Şimdi Ara

★★GOOGLE GALAXY NEXUS KULLANICILAR KLÜBÜ (JB 4.3) (SSS)(334 ÜYE)(İLK SAYFAYI OKUYUP-SORUNUZ)★★

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
20.924
Cevap
95
Favori
689.006
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Nexus >> ★★GOOGLE GALAXY NEXUS KULLANICILAR KLÜBÜ (JB 4.3) (SSS)(334 ÜYE)(İLK SAYFAYI OKUYUP-SORUNUZ)★★
Giriş
    6088 Mesaj

O halde kısa devre var demekki. Bence bir teknik servise götürün ya da usb girişi sipariş edip kendiniz değiştirin.
    |
    |
    marxx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar sizden bir konuda yardım isteyeceğim. Kızım (3 yaşında) telefonla oynarken ne yaptıysa kilit ekranında bir değişiklik oldu ve ben düzeltemedim. Olay şu . Kilit ekranında altta bir kilit resmi ve onun altında yukarıyı gösteren işaret var. Kilit resmini tıkladığınızda ise kilit ekranını açacak daire içindeki kilit ortaya çıkıyor. Eskiden direk daire içindeki kilit simgesi vardı. Nasıl eski haline döndürebilirim acaba?
    quote:

Orijinalden alıntı: agritux

Nekadar simge paketi alsam da, Dcikonz hep geri döndüğüm ücretsiz simge paketi olmuştu.
    Geliştiricisi ilgili ve request app sayesinde eksikleri tamamlayan birisi.

Dikdörtgen tema yapmıştı ama simge sayısı azdı.
    Şimdi baktım da baya çoğalmış

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.czarnomorski.theme.dcikonz.rectan

Gerçekten çok beğendim simgeleri. Telefonu vermeye kıyamıyorum ne hale geldi telefon :)

Dün eşimin erkek kardeşine telefon almaya gittik. Htc One X ararken uygun fiyata One bulduk. Çiziksiz gıcır gıcır bir cihaz. Yurt dışı bir cihazdı ve 700 TL ye anlaşıp aldık. İlk önce aklıma benim telefonum + üste para takası geldi. Bende sonrasında kendime nexus 4 alırım diye düşünüyordum. Elimi cebime soktum. Telefonuma dokundum ve vermeye kıyamadım nakit ödeyip aldık :) Sonrasında Htc one yi sıfırladığımızda imei hatası verdi, şarz yerine oturmuyordu (şarz aleti orjinal değildi) ve telefonun hafızası 0.9 gb görünüyordu (buna bir anlam veremedik) tekrardan paramıza alıp çıktık. Yani kısaca telefonumu vermeye kıyamadım :)
    |
    |

• Yarbay
    6088 Mesaj

Anlayamadım ben.
    |
    |
    sancos kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Şuan ise kilit resmi var fakat ekranın altında. Çember yok. Kilit simgesine dokunulduğunda kilit resmi biraz yukarı kayıyor ve etrafının çemberi o zaman geliyor. Büroya ilk gelen olduğunda da resimlerim. Umarım anlatımım yardımcı olabilir.

Kilit ekrani ayarlarinda maximize widgets gibi bir secenek olacak onu kapatinca eski haline gelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemee -- 2 Haziran 2014; 19:44:28 >
    |
    |
    Geçenlerde bahsettiğimiz Deji marka pili gittigidiyor üzerinden sipariş vermiştim. Gittigidiyor'u da tecrübe etmiş olduk Bu sabah arkadaşımın eline ulaşmış. Akşam teslim alıp birkaç gün içinde fark var mı yok mu haber veririm. Pil konusundan bıkkınlık geldiği için artık inşallah olumlu yönde fark olsun diye dua ediyorum

Ekleme: Pil elime ulaştı. Gayet güzel, hatta abartılı denilecek kadar güzel paketlenmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brhndrn -- 3 Haziran 2014; 16:09:31 >

Orijinalden alıntı: brhndrn

Geçenlerde bahsettiğimiz Deji marka pili gittigidiyor üzerinden sipariş vermiştim. Gittigidiyor'u da tecrübe etmiş olduk Bu sabah arkadaşımın eline ulaşmış. Akşam teslim alıp birkaç gün içinde fark var mı yok mu haber veririm. Pil konusundan bıkkınlık geldiği için artık inşallah olumlu yönde fark olsun diye dua ediyorum

Ekleme: Pil elime ulaştı. Gayet güzel, hatta abartılı denilecek kadar güzel paketlenmiş

Deji benimde ilgilendiğim bir pil, paket neysede :)) kullanımla ilgili deneyiminizi ilerde paylaşmanızı çok isterim. Bir iki hafta kullandıktan sonra iyice performansı hakkında bilgi verebilir tecrübeyi edinmiş olursunuz nasılsa.

• Yüzbaşı
    531 Mesaj

Çarşı; ücretli uygulamalara karşı :)

Yıllardır ne kadar kötü alıştırılmışız herşeyin ücretsizine yada bir şekilde ücretsizine. Şimdi kocaman adam olduk ama hala para vermek zoruma gidiyor...
    |
    |
    agritux kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Vallahi hocam adam günlerce gecelerce haftalarca aylarca gece gündüz oturuyor, tek başına (ya da bir ekiple) oyun, simge, program vs yapıyor, tasarlıyor. Bize de kullanım bedeli olarak 2 TL vs sunuyor. Çok mu?
    Tamam ücretliyi satın almamak bir tercih sebebi olabilir. Ama "bir şekilde ücretsizini kullanmak" bence hoş değil.
    Kusura bakmayın sert olduysa.
    |
    |
    Bahsedilenler: sancos

Yok sert olmadı Mesajımda da yazdığım gibi ALIŞTIRILMIŞIZ :) Bu isteyerek ve severek girdiğimiz bir format değil. Ben cep telefonunda bedava olan sürümleri kullanıyorum. Malesef aynı şeyleri bilgisayar programları için söyleyemeyeceğim. Çünkü benim kullandığım programların ücretleri ortalama 100.000$. Ben aylık 2.000 TL ücretle çalışan bir insanım. Patronum bile böyle bir yükün altına giremez çünkü ofiste 8 bilgisayar var :)

Ama hiç bir zaman bu şekilde emek harcayarak küçük paralar kazanan insanlara çok görmedim. Mesajımda hep vurgulamaya çalıştığım gibi sadece kötü alıştırılmışız o kadar.
    |
    |

Ben şahsi bilgisayarımda 10 yılı aşkın süredir linux kullanıyorum. Açık kaynak dünyası gerçekten çok hoş ve daha çok kişiselleştirilebilir.

İş yeri için aynı şeyi bende söyleyemeyeceğim. Maalesef lisanssız programlar kullanılıyor. Hepsi değil ama bazıları. Hatta 10 program var ise bunun 2 si falan.. Bu durum beni çok rahatsız ediyor açıkçası.
    Üstelik benim bunları kullanıyor olmam en can sıkıcı yanı. Ama mümkün olduğunca herkesi teşvik etmeye çalışıyorum. Programlar bazen kampanya yapıyor. Onlardan haberdar ediyorum çalıştığım şirketi. Vs.

Keşke alışmış olmasaydık bu duruma. Keşke emeğin değerini bilen bir toplum olsaydık.

Neyse dertleşmeye döndü bu iş :)
    |
    |

Paket işin esprisiydi zaten :) Pil geldiğinde 68% oranında dolu gösteriyordu. Saat 14:30 civarı telefona taktım ve biraz önce tamamen bitti. Tam performansından bir hafta sonra haberdar ederim :)
    |
    |
    sbircek kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

M7'yi bekliyorum düzeltirler umarım artık.

Ustad iyi geceler carbon 10 mayis in ustune 20 mayis nigtly kurdum wipe fslan hirbirsey yapmadim sadece romu flashladim 3g baglantisi berbat kopuyor baglansada edge hizinda oluyor sikinti wipe yapmamamdanmi kaynaklaniyor sence ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Düzeldi o sorun.
    |
    |
    Ed Vedder kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

carbon 10 a carbon 20 mi flashladınız yoksa cm 20 mi?
    carbon 20 flashladıysanız, wipe cache wipe dalvik cache format system yapın (başka bir şey yapmayın) sonra carbon 3 haziranı flashlayın sonra gapps paketinizi flashlayın.
    |
    |
    gkhnsrcfb kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

28 Mayısın üzerine 29 Mayısı flasladım telefon durduk yere uçak moduna giriyor, mobil veri kullanımını açıyor vs. O kadar çok karıştıki kafası sonunda deli oldum en baştan 28 Mayısa tekrardan döndüm. Sonrasında 28 Mayıs üzerine 1 Haziranı flasladım bu sefer telefon kurulum aşamasını hiç geçemedi. Carbon rom'um 28 Mayıs sonrasına geçmeye korkuyorum :)
    |
    |
Bey Azura
192.168.1.1
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,766
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.