Şimdi Ara

Google'da çıkan ilginç sonuç (OPEL'ler sorunlu mu?)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
11
Cevap
1
Favori
518
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Markalar ve Modelleri >> Google'da çıkan ilginç sonuç (OPEL'ler sorunlu mu?)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    6304 Mesaj
    Aranızda beni tanıyanlar opele karşı herhangi bir antipatimin olmadığını bilir..
    Google'da hiç bir marka belirtmeden sadece arıza ışığı ile ilgili bir arama yapıyordum ve şu SS'deki sonuçla karşılaştım..
    Daha önce google'a opelin "o"sunu bile yazmışlığım yoktur, neden hep opel arızaları çıktı?
    Opel alanlar sürekli sorun mu yaşıyor?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
    PM'leri okuyabilmem için SMS onayı gerekiyor, fakat sitede kayıtlı olan hattı çoktan kapattırdım. Telefon numarasını da ayarlardan değiştirmek mümkün değil. SMS onayı olmadan foruma post atabiliyorken neden PM okuyamıyoruz? BU ÇOK SAÇMA DEĞİL Mİ? Donanımhaberin bana bir kazığı. Çogzel site yapmışlar, bravo.
  • Yarbay
    2296 Mesaj
    Lpg ile uyumsuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    internet kullanan kesimden olması sebebiyle.

|
    |

Evet o katalizor lambasını lpg li opel sahibi olan herkes illaki seyir halindeyken yandığını görmüştür.

lpg de zengin/fakir karışım düzgün ayarlanmadı ise yanabilir.
    egr valfi çok kirli ise yanabilir.
    katalitik konvertor dagıldıysa yanabilir.

1 yıl önce kadar benimde başıma gelmişti. Arasıra yanıyordu devirli kullanınca arıza ışığı sönüyordu. EGR valf ve boğaz kelebeği temizliği yaptırdım bir daha yanmadı. Ayrıca arıza lambası yanık durumda performanstada bir değişme olmuyordu.

Piyasada bolca opel var ve çoğu lpgli hal böyle olunca googlede sık rastlanmasıda çok normal.
    |
    |
    djoz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    bende opel kullanıyorum,lpg de genellikle ufak sıkıntılar çıkabiliyor,fakat o kadarda sorunlu araçlar değil.birde sanırım opel sahibleri aşırı titiz oluyorlaren ufak bir şeyi internete yazıyorlar

birde saniyedeki ustalarla meşhur ÖPEL servisi olmasa......
    |
    |
    B16B (Type R)VTECFound in:1996–2000 JDM Civic Type R[EK9]JDM Displacement: 1,595 cc (97.3 cu in)Compression: 10.8:1Bore: 81 mm (3.2 in)Stroke: 77.4 mm (3.0 in)Rod/Stroke ratio: 1.84:1Power: 185 hp (138 kW) @ 8200 rpm Rev-limit: 9000 rpm Vtec angagement:6200 rpm EK9 TYPE-R 1.6LT 185 HP ATMOSFERİK''Eğer kanım ile yükselecekse Hz.Muhammed'in dini; durmayın kılıçlar doğrayın beni''. Fatih Sultan Mehmet Han
  • Yarbay
    8866 Mesaj
    Opel'in sensör ve elektrik arızaları, özellikle 97-2005 yılları arasında fazlaydı. Bu istatistik ondan bence..

|
    |

O'nu Özlüyorum. Aslında O'nu hiç görmedim, yüz yüze gelmedim. Ama O'nu tanıyorum. Sesini cızırtılı bantlardan dinledim, hep siyah beyaz filmlerde gördüm yüzünü; çelik bakışlarını, şiirlerde okudum. O'nu yaşıyorum. Özlü sözlerini okudum köşe başlarında. Adını, her sabah okul sıralarında andım. Şimdi 77 yıl sonra, O'nunla son yolculuğa çıkıyorum bir kez daha. O'nun geçtiği yollardan geçiyorum, çektiği acıları ruhumda taşıyorum. O'nu arıyorum.. [1881 - 193∞]

Veteriner Hekimi, Gıda Güvenliği Danışmanı
  • Yarbay
    2869 Mesaj
    Ben herzaman söyleri Tasarım, konfor, güvenlik konusunda Opele hiç bir şey söylemem, ama sorunsuzluk dediğin zaman bence Opel sorunsuz bir araba değildir. Ben bunu söylediğim zaman bu forumda neymiş Opel Alman arabasıymış, tank gibi arabaymış hatta bana 0 KM j KASA OPEL ASTRA ALDIM 6 AYDIR BİNİYORUM ARABA 10.000 KM OLDU HİÇ SORUN ÇIKARTMADI diyen süper zekalara bile rastladım
    |
    |
    2 yıl H kasa Astra kullandım. Aldıktan 2 ay sonra silecek suyu sensörü bozuldu. 8 ay kadar sonra soğutma suyu uyarısı verdi servise gittik sensör bozulmuş. Bir 5-6 ay sonra tekrar silecek suyu sensörü bozuldu. Hepsi garantiden halledildi neyseki.
    Opel şu sensör üreten firmayı değiştirse iyi olur.
    |
    |
    |
    |
Reklamlar
üniversite
Mobilya Takımları
Bey Azura
Orjinal Laptop Yedek Parça
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.