Şimdi Ara

Google Chrome'da Facebook donma sorunu ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
1
Favori
25.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aynı sorundan muzdaribim çözülesi bir konu :)
  • chrome kendini bozdu valla explorer daha iyi:D:D yok o kadar da değil:)
  • aynen valla chrome çok bozdu bende de shockware eklentisi zırt pırt bozulup duruyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugr06

aynen valla chrome çok bozdu bende de shockware eklentisi zırt pırt bozulup duruyo

kullanmayın abi kullanmak zorunda mısınız ? bunun operası var , firefox u var internet explorer ı var vs vs vs... nedir bu chrome hastalığı
  • quote:

Orijinalden alıntı: YNSMDRGL

quote:

aynen valla chrome çok bozdu bende de shockware eklentisi zırt pırt bozulup duruyo

kullanmayın abi kullanmak zorunda mısınız ? bunun operası var , firefox u var internet explorer ı var vs vs vs... nedir bu chrome hastalığı

alışkanlık,hemde bunun kullanmına alıştıktan sonra diğerlerine alışmak zor olur
  • quote:

quote:

quote:

inan zor olmaz ben eskiden hep ie kullanırdım firefox a geçtim ve çok memnunum hiç bir sıkıntım olmadı bugüne kadar ve chrome nedense itici geliyor hep hele bu isyan mesajlarından sonra daha da iticileştiriyor

• quote:

quote:

quote:

quote:

inan zor olmaz ben eskiden hep ie kullanırdım firefox a geçtim ve çok memnunum hiç bir sıkıntım olmadı bugüne kadar ve chrome nedense itici geliyor hep hele bu isyan mesajlarından sonra daha da iticileştiriyor

bende chrome dan memnundum hala da memnunum ama şu son zamanlarda biraz sıkıntı yaratıyo yoksa gayet iyi

• şu son zamanlarda kafamı attırmaya başladı
  • aynı sorun bendede var.

bire bir aynısı hatta

tek degilsiniz bilin istedim

birde sçyle bi sey buldum

http://support.google.com/chrome/bin/answer.py?hl=tr&answer=95669
  • benimki de aşağı inmiyor...
  • Evet arkadaşlar, işim gereği emlak ilanlarını hergün dolaşıyorum.

Evdeki bilgisayarımdan önceden tıklamış olduğum bir link'e, ofisteki bilgisayardan tekrar tıklamak istemiyorum.

Yani evden tıklamış olduğum link, ofisteki bilgisayarımda da karşıma çıktığında mor renk'te gözüksün istiyorum.

Google senkronizasyon ve opera senkronizasyon ile beceremedim bu işi, başka fikri olan ???
  • Chrome ile alakalı bir durum, sadece facebookta değil ben de genelde sorun yaşıyorum.
  • yıl 2013 sorun hala var bende
  • Merhaba arkadaşlar, yıl 2013 aylardan mayıs :) ama chromu ilk açtığımda facebook.cm yazıp tıkladığımda ekran 10 saniye donuyor bunun nedeni acaba ne olabilir virüs vs mi silip yüklemem mi lazım yardımlarınızı bekliyorum..
    Saygılarımla...
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslanbugra

Merhaba arkadaşlar, yıl 2013 aylardan mayıs :) ama chromu ilk açtığımda facebook.cm yazıp tıkladığımda ekran 10 saniye donuyor bunun nedeni acaba ne olabilir virüs vs mi silip yüklemem mi lazım yardımlarınızı bekliyorum..
    Saygılarımla...

Aynı sorunu ben de yaşıyorum, Google Chrome kullanıyorum ve facebook tıklar tıklamaz ekran donuyor. 10-15 saniye herşey iptal oluyor.
    O an çalışan ne varsa mouse, müzik vb. kullanılamaz duruma geliyor. Daha sonra normale dönüyor. Ama her facebook açışta aynı sorun devam ediyor.
  • 2013 temmuz hala var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kampanyacı

quote:

Orijinalden alıntı: aslanbugra

Merhaba arkadaşlar, yıl 2013 aylardan mayıs :) ama chromu ilk açtığımda facebook.cm yazıp tıkladığımda ekran 10 saniye donuyor bunun nedeni acaba ne olabilir virüs vs mi silip yüklemem mi lazım yardımlarınızı bekliyorum..
    Saygılarımla...

Aynı sorunu ben de yaşıyorum, Google Chrome kullanıyorum ve facebook tıklar tıklamaz ekran donuyor. 10-15 saniye herşey iptal oluyor.
    O an çalışan ne varsa mouse, müzik vb. kullanılamaz duruma geliyor. Daha sonra normale dönüyor. Ama her facebook açışta aynı sorun devam ediyor.

aynı şey bendede var

• Bende yok Bence başka bir tarayıcıya geçin mozilla öneririm
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.