Şimdi Ara

GoldMaster ürünleri ile Soru ve Sorunlarınız bu başlık altında (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
2
Favori
35.962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BİRAZ ÖNCE GÖKHAN BEYİ ARADIM.. CİHAZIN BORDU DEĞİŞTİRMİŞLER KONTROLLERDE YİNE ALTYAZI DESTEĞİNİN SAĞLANMADIĞI GÖRÜLMÜŞ VE YENİ BİR CİHAZ SİPARİŞİ VERİLMİŞ YENİ CİHAZI TEST EDİLMİŞ VE ONDADA ALTYAZI KENARLIK RENGİ ÖZELLİĞİ MEVCUT DEĞİLMİŞ....

ÜRÜNÜN ALTYAZI KENARLIK RENGİ DESTEĞİ SAĞLAR ŞEKİLDE GÖNDERİLECEĞİNİ ÜST MESAJLARDA GÖKHAN BEY BELİRTMİŞTİ..

BENDE ÜRÜNÜN KENARLIK RENGİ DESTEĞİ SAĞLAR ŞEKİLDE OLAN ÜST MODEL BİR CİHAZ İLE DEĞİŞTİRİLMESİNİ RİCA ETTİM... SANTRALLERARASI BAYA BİR DOLAŞMA YAŞADIM HERKES BİRBİRİNE AKTARDI VE EN SON TEKNİK SERVİS MÜDÜRÜ İLE GÖRÜŞMEK İÇİN AKTARDILAR 15 DAKİKA BEKLEDİKTEN SONRA UĞUR BEYE AKTARDILAR

ÜRÜNÜN GOLDMASTER D-751 DVD OYNATICI İLE DEĞİŞTİRİLECEĞİNİ SÖYLEDİLER...

BEKLİYORUZ

BU ARADA ÜRÜNÜN SAYFASINI DEĞİŞTİRMİŞLER BU YENİ SAYFA

http://www.goldmaster.com.tr/Urun_Detay.aspx?q=455

BURDA İSE BENİM ESKİ SCREENSHOT ALDIĞIM SAYFA

GoldMaster ürünleri ile Soru ve Sorunlarınız bu başlık altında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nihat1551 -- 27 Eylül 2011; 17:00:36 >

• Hayırlısı ile sonuçlanmış oldu.

Sonuçta, önerdiğim şekilde sorun çözüldü.

Neyse... Geç olsunda, güç olmasın diye bir söz vardır ya.... Biraz geçte olsa sonuç alındı.

Gerçi birazda güç mü oldu ne?
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanguzel_

Hayırlısı ile sonuçlanmış oldu.

Sonuçta, önerdiğim şekilde sorun çözüldü.

Neyse... Geç olsunda, güç olmasın diye bir söz vardır ya.... Biraz geçte olsa sonuç alındı.

Gerçi birazda güç mü oldu ne?

Ustam güçde oldu geçde oldu ...aramasam kimsenin arayacağı yok..

+ olarak hani bu cihazın versiyonları vardı ? hani bu cihazın altyazı desteği vardı ? hani benim cihaz eski versiyondu?

teknosayı bile aramışlar sonuç DESTEKLEMİYOR :))

Sitedeki açıklamaları bile değişmiş....Öncelikle sitede yada kutuda böyle birşey yazıyormu diye sordular bana bende sitedeki açıklamanın değiştiği ama eski açıklamanın screenshotunun forumda olduğunu söyledim...Altyazı rengini sihah yaparak izlenmezmi diye soru bende siyah görüntülerde yine okunmayacağını belirttim :)
    Bu ürünü ürünü bana öneren uğur beydi. NORMAL OLARKA BANA BU ÜRÜNÜN BİR ÜST VERSİYONUNU GÖNDERMELERİ GEREKİRDİ ancak bir alt ürünü önerdiler...Usandığım için ben hangisini yollarsanız yollayın ancak altyazı kenarlık rengi olsun ve divx oynatsın dedim .... en kısayoldan olsun dedim ve ürünü kabul ettim ...umarın bunda sorun çıkmaz.

D 970 in Desteklerdiği formatlar çok daha fazla idi.Bunda bile bir alt ürünü önerdiler ya birşey demiyorum yorumu size bırakıyorum.

birdahaki hafta kargoya vereceklermiş .. Usandım valla

D970 DESTEKLEDİĞİ FORMATLAR

Format Desteği DVD
    VCD
    CD
    MP3
    PICTURE CD
    MPEG1
    MPEG2
    MPEG4
    SVCD
    CD-R
    CD-RW
    DVD-R
    DVD-RW
    DVD+R
    DVD+RW
    HDCD

D751 DESTEKLEDİĞİ FORMATLAR
    Format Desteği DVD
    VCD
    CD
    MP3
    PICTURE CD
    MPEG4
    SVCD
    CD-R
    CD-RW
    DVD-R
    HDCD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nihat1551 -- 5 Ekim 2011; 16:04:11 >

• hem güç olmuş, hem geç olmuş. Firma sorumluluklarını yerine getirdi diye geçiştirilemez, müşterinin 1 senelik mağduriyetini hiçe saymaktır bu. Bu firmaların öğrenecek çok şeyleri var daha. Uzak durulacak firmalar listeme girmiştir.
  • konuyu üşenmeden okudum çok acayip müsteri memnuniyeti anlayışı var bu kadar soruna ragmen mağduriyet giderilmemiş kutu saçmalığında kilitlenip ortaya polemik yaratılmış nihat beyde bıkmadan usanmadan sürekli yazışmış telefonlardan da sonuç aramış @GoldDestek nickli yetkili kişinin de sorunun çözülmesi için sadece konuşmuş isterse insiyatifi kullanıp yeni cihaz yada muadili cihaz verebilirdi sorumluluktan kacarak sorunlarla müşteri menuniyeti ile bağdaşmayacak sekilde ortada bırakmıştır cihazın ederi ne olursa olsun ürettiği cihazın herhangi olumsuz problemine karsılık uzatmadan çözmesi sorumluluğunu taşıması gerekirdi
    kutu saçmalığı ile kıvırıp yeni yazılım ve bord değişmesine ragmen sorun cözülemediğinden bu işi yapan goldmaster yetkililerinin bu işi artık yapmamalarını ve yapamıyorsanız ehline bırakmanızı rica ediyorum sizin ne yaptığınız önemli değil sorunun çözülmesi önemli müşterinini aldığı cihaz için parasıyla rezil edemezsiniz
    Bu sorunlara istinaden goldmaster marka cihazların artık arkadaşlarımdan eş ve dostlarımdan tasvip etmediğimden kimseye önermeyeceğim ve tavsiyede bulunmayacağım

• Yaklaşık altı aydır goldmaster HD1060 kullanmaktayım ve memnunum.Yalnız bu süre içinde cihaz iki-üç defa cihaz kilitlendi.
    Şöyle ki, receiver kumanda ve kendi üzerindeki tuşlara tepki vermiyor.Görüntü donuyor, ses takılıyor ve öylece kalıyor.Arka on/off tan veya fişten çekip takınca düzeliyor.
    Tv izlemediğim zamanlarda genelde receiverin fişi çekili durur ve cihaza modem,modül,kart takılı değil.
    Aslında bu durumu takıntı yapmıyorum.Ayrıca elimde GM 40400CI modelide var.O da çok nadirde olsa kendini resetleme ve kuamandaya tepki vermeme gibi sorun yapıyor.
    Bunun sebebi ne olabilir arkadaşlar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manolpan -- 29 Eylül 2011; 15:40:36 >
  • biraz önce d970 iadesi sonrası değişim sonucu d721 model ürünüm geldi .

GOLDMASTER D721

http://www.goldmaster.com.tr/Urun_Detay.aspx?q=757

ÖZELLİKLERİ

* DVD/MPEG4/SVCD/VCD/CD/MP3/WMA/DVD±R/DVD±RW/CD-R/CD-RW/HDCD/Kodak Resim CD desteği
    * USB girişi
    * 3in1 kart okuyucu
    * HDMI çıkış
    * 2CH stereo ve koaksiyel çıkış
    * CVBS, S-VIDEO çıkışı
    * Dahili DolbyDigital (AC-3) Decoder,Dolby Downmix,WMA/AVI/MP3
    * Çoklu dil Desteği
    * Altyazı rengi, fontu, boyutu, kenarlık rengi değiştirme fonksiyonu
    * Zoom in/out fonksiyonu
    * Ebeveyen kontrol fonksiyonu
    * NTSC/Multi/PAL desteği
    * Full fonksiyon uzaktan kumanda

İNŞALLAH SORUN ÇIKMAZ .

EDİT : ARKADAŞLAR CİHAZI DENEDİM MALESEF BENİM İADE ETTİĞİM CİHAZDAN DÜŞÜK BİR CİHAZ ..
    ALTYAZI KENARLIK RENGİ VAR YALNIZ YİNEDE MENUDEKİ VE FİLM ALTYAZILARIN KENARLARI KESKİN ÇIKMIYOR PARÇALI OLARAK GÖRÜNÜYOR...
    SANIRIM BU CİHAZLARIN HEPSİ BU ŞEKİLDE..

GOLDMASTERDA ÇALIŞAN VE O KURUMDAN DAHA BUYUK OLDUĞUNU GÖSTEREN İLGİSİNİ ESİRGEMEYEN GÖKHAN BEYE TEŞEKKÜR EDERİM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nihat1551 -- 10 Ekim 2011; 20:40:00 >

• goldmaster micro 10 aldım almaz olaydım..Cihazın kumandası çalışmıyor alıcı yeri sürekli yeşilde takılı kalıyor ne yapacam kafayı yiyorum. Haydi golddestek arkadaşım bi çözüm yolu bekliyorum senden yada ustalardan...
  • elimde micro 5 var. Almaz olaydım, 8 aydır kullanıyorum. Bir kere elektroworld'den birebir değişim yaptım. Yine aynı sonuç, 2 kere istanbulda tamire gitti, yine çalışmıyor, yine çalışmıyor... alette sürekli bir yeşil ışık yanıyor, görüntü yok. Aleti kapatamıyorum,açamıyorum. forumdan gördüğüm kadarıyla micro-7, micro 10 da aynı sorun. Fazla bir beklentim yok, alet varsın divx oynatmasın,mkv göstermesin, yeter ki uydu kanallarını seyredebileyim. Gold destek, bu konuya bir çözümüz var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gbeng -- 8 Ocak 2012; 21:32:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gbeng

elimde micro 5 var. Almaz olaydım, 8 aydır kullanıyorum. Bir kere elektroworld'den birebir değişim yaptım. Yine aynı sonuç, 2 kere istanbulda tamire gitti, yine çalışmıyor, yine çalışmıyor... alette sürekli bir yeşil ışık yanıyor, görüntü yok. Aleti kapatamıyorum,açamıyorum. forumdan gördüğüm kadarıyla micro-7, micro 10 da aynı sorun. Fazla bir beklentim yok, alet varsın divx oynatmasın,mkv göstermesin, yeter ki uydu kanallarını seyredebileyim. Gold destek, bu konuya bir çözümüz var mı?

anlamadım çözüm mü istediniz?elinizdeki cihazla sizi aşağıdaki yere davet ediyoruz sizi alkışlarla daha kaliteli markalara yenisine sağlık diyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dephyr -- 8 Ocak 2012; 22:33:21 >

• o kadar kurumsal bir firma ki 2 kere yetkili servisi aracılığıyla tamire gönderdim, alet tamir edilmediği gibi bir servis raporu da göndermediler. Hakkımı arıyacam lakin servis raporu olmadığı için onu da yapamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dephyr

quote:

Orijinalden alıntı: gbeng

elimde micro 5 var. Almaz olaydım, 8 aydır kullanıyorum. Bir kere elektroworld'den birebir değişim yaptım. Yine aynı sonuç, 2 kere istanbulda tamire gitti, yine çalışmıyor, yine çalışmıyor... alette sürekli bir yeşil ışık yanıyor, görüntü yok. Aleti kapatamıyorum,açamıyorum. forumdan gördüğüm kadarıyla micro-7, micro 10 da aynı sorun. Fazla bir beklentim yok, alet varsın divx oynatmasın,mkv göstermesin, yeter ki uydu kanallarını seyredebileyim. Gold destek, bu konuya bir çözümüz var mı?

anlamadım çözüm mü istediniz?elinizdeki cihazla sizi aşağıdaki yere davet ediyoruz sizi alkışlarla daha kaliteli markalara yenisine sağlık diyoruz

Arızalı olan cihazları merkeze forumdaki nicklerinizi de içine not kağıdı ile belirterek gönderirseniz bizzat bu sorunları teker teker çözeceğimi belirtmek isterim. Çöp kovası kinayesi hiç hoş olmamış.

• ben servise verdim 1 hafta oldu daha cevap yok...
  • @GoldDestek sen yukarıda yazılan yorumları okudunuz mu? sorunların çözüldüğüne inanıyormusunuz?her tamire giden cihazlar neden çözülmeden gerisin geriye gönderiyorsunuz?
    ben onu bunu anlamam müşteri her zaman haklıdır
    çöp kovası sadece bilerek mi konduğunu sanıyorsun çiçek mi bekliyordunuz?hep şikayet hep şikayet herkesin bir sınırı olduğunu kabul edin
  • Merhaba
    foruma yazdım ama burayi gormem geç oldu gozmden kaçmış
    tartışma arasına girmek istemem ama merak ettigim bir soru var sat 7400 cim isimli USB li model cihazi kullaniyorum ancak bu cihaza rs232 kablo olmadan usb uzerinden yazilim atabilir miyim ? bunu ogrenmek istiyorum malum laptop pc min uzerinde rs232 kablo girişi bulunmuyor..
  • Sayın Golddestek, gerçekten firma olarak ilginç bir ürün (micro-5) icat etmişsiniz. Heyecan dolu bir ürün, yarım saat seyrediyorsunuz, kapatıyorsunuz. Tekrar açılmıyor lakin kumanda gözü her daim yeşil, 1 hafta sonra açılıyor.Kapatıyorsunuz, yine macera başlıyor. Ürün kullanıcıyı hiç sıkmıyor, scartı çıkartıp, tekrar deniyorsunuz, komple prizden çıkarıp deniyorsunuz, kumandadan aleti kumanda etmeye çalışıyorsunuz, belki bir umut her daim yanan yeşil ışık kırmızıya döner diye. Kullanıcıyı eğlendirirken bir yandan da düşündüren bir ürün olmuş. Tebrik ediyorum.
    Geyik kısmını tamamladım. Şimdi ciddi cevap vereyim, benim cihazım 2 kere istanbula gitti, geldi. Her defasında da sorununu uzun uzun anlattığım bir not kağıdı ile beraber gönderdim. Hala kumanda gözünde yeşil ışığım sürekli yanıyor. Şimdi siz diyorsunuz tekrar gönderin, alet toplamda bir 3 ay serviste kaldı, benim firma olarak sizlere bir güvenim kalmadı. Yapacağım şey, ürünü aldığım elektronik markete tamire gönderilmek üzere teslim edicem. Ürün firmanıza gelecek, siz hiç birşey yapmadan geri göndereceksiniz sonra ben elimdeki servis raporu ile tüketici haklarına başvurucam. Saygılar...

• Merhabalar benim gm 1080 hd pvr cihazim var dsmart modullu uyeyim birkac gundur ozellikle fx hd kanalinda donma yapiyor bazende cihaz takiliyor bu sorun neden olabilir cihazi yeni aldim sorun cihazdami baska kimsede sorun yok gibi yardimci olanlara tesekkurler
  • Ben kendi sorunumun ne olduğunu çözdüm diye düşünüyorum. Bu scart uydu denen zevatın elektrik devreleri çok hassas anladığım kadarıyla, kullandığınız prizin topraklaması,beslemesi iyi olmalı. Cihazı farklı prizlerde denedim, diğerlerinde çalışıyor. Ama şöyle de bir konu var, sorunlu olduğunu düşündüğüm prize Next 8000 Xcam'i bağladığımda sorunsuz çalışıyor. Scart uydu alıcılar, alan yetersizliği yoksa alınması çok mantıklı gelmiyor bana. Saygılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldDestek

quote:

Orijinalden alıntı: muyangor

merhaba goldmaster fm göndericilerin hangi modelinde klasör seçme özelliği var acaba.

öncelikle aşağıdaki modellerde olup olmadığını merak ediyorum eğer var ise hemen alacağımda.
    cf-32
    cf-36
    cf-37

Bahsettiğiniz modellerin hepsinde klasör seçme özelliği mevcuttur.

CF-37 modelini aldım klasör seçme işlemini nasıl yapıcaz. kullanma kılavuzunda cihazın çalıştırılması ve kullanımı hakkında hiçbir bilgi yok sadece teknik özellikler ve şunu yapmayın bunu yapmayın yazılarından başka bir bilgi bulunmuyo.
  • Klasor secme özellıgı yok size özel masj atmıstım
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.