Şimdi Ara

★★GOOGLE GALAXY NEXUS KULLANICILAR KLÜBÜ (JB 4.3) (SSS)(334 ÜYE)(İLK SAYFAYI OKUYUP-SORUNUZ)★★ (995. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.922
Cevap
88
Favori
699.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 993994995996997
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sancos

Üstad ben kendi sitesinden değil buradan takip ediyorum :) Böyle daha heyecan verici oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • agritux kullanıcısına yanıt
    Rom kurarken galerideki fotoğraflar ve diğer dosyaların silinmeyeceğini kastetmiştim ama şimdi tekrar okuyunca pek başaramamışım sanırım
  • matematiqci kullanıcısına yanıt
    Sadece bir defa reset attı, o da artık normal diyorum çünkü arkaplanda birkaç uygulama açıkken yoğun kullanımda diğer rom'larda da oluyordu. Donma denk gelmedi açıkçası. Böyle çekinceleriniz varsa bir süre daha bekleyin isterseniz ama en azından ben bu son nightly'lerden memnunum ve günlük yüklemeye devam ediyorum.
  • Ana ekrana uzun basınca witgets-setting tuşu geliyor settinge bastıgımda bi tepki vermiyor telefon.Ekranlardan istedigimi ana ekran yapamıyorum hep en sola kayıyor.Siz nasıl düzelttiniz bu problemi? 10 nisandada böyleydi 28 mayıstada.Tşkler cevap için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matematiqci -- 28 Mayıs 2014; 20:35:20 >
    Ben çok uzun zamandır Nova Prime Launcher kullanıyorum, rom farketmiyor. Bildiğim kadarıyla agritux'da Nova'cıdır Bu yüzden ben yardımcı olamayacağım bu konuda.

• quote:

Orijinalden alıntı: brhndrn

Ben çok uzun zamandır Nova Prime Launcher kullanıyorum, rom farketmiyor. Bildiğim kadarıyla agritux'da Nova'cıdır Bu yüzden ben yardımcı olamayacağım bu konuda.

nova'nın ne artısı var üstadım.Nedir sizi novaya bağlayan?
    Her türlü ayarı yapma şansınız var ve bu ayarları kaydederek rom değişimlerinden sonra geri yükleme şansınız var. İnanılmaz bir kolaylık.

Ücretsiz sürümünü indirip deneyin bence. İyice kurcalayın. Eminim çok seveceksiniz

• Art'nin sağlam çalıştıgı bir rom var mı önerebileceğiniz..

• quote:

Her türlü ayarı yapma şansınız var ve bu ayarları kaydederek rom değişimlerinden sonra geri yükleme şansınız var. İnanılmaz bir kolaylık.

Ücretsiz sürümünü indirip deneyin bence. İyice kurcalayın. Eminim çok seveceksiniz

Gerçekten çok beğendim. Ücretsizi bile iş görüyor. Akşama doğru ücretlisi neymiş bir araştıracağım.
  • sancos S kullanıcısına yanıt
    Ayarların tamamını inceleyin, ücretli sürümde açılacak olanlar parantez içinde prime yazanlardır. Okunmamış bildirim sayacı, ana ekranda aşağı-yıkarı doğru parmak hareketleri gibi güzel şeyler var. İnceleyin
    29 mayıs karbonu yayında

• Elimde temiz kullandığım 2015 yılı içerisine kadar garantili full kutulu nexus var.telefonun her tarafından çekilmiş resimleri var ama mesaj uzamasın diye atmadım.ilgilenenler bana bursan veya hasanblcgl@gmail.com hesabımdan ulaşabilirler.alıcılara diğer resimlerinide gönderebilirim..FİYAT: 630 TL MAKUL PAZARLIKLAR OLABİLİR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cadde007 -- 29 Mayıs 2014; 14:08:32 >

• quote:

29 mayıs karbonu yayında

Birer sürüm arayla yenilemeyi düşünüyorum çünkü telefonun yedeğinden yenisini kurmak yarım günümü alıyor Silinen mesajlarda cabası...
    Nasıl ani, anlamadım? Telefonun yedeği ile ne ilgisi var ki? Neden öyle bir şeye ihtiyaç duydunuz? Sadece recovery den yeni nightly'i flaşlayacaksınız. Ayar, mesaj veya dosya kaybınız olmayacak.

• Ben her seferinde temiz kurulum yapıyorum. Ne yüklü program kalıyor nede mesaj.

Bu söylediğiniz şekilde yaparsam programlarım durur mu?
    Rom değişirken veya aynı romun büyük değişikliğe uğramış sürümünü kurarken full wipe yapıp temiz kurulum şart. Ama böyle nightly değişimlerinde wipe yapmaya gerek yok. Madem yedeğiniz var, bugünün sürümünü indirip sadece flaşlayın, denemiş olursunuz. Hiçbir veri kaybı olmuyor. Yoksa biz de her gün her defasında temiz kurulum yaparsak cihazı kullanmaya zamanımız kalmazdı

Ekleme: SMS yedeklemek istiyorsanız aşağıdaki uygulamayı tavsiye ederim. Her wipe öncesi yedekleme yapıp kurulumdan sonra geri yükleyerek mesajlarınızı da korumuş olursunuz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.riteshsahu.SMSBackupRestore

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brhndrn -- 29 Mayıs 2014; 14:55:57 >

• Arkadaş ne telefonmuş ne forummuş aldı götürdü beni... Kaç zamandır yönetici olduğum forumu bu kadar dikkatli takip etmedim

Hemen indiriyorum deneyelim bakalım becerebilecekmiyim...
  • brhndrn kullanıcısına yanıt
    Malesef
    com.android.systemui işlem durdu. hatası alıyorum. Nasıl düzeltebilirim yada neyi yanlış yaptım acaba? Gaaps yüklemedim ondanmıdır?

Gaaps yükledim ama sonuç değişmedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sancos -- 29 Mayıs 2014; 15:45:08 >
    Hatayı nerede alıyorsunuz? Gapps ile ilgili olduğunu düşünmüyorum, nightly kurarken hiçbir zaman gapps yüklemiş değilim. Siz yaptığınız şeyleri yazarsanız nerede sorun çıktığını belki bulabiliriz.

• telefonu recovery modda açtım. Sonrasında ise yeni nightly kurdum. Açıldığında telefon açılır açılmaz ana ekranda bu hatayı aldım.
  • 
Sayfa: önceki 993994995996997
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.