Şimdi Ara

~ Golf 6 Türkiye ~ (410. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.323
Cevap
44
Favori
830.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 408409410411412
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: peroksit

quote:

Orijinalden alıntı: worldwar

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: keremaa

quote:

Orijinalden alıntı: CocaBJK

quote:

Orijinalden alıntı: keremaa

Arkadaşlar piyasası ne alemde acaba şu ara ? Bir de 1.4 tsi trendline tavsiye eder misiniz ?

Piyasa yüksek benim bildiğim şu aralar. Alabiliyorsan en az comfortline al sonra pişman olma.

Gerçekten piyasa acayip yüksek.45.000 tl ye kadar çıktığımda bile comfortline alamıyorum.Trendline a da çok boş diyorlar ve açıkçası o paraya bomboş trendline de zoruna gidiyor insanın.Audi a3 e bakmaya başladım.Gerçekten çok karıştı kafam.

Merhaba,

Öncelikle inşallah doğru seçimi yapar ve mutlu ve kazasız olarak yeni alacağınız arabanıza binersiniz.

Bende Golf 6 2012 TDI 105 trendline var.

Şimdi, boş dolu mevzusuna gelirsek;

Dolu bir arabada evet çok şey var ama bunların ne kadarını kullanacaksınız? Bunlar cidden gerekli mi?

Örnek; Radyoyu değiştirmek için elinizi uzatmak zor mu geliyor? CC kontrol elzem mi? Koltuklar alacantra mı olmalı? vb soruları kendinize sormanız lazım

Millet onu dedi bunu dediye bakmayın. Bana bu araç yeter mi ye bakın bence. Bütçeniz neye uygunsa onu alın.

Ben az yaksın, elimden kolay çıkarabileceğim ve en önemlisi benim bütçemi aşmayacak bir araç baktım. Buldum ve aldım. Gayet te memnunum.

Bizim millet'in tipik özelliği gösterisi ve kibiri sevmesidir. Ayranı yoktur içmeye tahtıravanla gider s..maya misali.

Asgari ücretlimiz 1000 TL para alır ama elinde Iphone'ın en üst modeli vardır.

Hayırlı olsun tekrar alacağınız araç.

İyi günler

Bende 2012 Golf 6 TDI DSG trendline araç kullanıyorum ve yazdıklarınıza katılmamak elde değil

Aracın direksiyonda düğmesi veya koltukları ile iş bitmiyor. Eğer trendline donanımda vw güvenlik özelliklerinde ödün verseydi o zaman alınmaz "BOŞ" tur derdim.

Merhaba,

Evet size ben de katılıyorum. Güvenlik önemli ah birde ESP olsaydı çok iyi olurdu.

Evet maalesef manuel araclarda ESP nin olmamasi buyuk eksiklik!!

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: EmrahTaş

Arkadaşlar hepinize merhaba forumda yeniyim hata yapıp yanlış yere yazdıysam affola

2 hafta önce 2012 model 1.6 tdi golf 6 aldım. Bu arabanın jantlarını 17'' bir çelik jantla değiştirmek istiyorum tavsiyeleriniz nelerdir?

Birde sağ arka tekerleri genişletmek istiyorum (üzerindekiler 205 55 r16) bu konuda da siz tecrübeli arkadaşlardan tavsiye bekliyorum.

Son olarak ben bu işlemleri yaprsam arabanın sürüş yönünden sıkıntısı olurmu.

Teşekkürler hayırlı günler arkadaşlar.

Merhaba,

Hayırlı olsun. Güle güle kullanın.Aracınızın donanımı nedir? Kaç liraya aldınız?

8.000 Euroya aldım 2012 model, golf 6,tdi 105, bluemotion comfortline ama soruma bir türlü cevap bulamadım.

• EmrahTaş E kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Cevabınız aşağıdaki linkte;

http://forum.donanimhaber.com/m_59630468/tm.htm

8.000 € nasıl oluyor?
  • quote:

Merhaba,

Cevabınız aşağıdaki linkte;

http://forum.donanimhaber.com/m_59630468/tm.htm

8.000 € nasıl oluyor?

cevap için teşekkür ederim. 8.000 € me.vzusuna gelince yurt dışında yaşıyorum ben Fransada o yüzden piyasası bu 8000 e aldım.
  • Arkadaşlar,

2012 Golf 6 trendline aracıma sis farı taktırmak istiyorum. En uygun orjinali olacak şekilde nerede taktırabilirim?

Teşekkürler
  • Arkadaşlar 2011 1.4 TSİ highline golf alcam bu Aracın standard donanımı nedir ya biri yazsın Allah askına ara ara heryeri tam net bilgi bulamıyorum biri yazsın ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: etem_54

Arkadaşlar 2011 1.4 TSİ highline golf alcam bu Aracın standard donanımı nedir ya biri yazsın Allah askına ara ara heryeri tam net bilgi bulamıyorum biri yazsın ya

Hocam bende 2010 modeli var 1.4 TSI Highline. Bildiklerim aşağıdakiler. Sorun olursa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. (Bunların bazıları comfortlineda da olabilir)

Bu arada bu ay benim aracı satışa çıkaracağım. Ne kadara alacaksın acaba aracı? Ona göre karşılaştırma yapacağım.

* Alcantara koltuk döşemesi
    * İç ambiyans aydınlatması
    * Bagajda 12V soket
    * Direksiyon üzerinde yol bilgisayarı ve radyo kontrol düğmeleri
    * RCD 510 dokunmatik ekran
    * Görsel destekli park asistanı
    * Ön - arka park sensörleri
    * Tam bağımsız süspansiyon
    * Yağmur sensörü
    * Far sensörü
    * Otomatik kararan dikiz aynası
    * Elektrikli, ısıtmalı, katlanabilir yan aynalar
    * Viraj aydınlatma (Dönüşlerde sis farlarını yakar)
    * Sağ ayna park desteği (Aracı park ederken sağ ayna otomatik olarak aşağı iner)
    * Tam otomatik çift bölge klima
    * Soğutmalı torpido
    * 8 Hoparlör
    * 6'lı CD çalar
    * AUX girişi
    * 16" jantlar
    * Çift egzoz çıkışı
    * Sis farları
    * Lastik basınç sensörleri
    * Coming-Leaving Home
    * Cruise kontrol
    * Yol bilgisayarı
    * 7 hava yastığı

• Aynalar otomatik mi katlanıyor yoksa elle mi onu biliyo musun

• Aynalar araç içerisinden otomatik kapanıyor
  • Nasıl kapanıyor ya ben gecen gün elle kapadım hart hurt

• quote:

Orijinalden alıntı: C E B R A I L

quote:

Orijinalden alıntı: gokiii

GOLF 6 1.6 TDI 105 BG DSG 7 , 155.000 KM oldu ancak tam da bu km de araba elimde kaldı. bir görüşme için gittiğim ankara sarayköyde hiç sıkıntısı olmayan araba görüşme bitip yarım saat sonra marşına bastığımda hiç tanıt vermedi vites hiç birşey şekilde p konumundan diğer konumlaa geçmedi.
    motor arıza ışığı ve esp arıza ışığı yandı. hemen volkswagen acil yardımı aradım. en yakıt servise etimesgut doğuşa arabayı çektirdim. aracımın mekatronik arızası olduğu ve değişmesi gerektiğini bedelinin 7.500 tl civarı olduğu söylediler. aracımın bütün servis bakımlarını vw de yaptırdığımı ve iyi niyet garantisinden faydalanmak istediğimi söyledim. bana verilen cevap gereken yazışmaların yapıldığı ve aracımın iyi niyet garantisi kapsamına alınmadığı oldu. bunun üzerine ben de doğuş müşteri hizmetlerini aradım durumu anlattım şimdi cevap bekliyorum. cektiğim rezillik evden 500 km uzakta olmam 04.04.2013 perşembe gününden beri aracım serviste. iyi niyet garantisi olmadan hiçbirşey yapmayın dedim. p.tesi günü gelecek habere göre arabayı orda yaptıracam yada ankarada başka bi yere çekecem. benim bunların politikasından anladığım araçlarının uzun km yapabileceği garantisini veremiyolar. hatta belirli bir km den sonra (120.000 ler) iyi niyet garantisine bile sokmaya nazlanıyolar. çok paranız varsa alın dsgli araba en fazla 50.000 km binin ki bu arada sıkıntı çıkarmazsa size ve sonra satıp yenisini alın başka türlü keyif alamazsınız. 7.500 lira nedir ya nasıl bi fiyattır hala idrak edebilmiş değilim.

Aynı olay 3 ay önce benim de başıma geldi, 2011 model 1.6 TDI yaklaşık 95bin km.de bir kaç kez vites geçerken problem yaşadı 1-2 hafta sonra da çekiciyle götürdüler. Mekatronik değişim yapılıp aynı ücreti talep ettiler, iyi niyet kapsamında ücreti ödemedik fakat biraz zor oldu...Belki sizinki 100bini geçtiği için isteksiz olabilirler ama ne olursa olsun bastırın çünkü bu kanıtlanmış bir üretici hatası.Ücreti hiç bir şekilde ödemeyin gerekirse tüketici haklarına gidin.

o zaman çok sövdüm adamlara ama sorunu çözdük. 276.000 km oldu hala kullanıyorum aracı, bi kere daha mekatronik değişti garantiden. şuan gayet iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: etem_54

Nasıl kapanıyor ya ben gecen gün elle kapadım hart hurt

Solunuzdaki ayna ayar dugmesinisol uste bakacak sekilde cevirin aynalar kapanacaktir. (L nin hemen ustundeki konum)

• aracım satılıktır
    ilgili sitede ilan no: 244788125
  • HERKESE MERHABA 2011 TDİ DSG ARAÇ SATIN ALDIM DOĞUŞ OTO VE DİĞER BİR SERVİSİ ARADIĞIMDA ARACINDA TRİGER SETİNİN 4 YILDA DEĞİŞME KURALININ KALKTIĞINI 120000 KM DEĞİŞECEĞİNİ SÖYLÜYORLAR BU BİLGİ DOĞRU MUDUR TEŞEKKÜR EDERİM
  • Arkadaşlar Herkese Merhabalar,

2.5 yıldır seve seve kullandığım arabamı satışa çıkardım. Belki ilgileneniz olur diye burada da paylaşmak istedim açıkçası.

Arabamdan kısaca bahsetmem gerekirse;

-2012 model 52.000 Km'de 1.6 TDI 105Beygir Trendline Golf 6.

- Siyah Renk- içi bej

-İçinde bugüne kadar sigara içilmemiştir.

-Benden önceki sahibi tarafından yapılmış kazasından kalma 8.000 TL lik arka kapının değiştiği bir hasar kaydı var. Ayrıca ön tampon ve radyatörde değişmiştir

-Standart donanımı dışında ekstra aksesuar bulunmamaktadır.

-Aracıma istediğim Tutar 48.500 TL pazarlık sünnettir. Binicinin alıp yıllarca sorunsuz bineceği bir araçtır.

-Periyodik bakımları dışında bir kere dahi aracım servise gitmemiştir. O derece sağlamdır.

İlgilnen arkadaşlar için sahibinden.com ilan numarası ise 261052909

Herkese iyi forumlar dilerim :)

• Arkadaşlar elinde kullanılmamış orjinal Volkswagen GOLF 6 halı paspası olan var mı?
  • golf 6 için orjinal ve ya orjinale yakın arka bagaj pandizotu arıyorum.döşeme rengi siyah. sitelerden bulamadım bi türlü yardım eder misiniz? araç tam modeli 2012 golf 1.4 TSI
  • Arkadaşlar yardımcı olur musunuz?
    2005 golf vardı sattım. 2009-2012 beyaz golf 6 almak istiyorum.
    Sahibinden gibi sitelerde fiyat farkları çok fazla. Kime güveneceğimi bilmiyorum.
    2012 model comfortline, boyasız, değişensiz, hasar kayıtsız, 40bin km de temiz kullanılmış bir golf6 kaç TL ye alınır?
    Manuel mi daha iyidir yarı otomatik mi?(teknik sağlamlık ve masraflılık açısından. Kullanım açısından değil)
    Otomatiklerde sıkıntı sorun çıkıyor mu?
    Yakıt çok üzer mi?
    Görüşleriniz ve yönlendirmeleriniz için şimdiden teşekkür ederim...

• quote:

Orijinalden alıntı: TOYANC43

Arkadaşlar yardımcı olur musunuz?
    Sahibinden gibi sitelerde fiyat farkları çok fazla. Kime güveneceğimi bilmiyorum.
    2012 model comfortline, boyasız, değişensiz, hasar kayıtsız, 40bin km de temiz kullanılmış bir golf6 kaç TL ye alınır?
    Manuel mi daha iyidir yarı otomatik mi?(teknik sağlamlık ve masraflılık açısından. Kullanım açısından değil)
    Yakıt çok üzer mi?

bilmem bu fikir verir mi. satılığa çıkarttığım temiz stilo'yu döküntü stilolarla yazılan fiyata satabildim. temizler benimkinden 5-6 bin lira yukarda hala duruyor öylece.

• quote:

Orijinalden alıntı: TOYANC43

Arkadaşlar yardımcı olur musunuz?
    Yakıt çok üzer mi?

Merhaba.2011 model dizel manuel beyaz renk golf highline donanım 66300 km deki boyasız kazasız aracımı satıyorum.İlgilenirseniz..
  • 
Sayfa: önceki 408409410411412
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.