Şimdi Ara

Good Lock 2020 Android 10 Q, 9 Pie Uygulamalar, İpuçları, Anlatımlar, Linkler, 2018 Oreo (09.04.20) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
245
Cevap
36
Favori
27.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bonus olarak Yeni Samsung Internet Browser'ı görmeyen kalmasın.

Eklentiler, QR Kod tarayıcı, Menüyü Kişiselleştirme, Sekmelerde Kart Görünümü başlıca yenilikleridir.

S_Browser_11.0.00.76 Link

Bundan sonra bu tarz başlıca yeni uygulamaları da buradan paylaşacağımı duyurayım.

Good Lock 2020 Android 10 Q, 9 Pie Uygulamalar, İpuçları, Anlatımlar, Linkler, 2018 Oreo (09.04.20)Good Lock 2020 Android 10 Q, 9 Pie Uygulamalar, İpuçları, Anlatımlar, Linkler, 2018 Oreo (09.04.20)Good Lock 2020 Android 10 Q, 9 Pie Uygulamalar, İpuçları, Anlatımlar, Linkler, 2018 Oreo (09.04.20)Good Lock 2020 Android 10 Q, 9 Pie Uygulamalar, İpuçları, Anlatımlar, Linkler, 2018 Oreo (09.04.20)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 4 Aralık 2019; 1:59:27 >

• Neden goodlock direk vermek yerine insanları bu tarz yöntemlere zorluyorlar bilginiz varmı acaba? Neden direk gakaxyapp vs yüklenmiyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bordo38 B kullanıcısına yanıt
    bunlar bir nevi (benim anladığım) test uygulamaları. kısıtlı bölgelerde deneyimleyip sonraki sürümlerde kullanılıyor diye düşünüyorum.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    benim cihazda 10.2.00.53 sürümü var ve burada gösterdiğiniz tüm özellikler var. standart yükleme ile bu sürüm var extra kurulum yapmadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bordo38

Neden goodlock direk vermek yerine insanları bu tarz yöntemlere zorluyorlar bilginiz varmı acaba? Neden direk gakaxyapp vs yüklenmiyor?
    Aslında öyle ama bölge kısıtlaması var işte bunu bende anlayamıyorum resmen 2.sınıf insan muamelesi yapıyorlar, ABD, Kore gibi yerlerde dediğiniz gibi.

• edge lightning kurduktan sonra özellik çalışmamaya başladı note 8
  • Noobs Gona Wild kullanıcısına yanıt
    O zaman o sürüm size uygun değildir, bir düşük olmazsa bir düşük şeklinde deneme yapınız.

Edge Lighting 1.0.24 Link
  • Note 9 telefonuma Android 10 beta yükledim önceden yüklemiş olduğum Good Lock uygulamaları çalışmıyor Android 10 uyumlumu değil acaba?
  • MühendisMurat hocam bu uygulamalar Samsung M30s 9.0 yüklenmiyor varmı bir yöntemi yardımcı olurmusunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

O zaman o sürüm size uygun değildir, bir düşük olmazsa bir düşük şeklinde deneme yapınız.

Edge Lighting 1.0.24 Link
    hocam uygulamayı wp de çalışmıyordu oda düzeldi heralde açıp kapadım uygulamayı 3-4 kere bide telefonu açıp kapadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mk41

Note 9 telefonuma Android 10 beta yükledim önceden yüklemiş olduğum Good Lock uygulamaları çalışmıyor Android 10 uyumlumu değil acaba?
    Yok kardeşim, başlığa dikkat et bunlar Android sürümlerine ayrı çıkarılıyor 10 için henüz daha çok erken.
  • quote:

Orijinalden alıntı: athloncu

MühendisMurat hocam bu uygulamalar Samsung M30s 9.0 yüklenmiyor varmı bir yöntemi yardımcı olurmusunuz
    Konunun başında yazıyor aslında bu tarz şeyler daha çok S ve Note serilerine, yapacak pek bir şey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noobs Gona Wild

hocam uygulamayı wp de çalışmıyordu oda düzeldi heralde açıp kapadım uygulamayı 3-4 kere bide telefonu açıp kapadım

Alıntıları Göster
    Geri bildirimin değerli, başkaları da görebilir, olmasına sevindim keyfini çıkart.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    @MühendisMurat Eski sürümleri kaldırmak gerekir mi yoksa güncellemeyle Android 10 uyumlumu olacak acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mk41 kullanıcısına yanıt
    Bunu Samsung söyleyecek zamanla göreceğiz, ya yeni bir set yapacak yada aynı uygulamalar üzerinde versiyon geçişi yapacak kimileri 9'da kalacak kimileri 10'a uygun olanlara geçecek.

Bilgi Telefon yavaş veya akıcı değil diyenler, Ayarlar > Gelişmiş Seçenekler > Animasyonları Azalt seçeneğini aktif hale getirerek telefonunu daha çok sevebilir bu konuda takıntılıysa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 6 Aralık 2019; 15:31:43 >
  • Temalarda kullanılan iconların tamamının değişmesini nasıl sağlarız? Sadece sistem uygulama iconları değişiyor çok saçma değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mstfckmk -- 8 Aralık 2019; 20:22:0 >
  • Türkiye için resmi yayınlanmasına ilişkin herhangi bir bilgi var mı?

• Merhaba,

Son güncel apk ları indirdim, telefonda kurulu olan eski versiyonları silmek mi gerekiyor, yoksa üzerine güncelleme yapıyor mu?
    Telefon Note 8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefa_kaya -- 11 Aralık 2019; 10:56:27 >
  • AktifDemir A kullanıcısına yanıt
    olacağını da hiç sanmıyorum
  • sefa_kaya kullanıcısına yanıt
    Genellikle yapıyor üzerine, yapmazsa sil yükle.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.