Şimdi Ara

Gömlek Severler-Gömlek Önerileri-Beğenilen Gömlekler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
682
Cevap
49
Favori
92.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 341
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 118
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 gün 11 saat 23 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3
  • Favoriye Eklediklerim 49
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • photo_canon1 (118 mesaj) VYC Majoris (15 mesaj) Be Original (14 mesaj) cnryldz (14 mesaj) K.B.V. (9 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (100 mesaj) Mobil (38 mesaj) Tablet (7 mesaj) Mini (2 mesaj) Uygulama (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Gömlek Severler-Gömlek Önerileri-Beğenilen Gömlekler
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2188 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    sizi bilmem ama benim gömlek hastalığım vardır.. klasik giyinmeyi severim.. ama ceketi sevmem.. derneğimize üye kabulü başlamıştır. aidat vs yoktur.. isteyen arkadaşlar gmleklerinin fotoğraflarını çekip yayınlayabilirler.. zevkler ve renkler tartışılmaz ama görmek isterim ben şahsen.. kendi gömleklerimi fırsat bulduğumda yayınlayacağım.. ayrıca beğendiğiniz gömleklerin de fotoğrafını yayınlayabilirsiniz..

bu arada yaz yaklaşıyor.. düğünler başlıyor.. gömlek önerisi isterseniz buradakn danışabilirsiniz..

not: lütfen yayınladığınız gömleklerin marka/fiyat bilgisini eklemeyin.. özel soru olmadığı müddetçe de söylemenin gereği yok.. ahlak herşeyden önce gelir..

KONUYA MESAJ YAZAN, GÖMLEK SEVEN, FOTOĞRAF PAYLAŞAN HERKES BİZİM DAİMİ ÜYEMİZDİR..

İMZAMIZ:

DonanımHaber Gömlek Severler Kulübü

[center][image]https://store.donanimhaber.com/dd/29/df/dd29df47c8342feda776920d0b791f94.png[/image][/center] 
    [link=http://forum.donanimhaber.com/m_48650148/mpage_1/key_/tm.htm][b][center][size=2][color=#FF6600]DonanımHaber[/color] [color=#000000]Gömlek Severler Kulübü[/color][/size][/center][/b][/link]

GÖMLEKLERİM(DEVAMI GELECEK):

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi photo_canon1 -- 10 Mayıs 2011; 0:28:51 >

|
    |

• Yarbay
    2188 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    haydi bakalım
    |
    |
  • Kurmay Yarbay
    1015 Mesaj
    Bende gömlekleri çok seviyorum.
    |
    |
  • Teğmen
    208 Mesaj
    Önceden sevmezdim ama, artık severek giyiyorum. marka bağımlılığım yok beğendikten sonra coşkun kolekşında olsa giyerim
    |
    |
  • Yarbay
    2188 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: emirburak23

Bende gömlekleri çok seviyorum.

sevilmez mi hocam
    |
    |
  • Yarbay
    2188 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    bu arada gittigidiyordaki "markalı" gönlekler geçrke mi? hepsinin fotoğrafı aynı.. siteden almış adamlar fotoğrafları zaten ama işittiğim, sahte.. var mı alan? kalitesini bilen?
    |
    |
  • Yarbay
    2188 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    haydi gömlek sever forumdaşlar..
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    yaz beni de bir zahmet.ayrıca gömlek tavsiyesinde de bulunabiliriz bu konuda güzel olur
    |
    |
  • Yarbay
    2188 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: pedrox

yaz beni de bir zahmet.ayrıca gömlek tavsiyesinde de bulunabiliriz bu konuda güzel olur

ekliyorum hocam..
    |
    |
  • Yarbay
    3169 Mesaj
    Ben de "Gömlek Seven Ama Ütü Sevmeyen, Dolayısıyla da Gömleği Olup Giyemeyenler Platformu" oluşturmak istiyorum...
    |
    |
  • Yarbay
    4751 Mesaj
    Sadece oduncu gömleğini severim.
    |
    |
  • Yarbay
    2188 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Drummer

Sadece oduncu gömleğini severim.

benim 3 yıl önce süper bir oduncu gömleğim vardı.. oduncu deyip geçme.. herkes hayrandı.. ama vahim bir kaza sonucu yırtıldı
    |
    |
  • Yarbay
    2188 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: bobita

Ben de "Gömlek Seven Ama Ütü Sevmeyen, Dolayısıyla da Gömleği Olup Giyemeyenler Platformu" oluşturmak istiyorum...

aynen hocam.. ben ütü yapmayı bilmem zaten.. ama çok iyi gömlek giyerim.. ayrı mesele

edit: kelime düzeltmesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi photo_canon1 -- 29 Nisan 2011; 14:47:50 >
    |
    |

• Yarbay
    2446 Mesaj
    Mühendis adayı olduğum için markasız olan her gömleği giyerim.
    |
    |
  • Yarbay
    3302 Mesaj
    Oduncu gömleği akar gerisi saçma.
  • Yüzbaşı
    640 Mesaj
    Gömlekten başka kıyafetim yoktur desem yalan olmaz.Oduncu gömleği hastasıyımdır.Beni de ekle
    |
    |
  • Yarbay
    2188 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Rocha

Gömlekten başka kıyafetim yoktur desem yalan olmaz.Oduncu gömleği hastasıyımdır.Beni de ekle

benim vardı da önceki hafta 5 gömlek birden aldım.. ekliyoum hocam..
    |
    |
  • Teğmen
    132 Mesaj
    benide ekle 4 tane marka gömlegim var

edt:4 üde orjinal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak3655 -- 29 Nisan 2011; 15:03:17 >
    |
    |
  • Yarbay
    2188 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    |
    |
  • Çavuş
    98 Mesaj
    Bende pek sık giymesem de severim. Haftasonu falan fırsat bulursam mesajıma eklerim gömleklerimi

Edit : Resim ekleme

Bunlarda benim gömleklerim

Colin's 'ten çok ucuza almıştım. Hem spor giyim hem klasiğe uyuyor...

Bunu babam Diandor'dan kendine diye almıştı, küçük gelince ben aldım.

Bunu da sene başında LCW'dan aldım. Özel günlerde harika gidiyor...

Bunu da ilk resimdeki kırmızı gömlek ile beraber almıştım Colin's 'ten... Çok hoşuma gidiyor, gerçekten kaliteli ürün...

Bu da polo yaka tişörtüm. Tarzı çok hoşuma gittiği için ekledim. Giydiğimde kendimi çok atletik hissediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iNSoMNiaC-HeRo -- 1 Mayıs 2011; 13:27:11 >
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
triple negative breast cancer
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,937
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.