Şimdi Ara

GOOGLE CHROMECAST KULLANANLAR (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.214
Cevap
88
Favori
178.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam iphone dan ekran yansitma yapinca. Apple tv ye baglandigimizdan gibi baglanabiliyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Hocam iphone dan ekran yansitma yapinca. Apple tv ye baglandigimizdan gibi baglanabiliyor mu?

bende android telefon var ama yansıtır büyük ihtimalle dün google playdan google home indirdim on numara yansıttı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • google chromasat 4k kumandadaki sağ tarafta en alttaki tuş ne işe yarıyor bilen varmı

• Angelica kullanıcısına yanıt
    iPhone’da ekran yansıtma uygulama ile yapılabiliyor. Kendi üzerinden doğrudan yapılamıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canerci -- 6 Nisan 2021; 23:11:15 >
  • canerci C kullanıcısına yanıt
    Son çıkan Chromecast için konusuyoruz dimi hocam?
    Chromecast 2 kullanıyorum. Son çıkanda böyle bir destek verildiyse bilmiyorum. Galiba en son chromecast3 ve 4k var...👍
    Bende de 2 var da son çıkan da Apple TV desteği var belki o yüzden direkt yansıtma vardır hocam.
    Öyleyse bilmiyorum. Koydularsa böyle bir özellik iyi olmuş o zaman. Chromecast2 benim tüm görüntü aktarım ihtiyacumı karşılıyor çok şükür. Daha da ötesini aramam...😊👍✋
    Ekran yansıtma icin hangi uygulamayı kullanıyorsunuz hocam?
    Telefon ekranını komple yansıtmayı kastediyoruz galiba. Tv Mirror (C) uygulaması...👍✋
    Reklam izlettirmese güzel program :)
    Öyle mi? Valla komple ekran aktarımıyla da işim olmadığından kullanmıyorum aslında. Öyle indirdiğim gibi duruyor. 😅✋
    Maalesef hocam önden reklam izletiyor :)
    Reklamı kaldır muhabbeti falan vardır. Parayla alınıp halledilir aslında...😊👍
    37 tl :)
    Tek sefer için verilir aslında eğer çok işiniz düşüyorsa. Ya da jb yapıp ücretsiz aldırırsınız...😊✋

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canerci -- 6 Nisan 2021; 23:30:44 >
  • Chromecast with Google TV de Beinconnect app çalıştırmayı başaran oldu mu?

• chomecast 3. jenerasyon kullanıyorum. iptv deki içeriği cihaz çözemiyur. GSE iptv appini kullanıyorum, chromecast desteği de var ancak içeriği çözemiyor. Benzer durumu yaşayıp çözen var mı?

• aslanbe kullanıcısına yanıt

Tv deki Source tuşu görevi görür eğer ayarlardan atama yaparsanız.

• quote:

Orijinalden alıntı: teomans

Tv deki Source tuşu görevi görür eğer ayarlardan atama yaparsanız.

teşekkür ederim cevap için atamayı nasıl yapıcam anlamadım google chromasat,tan yapıcam herhalde nereden yapacağımı söylermisin birde source tuşu daha önce kullanmadım bi kolaylık sağlıyormu teşekkür ederim saygılar

• 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.