Şimdi Ara

Google Fotoğraflar 1 milyar indirme sayısına ulaştı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Android'deki Google Fotoğraflar uygulaması 1 milyar indirme sayısına ulaşarak bu kilometre taşını devirmeyi başaran 22. uygulama oldu. Başarılı uygulama, yıllar geçtikçe kullanıcılar arasında popülarite kazanırken, Google da sürekli güncellemeler yaparak uygulamaya yeni özellikler ekledi.

Google Fotoğraflar uygulamasının milyarlarca indirme sayısına ulaşmasına yardımcı olan pek çok özelliği var. Uygulamayı diğerlerinden üstün kılan şey tüm fotoğraflarınızı buluta yükleyebilmeniz için sınırsız ve ücretsiz depolama alanı sunması oldu. Bu özellik ayrıca yeni Android cihazınızla, bulutunuzdaki tüm fotoğraflarınıza sorunsuz şekilde erişmenizi sağlıyor.

Ayrıca Bkz.Android ve iOS'ta YouTube videoları nasıl arka planda oynatılır?
    Google Fotoğraflar uygulaması Android akıllı telefonların çoğuna önceden kurulu olarak geliyor. Bu, şüphesiz ki uygulamanın kullanıma sunulmasından bu yana büyük indirme sayılarına ulaşmasına yardımcı oldu. Pek çok Google uygulaması ve hizmeti henüz bu rakama ulaşmayı başaramamış durumda.

1 milyar indirme sayısına ulaşan uygulamalar listesinin 21. sırasında ise Instagram var. Analistler o dönem, 1 milyar indirmeyi geçecek bir sonraki uygulamanın Snapchat olabileceğini iddia etmişlerdi. Ancak ipi göğüsleyen Google Fotoğraflar oldu. Snapchat'in barajı geçen 23. uygulama olup olmayacağını ise zaman gösterecek.

• zaten built-in geliyor ne indirmesi yav.

• İnsanların özelini fişleyen uygulama.
  • bende her zaman devre dışı olan zımbırtılar...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende vardı silemiyorum.

• Cihazın içine koymasalar kimsenin aklına gelip indirmez bile. Lanet bir albüm uygulaması. Kullanıcının verisini sırtlanıp götürüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F30ED544B -- 8 Haziran 2017; 12:17:40 >
  • cihazda tüm fotoğrafları yedekleme için mükemmel bir uygulama

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kullanım süresi önemli olan.

• Bende devre dışı bu tam olarak da ne işe yaradığını bilmiyorum açıkçası fotoğraf görüntülemeye yarıyor diye düşündüm ve devre dışı bıraktım zaten yüklü geliyor uygulama ne 1.000.000.000 indirmesi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alternatif onerisi olan?

• quote:

Orijinalden alıntı: Halleluja

Alternatif onerisi olan?

Quickpic tek geçerim.

• Hiç sevmiyorum. Kimseye de tavsiye etmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: tolgasubasi

Cihazın içine koymasalar kimsenin aklına gelip indirmez bile. Lanet bir albüm uygulaması. Kullanıcının verisini sırtlanıp götürüyor.

1) Bende yoktu kendim indirdim.

2) Bu uygulama Google'ın oldugu icin Google senin verilerine bakmaz.

3) Android Google'ın o yuzden senin verilerini calarlar. Sen hic Android kullanma tamam mı

• quote:

Orijinalden alıntı: windrosymbian

quote:

Cihazın içine koymasalar kimsenin aklına gelip indirmez bile. Lanet bir albüm uygulaması. Kullanıcının verisini sırtlanıp götürüyor.

3) Android Google'ın o yuzden senin verilerini calarlar. Sen hic Android kullanma tamam mı

Tamam

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: windrosymbian

quote:

Tamam

Tamam mı?

• Kullanmadığım en gereksiz uygulama. Fotoğrafa isim koymuyorum ki, ismini kendi koyuyor telefon. Zaten bulut kullanmıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Giresunlufuk

Hiç sevmiyorum. Kimseye de tavsiye etmiyorum.

+1
  • bir ara kullanıyordum ama yedekleme işini beğenmedim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.