Şimdi Ara

★★GOOGLE GALAXY NEXUS KULLANICILAR KLÜBÜ (JB 4.3) (SSS)(334 ÜYE)(İLK SAYFAYI OKUYUP-SORUNUZ)★★ (996. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.921
Cevap
88
Favori
699.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 994995996997998
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yanlış birşey yapmamışsınız aslında, yeni nightly i kurup sistemi başlatıyorsunuz. Telefonda kurulu olan 28 mayıs mıydı? Hata sürekli mi geliyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • brhndrn kullanıcısına yanıt
    Hata sürekli geliyor. Ben kapattıkca yenisi geliyor. Evet 28 Mayıs kuruluydu. Bir daha mı kursam acaba kararsız kaldım...
  • sancos S kullanıcısına yanıt
    Hiç öyle bir durumla karşılaşmadım. Hatta 10 nisandan 20 mayısa deneme amaçlı wipe yapmadan geçmiş yine de sorunla karşılaşmamıştım. Telefonda 28 mayıs varsa aynı şekilde onu kurmayı dener misiniz? Hata devam edecek mi bakalım

• brhndrn kullanıcısına yanıt
    28 Mayısı tekrardn kurunca hata düzeldi? Neyse 29 Mayısı pas geçecem anlaşılan
    Düzeldiyse ne ala ama çözüm yolunu buluruz umarım. Bir sorun olmalı ki o hatayı versin. agritux gelince ilgilenir muhakkak

• Arkadaşlar merhaba.nexusum için daha güçlü bi pil kullanımını tavsiye edermisiniz.alabileceğim bi yer tavsiyeside olursa minnettar kalırım.

• Telefonla ilgili değil de uygulama ile yardım isteyecektim. Eşimde Htc Desire S var. Orjinalindeki hava durumu widgetinde yağmur yağdığında su damlacıkları oluşuyor ve araba silecekleri ile bu damlaları siliyor. Sisli havalar için ayrı kar yağışı için ayrı animasyonlar. Ücretsiz tavsiye edebileceğiniz güzel bir hava durumu uygulaması varmı?
    Titanium backup kullanın hocam.
  • Nekadar simge paketi alsam da, Dcikonz hep geri döndüğüm ücretsiz simge paketi olmuştu.
    Geliştiricisi ilgili ve request app sayesinde eksikleri tamamlayan birisi.

Dikdörtgen tema yapmıştı ama simge sayısı azdı.
    Şimdi baktım da baya çoğalmış

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.czarnomorski.theme.dcikonz.rectan

• Geçen günlerde Mesut Çevik bir twit rt yapmıştı, miui kurulu s3 ün pil performansı stok rom'dan daha iyi gibi bir içerikti. Miui takılmıştı aklıma. Periyodik miui hevesim sonucu az önce tekrar marketten mi home launcher indirdim, daha önceki yüklememde sürekli sorun çıkartıyordu ama şu anlık iyi gibi. Nova bu günlük kenarda beklesin bakalım

Ekleme: Chrome'dan ana ekrana dönerken launcher yüklenmesini bekletiyor. Nova'ya kurban olsun mihome

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brhndrn -- 1 Haziran 2014; 15:20:53 >
  • 10 nisan carbon nightly'deyim. bundan önce de 4.4.2 CM rom vardı. her iki rom'da da telefon kullanılmadığı zaman kendiliğinden ekran 1sn için açılıp kapanıyor. bu açılıp kapanmalar pil istatistiklerinde görünmüyor. önerisi olan var mı bu açılıp kapanmalar için ? herhangi bir antivirus vs programı kullanmıyorum. rom'u ilk flaşladığım, herhangi bir uygulama kurmadan çiğ haliyle dahi yapıyor bunu... 4.4.2 ye özgü bir sorunmuş gibi görünüyor.
  • 10 nisandan 30 mayıs carbona geçirdim geçirmez olaydım kasılmalar oluyor.Telefon performanstan düştü!
  • marxx kullanıcısına yanıt
    İşim masabaşı. Telefonum hep gözümün önünde. Herhangi bir bildiri geldiğinde dahi, aşağıdaki küçük yuvarlak lambanın ilk yanışında hemen dikkatimi çekiyor. Hiç böyle bir problem yaşamadım. Eğer koca ekran bir saniyeliğine dahi açılıp kapansaydı mutlaka dikkatimi çekerdi.

Better battery stats kurun. Xda sürümü ücretsiz. Onunla yakalayabilirsiniz telefonu uyandıranın ne olduğunu. Ben NFC den şüphe ettim. CM de de aynı sorun var demeseydiniz pocket mode derdim. Uygulama İçin Link:http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=15869886&postcount=2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agritux -- 1 Haziran 2014; 21:31:50 >

• agritux kullanıcısına yanıt
    İnternette bazi kisilere de olmus micro usb girisindeki dil asagi fazla inik vaziyetteyken elektriklenme meydana gelip ekran anlik acilip kapaniyormus bende de bu sekilde titrer gibi acilip kapaniyordu. Bir makas ucuyla epey inmis halde duran dili ekrana dogru kaldirdim bu esnada kisa devre de yaptirdim telefon kapandi :) bakalim bir sure takip edecegim ayni zamanda programi da kurdum fakat istatistige yansiyan bir sorun degil maalesef bu... Telefon uyuyor ve ekran kapali gorunuyor istatistiklerde.

• marxx kullanıcısına yanıt
    O halde kısa devre var demekki. Bence bir teknik servise götürün ya da usb girişi sipariş edip kendiniz değiştirin.
  • Arkadaşlar sizden bir konuda yardım isteyeceğim. Kızım (3 yaşında) telefonla oynarken ne yaptıysa kilit ekranında bir değişiklik oldu ve ben düzeltemedim. Olay şu . Kilit ekranında altta bir kilit resmi ve onun altında yukarıyı gösteren işaret var. Kilit resmini tıkladığınızda ise kilit ekranını açacak daire içindeki kilit ortaya çıkıyor. Eskiden direk daire içindeki kilit simgesi vardı. Nasıl eski haline döndürebilirim acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: agritux

Nekadar simge paketi alsam da, Dcikonz hep geri döndüğüm ücretsiz simge paketi olmuştu.
    Geliştiricisi ilgili ve request app sayesinde eksikleri tamamlayan birisi.

Dikdörtgen tema yapmıştı ama simge sayısı azdı.
    Şimdi baktım da baya çoğalmış

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.czarnomorski.theme.dcikonz.rectan

Gerçekten çok beğendim simgeleri. Telefonu vermeye kıyamıyorum ne hale geldi telefon :)

Dün eşimin erkek kardeşine telefon almaya gittik. Htc One X ararken uygun fiyata One bulduk. Çiziksiz gıcır gıcır bir cihaz. Yurt dışı bir cihazdı ve 700 TL ye anlaşıp aldık. İlk önce aklıma benim telefonum + üste para takası geldi. Bende sonrasında kendime nexus 4 alırım diye düşünüyordum. Elimi cebime soktum. Telefonuma dokundum ve vermeye kıyamadım nakit ödeyip aldık :) Sonrasında Htc one yi sıfırladığımızda imei hatası verdi, şarz yerine oturmuyordu (şarz aleti orjinal değildi) ve telefonun hafızası 0.9 gb görünüyordu (buna bir anlam veremedik) tekrardan paramıza alıp çıktık. Yani kısaca telefonumu vermeye kıyamadım :)

Anlayamadım ben.
  • Büroda kimse yok resmini çekemiyorum. Kilit ekranında normlade çember içinde bir kilit vardı. Açmak için kilit simgesini çembere kadar sürüklüyorduk.

Şuan ise kilit resmi var fakat ekranın altında. Çember yok. Kilit simgesine dokunulduğunda kilit resmi biraz yukarı kayıyor ve etrafının çemberi o zaman geliyor. Büroya ilk gelen olduğunda da resimlerim. Umarım anlatımım yardımcı olabilir.
    Kilit ekrani ayarlarinda maximize widgets gibi bir secenek olacak onu kapatinca eski haline gelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemee -- 2 Haziran 2014; 19:44:28 >
  • 
Sayfa: önceki 994995996997998
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.