye aratıp gireriz biz

Ekleme: Yandex e tekrar baktım da , uygulama ve mail olarak baya gelişmiş fakat arama motoru olarak Google herzaman ki gibi daha iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ExtraterrestriaL. -- 11 Ekim 2012; 19:28:17 >

• Genelde Google fakat yandexin haritası ile canlı trafik bilgisi almak mümkün. Özel araçları var mı bilmiyorum. Fakat o an yoldaki kullanıcıların hız istatistiklerini de kullandığını tahmin ediyorum.
    Istihbarat konusuna gelince ikisi de big brother işte.
  • DH'ni dillere pelesenk olmuş yanıtı ile cevap veriyorum

GOOGLE alır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akabey

DH'ni dillere pelesenk olmuş yanıtı ile cevap veriyorum

GOOGLE alır
    Google'a alıştığım için başka arama motoru kullanmak garip geliyor kim ne derse desin Google
  • quote:

Alıntıları Göster
    hala YANDEX le MOZİLLA yı kıyaslayanlar var. tıpkı pistonla toyotayı kıyaslamak gibi. birisi AĞ TARAYICISI birisi ARAMA MOTORU. neyse konumuza dönelim. sadece gmail bile yandex in topuna yeter. ayrıca ben rusların türk kaynaklarına sızmak için yandexi çıkardığını düşünüyorum. GOOLE gibi YAHOO gib BİNG gibi arama motorları varken tutupta YANDEX diye arama motoruna yatırım yapmak pek mantıklı gelmiyor doğrusu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meymendi -- 20 Aralık 2012; 20:51:47 >

• Yandex daha dünkü...
  • quote:

Alıntıları Göster
    yandex isimden kaybediyor yancı gibi bir şey
  • quote:

Alıntıları Göster
    Yandex'in aramasını geliştirmesi gerek. Bazen neredeyse sitenin adını yazıyorum tamamen .com'suz, onu bile bulmuyor, o sitenin adı ya da bağlantısının geçtiği bazı diğer siteleri gösteriyor.

Ancak arama özellikleri konusunda Google'dan öyle pek geri kalır yanı yok. Hatta daha iyi yanları var.

+ Yandex Haritalar diye bir şey var ki, ooo mis

• yandex
  • quote:

Orijinalden alıntı: Forvenor

Tüm Dünyayı AndroidOS ile Apple'ın elinden kurtarmış

Arama Motorlarının Kralı

GOOGLE !!!
    Bugün kullanmaya başladım bence gayet pratik uyguklamamalrı var özellikle Map çok güzel olmuş minik ilçemizin bile Panaromik resimleri var bunun haricinde ana arama sayfasında güncel haberler olması, son gezindiğim sayfaları tek tıklamayla göstermesi falan güzel.

Türkiye de de ofisleri var ülkemiz için ciddi yatırımları var bence geliştikçe kullanıcı sayısı artacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: carantinas

Bugün kullanmaya başladım bence gayet pratik uyguklamamalrı var özellikle Map çok güzel olmuş minik ilçemizin bile Panaromik resimleri var bunun haricinde ana arama sayfasında güncel haberler olması, son gezindiğim sayfaları tek tıklamayla göstermesi falan güzel.

Türkiye de de ofisleri var ülkemiz için ciddi yatırımları var bence geliştikçe kullanıcı sayısı artacaktır.

Alıntıları Göster
    Yandex hakkında atladığınız bir detay var kimsede yazmamış olabilir mi? Yandex Google iştiraki... Apple bile kullanıyor Google düşmanı Apple fanboyları kullanıyor ve bunu kimse yazmamış... neden kimse Google iştiraki olduğunu yazmadı?

• quote:

Orijinalden alıntı: grezimonk

Yandex hakkında atladığınız bir detay var kimsede yazmamış olabilir mi? Yandex Google iştiraki... Apple bile kullanıyor Google düşmanı Apple fanboyları kullanıyor ve bunu kimse yazmamış... neden kimse Google iştiraki olduğunu yazmadı?

Alıntıları Göster
    Ben Yandex diyorum,
    çünkü, google reklamları direk kafada veriyor. yada alt tarafta çok sıkıcı oluyor.. boşa vakit kaybı..
    alakasız konuda alakasız firmaların reklamları oluyo
    tamam reklam alsınlar da sağda vs yapsınlar
    yandex i kullanıyorum daha pratik... ilerde yandex daha fazla gelişecektir

• quote:

Orijinalden alıntı: hakansol

Ben Yandex diyorum,
    çünkü, google reklamları direk kafada veriyor. yada alt tarafta çok sıkıcı oluyor.. boşa vakit kaybı..

Alıntıları Göster
    google
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakansol

Ben Yandex diyorum,

kendini kandırıyorsun yandex google hizmeti kullanıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdiqeCaLe

Yandex sadece haritasi icin kullaniliyor.ayrica son reklamlari da hic iyi degildi yandexle yandexle nedir yahu

adamlar deli gibi reklam yapıo ama
  • Tabii ki Google. Ayrıca bu arkadaşımızda çok haklı.
    quote:

Orijinalden alıntı: ExtraterrestriaL.

Google bu milletin kanına işlenmiştir Yandexe girse bile google a yandex diye aratıp gireriz biz

Ekleme: Yandex e tekrar baktım da , uygulama ve mail olarak baya gelişmiş fakat arama motoru olarak Google herzaman ki gibi daha iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emirhanarda93 -- 21 Temmuz 2013; 15:39:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: emirhanarda93

Tabii ki Google. Ayrıca bu arkadaşımızda çok haklı.
    quote:

Orijinalden alıntı: ExtraterrestriaL.

Alıntıları Göster
    şimdi yandex sadece harita açısından mı iyi?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.