Şimdi Ara

Golf icin bi bakar misiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar golf 5 dusunuyorum (1.6 8v duz motor, lpg uygulanabilen). Bir araba buldum, 2005 model midline, temiz bi arac. Km biraz yuksek, 160.000 gibi. Aracin ekstralari da var (jant, teyp vs.). Lpg de takilmis.

Fiyat olarak 29500 gibi diyorlar. Sizce nasildir?

• O paraya 10 yillik araba alirken dusunun bence. Marka model pek farketmez. 10 yillik metal yigini aliyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaygerya

O paraya 10 yillik araba alirken dusunun bence. Marka model pek farketmez. 10 yillik metal yigini aliyorsunuz
    ve forumda baz golf 7 41,000 dolaylarına alınırdı bir zamanlar .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi golfçü_ -- 1 Mayıs 2014; 0:45:20 >
  • Kac gundur arastiriyorum. Motoru sorunsuzlugu ve lpg'ye uyumu konusunda ünlü bir motor diye bahsediliyor. Metal yigini oldugunu dusunmuyorum acikcasi. Sahinden dogandan bahseder gibi bahsetmissiniz ama onlar kadar da kotu durumda oldugunu sanmiyorum.

Sizce ne alinmali peki bu paraya metal yigini olmayan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: öyle değil mi olric

Dogrudur azizim.
    Su an en ucuzu;
    2013 50400
    2014 55000

Gonul isterdi ki cok daha uygun fiyatlara alalim ama ulkemiz sartlari da malumunuz.
  • Arkadasimda 1.6 fsi vardi 2005 model lpgyle arasi iyi olmayanlardan. Gayet guven veren konforlu sessiz bir aracti. Şu piyasada o fiyat araliginda alinabilecek en iyi araclardan biridir bana kalirsa fakat 29.500 biraz fazla. 26-27 daha mantikli olur. Arkadasimin aracinda bayagi bir ekstra olmasina ragmen 26 ya satti gecen ay. Lpg takilmiyor diye fsi in deger daha dusukse bilemem
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkecelik

Arkadasimda 1.6 fsi vardi 2005 model lpgyle arasi iyi olmayanlardan. Gayet guven veren konforlu sessiz bir aracti. Şu piyasada o fiyat araliginda alinabilecek en iyi araclardan biridir bana kalirsa fakat 29.500 biraz fazla. 26-27 daha mantikli olur. Arkadasimin aracinda bayagi bir ekstra olmasina ragmen 26 ya satti gecen ay. Lpg takilmiyor diye fsi in deger daha dusukse bilemem

Lpg konusunda cok tasarruflu olmadigi icin pek yok piyasasi sanki. Yani benim acimdan bu sekilde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: er38

quote:

Orijinalden alıntı: berkecelik

Arkadasimda 1.6 fsi vardi 2005 model lpgyle arasi iyi olmayanlardan. Gayet guven veren konforlu sessiz bir aracti. Şu piyasada o fiyat araliginda alinabilecek en iyi araclardan biridir bana kalirsa fakat 29.500 biraz fazla. 26-27 daha mantikli olur. Arkadasimin aracinda bayagi bir ekstra olmasina ragmen 26 ya satti gecen ay. Lpg takilmiyor diye fsi in deger daha dusukse bilemem

Lpg konusunda cok tasarruflu olmadigi icin pek yok piyasasi sanki. Yani benim acimdan bu sekilde.

Bugün arkadasim birine sormus fikir edinmek amacli (aracini satti) lpg kaca takilir fsi 1.6 motora diye, 7000 tl lerden bahsediliyor.

• E hal boyleyken de pek ekonomik olmuyor :)
    26000 araba + 7000 lpg kiti.
    Sonucta ise benzin ve lpg ayni anda yakildigi icin cok da tasarruflu olmayan bi arac.
  • quote:

E hal boyleyken de pek ekonomik olmuyor :)
    26000 araba + 7000 lpg kiti.
    Sonucta ise benzin ve lpg ayni anda yakildigi icin cok da tasarruflu olmayan bi arac.
    yılını geçtimde o motor la alınmaz bence ..
  • quote:

quote:

Dogrudur azizim.
    Su an en ucuzu;
    2013 50400
    2014 55000

Gonul isterdi ki cok daha uygun fiyatlara alalim ama ulkemiz sartlari da malumunuz.

şaka gibi ya 41.000 alınan araçlar ucuzlayacağı yerde 50.000'e satılıyor para olsaydı da keşke alıp 5-10 tane saklasaydık

• quote:

Hıghline tsi tam f/p aracıydı 52.000'e...Şimdi 70.000
  • quote:

Arkadaslar golf 5 dusunuyorum (1.6 8v duz motor, lpg uygulanabilen). Bir araba buldum, 2005 model midline, temiz bi arac. Km biraz yuksek, 160.000 gibi. Aracin ekstralari da var (jant, teyp vs.). Lpg de takilmis.

Fiyat olarak 29500 gibi diyorlar. Sizce nasildir?

Hocam 2 hafta önce aynı aracı (2004 model 180.000'de orj brc'li, ekstra yok) 26.500'e sattım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: golfçü_

quote:

quote:

Dogrudur azizim.
    Su an en ucuzu;
    2013 50400
    2014 55000

şaka gibi ya 41.000 alınan araçlar ucuzlayacağı yerde 50.000'e satılıyor para olsaydı da keşke alıp 5-10 tane saklasaydık

Alıntıları Göster
    Bence 30.000tl gibi bir rakam verecekseniz iyi araştırın derim ona yakın olan Opel Astra H kasalar var bildiğim kadarıyla onlara da LPG uyumlu ve Golf'e konfor olarak olmasa da özellik ve işlevsellik olarak yakın.

Bence başka bir alternatifde bakın derim fiyat bana fazla gibi geliyor ama piyasa da bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Automobilista -- 1 Mayıs 2014; 2:08:54 >

• Fazla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kutu149

Bence 30.000tl gibi bir rakam verecekseniz iyi araştırın derim ona yakın olan Opel Astra H kasalar var bildiğim kadarıyla onlara da LPG uyumlu ve Golf'e konfor olarak olmasa da özellik ve işlevsellik olarak yakın.

Bence başka bir alternatifde bakın derim fiyat bana fazla gibi geliyor ama piyasa da bu.

Evet astra da iyi bir alternatif. Biraz sert bir arac oldugu icin dusunmuyorum astrayi. Cok fazla yol yapmayacagim icin onceligim de konfor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: linqs

Motorun ne gibi bir sorunu var ki?
    Biraz fazla yakiyor diye sikayet ediliyor galiba ama ben ona raziyim.
  • Fiyat pahalı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: linqs

Motorun ne gibi bir sorunu var ki?
    Biraz fazla yakiyor diye sikayet ediliyor galiba ama ben ona raziyim.

arkadaşım mıtorun hiçbir sorunu yok sen buradakilere bakma...
    aynı motoru lpg ile kullanıyorum geçen haftasonu ankara beypazarından köye gidip geldim hızım 90-100 km arasıydı 100 ü geçmedim depoyu fulluyerek ölçüm yaptım

254 km yol gitmişim ve 47 tl lpg almışım (lpg 2.39) ve kmde 18.5 kuruş yakmışım
    görüldüğü üzere bu tüketim de sıkıntı yok
    bu arada kendim doktorum buraya gelipte hesap kitap bilmeyenler gibi ölçüm yapıp kafadan sallayıp yazı yazacak birisi deilim...
    yanlız sana tavsiyem biraz daha çıkabilirsen 36-37 ye golf 6 bulabilirsin gibi az kmde olur 2011 felan olur..
    bu forumun bu motorla derdi ne anlamıyorum bu motor bizi uçurmuyor ama lpg ile mükemmel şekilde işimizi görüyor buda bize yetiyor..

• Kesinlikle alma !
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.