Şimdi Ara

Gömlek Severler-Gömlek Önerileri-Beğenilen Gömlekler (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
683
Cevap
49
Favori
94.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • valla bende us polo assn yi seviyorum 130 tl ye bitane almıştım kalıpları harika sanki özel diktirmiş gibi bi tane hugo boss var boss gerçekten kaliteli ütü yapmamış çok kolay zaten fazla kıvrışmıyor ütüsüde uzun süre gidiyor sarar var oda fena deil resim eklicem yarın
  • Şu şurada dursun
  • devam beyler.. bu arada artık ana mesaja kimseyi eklemenin gereği yok.. zira hem boş yere liste uzuyor hemde, konuya mesaj yazan herkes zaten üyemiz..
  •  Gömlek Severler-Gömlek Önerileri-Beğenilen Gömlekler

Gömlek Severler-Gömlek Önerileri-Beğenilen Gömlekler

maksat gömlek konusunda gömlek resmi olsun.

• Benide Ekleyin Lütfen.Bugün Hangi Gömleği Giyiceksin Beyti? Sorusunu Cok Sorarlar.
  • ekle beni de
  • benide ekle benide
  •  Gömlek Severler-Gömlek Önerileri-Beğenilen Gömlekler

Bu tarz gömleklerin hastasıyım.,Waikiki , mudo ,abercrombie falan bulunuyor genelde.Pull and bear da varmış ama daha bakmadım oraya. Varsa bu tarz gömlek satan yerler söylerseniz çok iyi olur.
  • benide ekle . ama ben kısa kollu giyemiyorum . uzun kollu olacak slim olacak. hiç affetmem . tweenin adv nin hakim yakaları güzeldir. 1 tane usa den aldığım hollister var onuda çok severim. yazın şort üzerine giyince millet bi ters bakıyor ama ne yapalım ben öyle rahat ediyorum.
  • Bende cok severim birde göbek cikinca saklamasi iyi oluyor mavide mavi gömlek vardi onu almadım gecen vitrinde yoktu icime dert oldu
  • Ekleyiniz
  • Ekleyin gomlek insanin kendine yakisani giymesidir...
  • gömlek fetişiyim. dolabım sadece gömlekten oluşuyor.
  • yaz hocam dolabım sırf gömlek dolu yaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: RiverStyx

Bu tarz gömleklerin hastasıyım.,Waikiki , mudo ,abercrombie falan bulunuyor genelde.Pull and bear da varmış ama daha bakmadım oraya. Varsa bu tarz gömlek satan yerler söylerseniz çok iyi olur.

çok benzerini kotondan aldım. çok hoş duruyor.
  • "Kıllarım gözükecek , tepki alacağım" diye yaz günü gömleğin ilk düğmesini iliklemek gibi bir hata yapmayın.Çok fazla tepki alıyorum bazı mallardan , "kapat şu yakanı , bu ne be , midem bulandı" diye...Halbuki gerizekalılar bilmiyor ki kıllı bir insan daha fazla terler , yazları onun için daha da sıcaktır.Kısaca; utanmayın , aldırmayın.Gerek yok.Çok normal , kıllı kızlar düşünsün.Kıza "kolların kıllı" diyorum , "seninkiler de kıllı" diyor.Kıl konusunda kendini erkeklerle karşılaştıran kızlardan da uzak durmanızı öneririm.Neyse konu dağılmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trk.

@emirburak

sonuncusu galiba zara marka?

Evet
  • quote:

Orijinalden alıntı: RiverStyx

Aynısının Mustang olanını gördüm daha geçen ay.Etikette 49,99€ yazıyordu

Bu arada beni de ekleyebilirsiniz.

• Ekle, gömlek şıklığın bir numaralı unsurudur
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.