Şimdi Ara

Google, Google değil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • geçenlerde film izlerken bir çıkmak istedim ardından bir sürü pencere açıldı tek tek hepsini kapatana kadar virüs girdiğini sanıyorum. Anasayfayı değiştirebiliyorum ama bi virüs nasıl birşeyse SEARCH komutunu engelliyor google yerine kolayarama sitesine giriyor ama adres çubuğunda hala google yazıyor. MSE ile tam tarama çektim sonuç yok. ASC ile düzelttim ie artık ne varsa tarayıcılarda hepsini sildim ama gene de aynı düzelme yok.
    Hiçbir şekilde arama yapamıyorum arkadaşlar lütfen bileniniz varsa acil.

• Gizli dosyaları görebiliyor musun ?
  • evet gizli klasörleri ve dosyaları görebiliyorum.
  • Tarayıcı değişikliğini denediniz mi ?
  • evet. denedim
  • Microsoft Security Essentials ı kurup taramanızı yapmanızı tavsiye ediyorum o zamanda sorun devam ederse değişik yollara başvurmamız gerekecek
  • MSE=Microsoft security essentials. önce hızlı ardından tam tarama çektim ama nafile.
  • pardon mse ibaresini görmedim tam ismini hatırlayamadığım ufak bi program var bu problemler için arşivime bakıyorum şuan bulunca sizinle ismini paylaşıcam başıma geldiği için böyle bi olayın sorunu halletmede yardımcı olacak programları arşivledim :)
  • başlat - çalıştır kısmına alttaki satırı yapıştırıp enter yapın.

C:\windows\system32\drivers\etc

açılan pencerede bulanan hosts dosyasını not defteri ile açın ve içine 127.0.0.1 localhost cümleciği dışındakileri silip dosya menüsünden kaydet yapın.

Daha sonra google açıp kontrol edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arescom -- 2 Eylül 2011; 15:16:46 >
  • google de internet kilitini aç diye ara programı yükle sorun düzelecektir. çok kullandım ben. kolay gelsin...
  • @SUPPORTCENTER;
    Hocam benim anasayfam değişebiliyor. Virüs "Search" uzantılarını engelliyor. Anlatabildim umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheTimesOfTR38

@SUPPORTCENTER;
    Hocam benim anasayfam değişebiliyor. Virüs "Search" uzantılarını engelliyor. Anlatabildim umarım.

Benim dediğim yöntemi uyguladınız mı?
  • @arescom hocam sağolun aynı yöntemle çözüldü.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.