Şimdi Ara

Golf-astra-focus üçlüsü artık i30-astra-focus haline mi geliyor ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
2.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cihanair

Tutmaz bu konu

Az onceki golf konusu daha iyiydi ben oraya gidiyorum

Dimi ya ben orda vahşeti gördüm buralar sessiz sakin
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

Tutmaz bu konu

Az onceki golf konusu daha iyiydi ben oraya gidiyorum

Sizin de amacınız belli oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ceed-cid-çit haline geliyor

• Golf bahsettiğiniz araçlarla aynı sınıftadır.
    Bir sınıf üstünde a3 olduğundan sınıf atlama diye bir konu söz konusu dahi olamaz.
    VAG grubu model stratejilerini ayarlarken bir modelin diğerinin pastasını kemirmemesine özen gösterir.
    Kısacası konu çöp.
    Bu arada tabi alıntı yapmadan edemeyeceğim:
    quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Astra ve Focus'un yanına iyi çıkarsa V40 girecek bu sene.

ölücü şener,v40 sendeki city nin rakibi astra ve focusun değil canımsın.
    Yani trollina preminyum sınıfta kendisi.
    Olmadığı sınıflara sokma güzelim volvoyu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gitαrist

aha golf'u listeden çıkarmış kesin kan çıkar diyordum ki olay farklıymış.

başlığı görünce gözlerim karardı bir an , iyiki içerik farklıymış
  • golf zaten E serisi veya bmw 5 serisinin Hatchbacki . yani e serisinin keşke hatchbacki olsa diyenler alıyor o arabayı . o listede ne işi var.
  • golf,aslında volkswgen her ne kadar bmw,mercedes,audi kadar premium olmasada ford,opel,toyota,honda gibi daha halk arabasıda değildir.
    biraz premium biraz normal marka arasında kaldığını düşünüyorum,o yüzden zaman zaman üst sınıflarlada karşılaştırılıyor.golf,evet astradan focustan bir nefes yukarıda olduğunu düşünüyorum buda fiyatına yansıdığı aşikar. fiyatı pahalı olabilir ama sonuçta pahalı olan bi araçta 5 sene sonra satarken i 30 fiyatına satmayacaksınız 2.eli de haliyle pahalı olacak ve siz bu zaman zarfında kaliteli araca binmiş olacaksınız. her ne kdar pahalı olsada GOLF !
  • quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Astra ve Focus'un yanına iyi çıkarsa V40 girecek bu sene.

Sıkılmadın değil mi?
  • heyt ulan doğuş sen nelere kadirsin
  • imkanım olsaydı yerli arabayı üretirdim.ismi cafcaflı olsun,kapısı ağır olsun,üç beş alüminyum ve parlak malzemeden kullandınmı,bolda reklâm döndümü tamamdır bu iş.motor şanzıman mı salla gitsin kim bakar onlara.

• bu golfe üzüldüm şimdi .. yukarı çıksa yukardakiler kabul etmiyor aşağı inse aşağıdakileri o beğenmiyor. kendine bir sınıf bulamadı gitti. ortalarda kalacak garibim.
  • Fiesta , forda göre daha alınabilir araç .

I30 un astradanda focustanda daha iyi bir arac olduguna katiliyorum. Hepsinden iyi ceed var

• 77.000 TL ye satılan aracın arka süspansiyonlarından bahsedelim mi? :) bazline golf 6'nın durumundan konuşalım mı? (40.000 TL+ lık arabada esp yok...) Peki klimasız satılan golfleri ne yapalım?

Bu kadar ofsayt üzerine bir de marka imajından mı bahsedelim?

Evet, golf bu sınıfta değil artık. Ama sadece fiyat olarak. Geçen gün bir arkadaş o paraya (77 000 lira için diyor) S60 alırım polemiğe girmem demişti. Çok haklıydı...

Bence bu sınıfta alınası araç olarak sadece dizel Megane 3 kaldı. Astra benzinli olduğundan dolayı forumca sevilmiyor (o şeye dizel motor demeyin dizel motoru yok), i30'a ise o kadar para bağlamazdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalavun -- 16 Ocak 2013; 10:20:46 >
  • japoncular basmış yine

vay efenim sen nasıl Golf 7 ye C+ dersin diye

Ben başlıkta yazılanlara hak veriyorum.. Golf7 den sonra c segmentinde Focus gelir , sonra istediğiniz gibi sıralayın önemli değil ilk 2 önemlidir benim için (Preminyumları ayırarak söylüyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FinalVerdict93 -- 16 Ocak 2013; 10:21:11 >
  • Golf İyidir Mercedes a dan bmw 1 e kadar süperspor bir arabadır başka araba almaya gerek yok paran varsa git al ....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Duratec

japoncular basmış yine

Ben başlıkta yazılanlara hak veriyorum.. Golf7 den sonra c segmentinde Focus gelir , sonra istediğiniz gibi sıralayın önemli değil ilk 2 önemlidir benim için (Preminyumları ayırarak söylüyorum)

C+ ne yahu yeni yeni elementler uydurmayın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: avensis42

yine saçma sapan vw ve golf konularından birisi daha...

heee heee golf artık merso a, bmw 1 segmentine yükseldi artık ...

işiniz gücünüz yok böyle konular aklınıza nereden geliyor yahu ... düşünürken üşenmiyormusunuz...

doğuş türkiyede kazığı geçiriyor bizim ergenlerde golfü premium sanmaya başlıyorlar... halbuki almanyada golf 16.000 euro auris 16.000 euro yani rakipleriyle 3-5 yüz euro farkla yada aynı fiyattan satılan basit sıradan c segment bir araç...

+1 bu vw konuları bıkkınlık getirdi artık
  • Golf zaten Astra ve takoz Focus tan üstündü
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreFB1907

Fiesta , forda göre daha alınabilir araç .

I30 un astradanda focustanda daha iyi bir arac olduguna katiliyorum. Hepsinden iyi ceed var

Doğru söze ne denir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Duratec

japoncular basmış yine

Segmentleri fiyata göre belirlemediklerini biliyorsun değil mi?? Hatta konfora, motor gücüne göre de belirlemiyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.