Şimdi Ara

Golden Sahiplenme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
1.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ramazan sebebiyle genelde evdeyim ve artık sıkıldım,boş zamanlarımı değerlendirebileceğim bir golden köpeği sahiplenmek istiyorum fakat hayvanlara değer biçilmesine de karşıyım yardımcı olabileceklerden ve ilgilenenlerden yardım istiyorum. Bahçeli evimiz var 2 katlı ve Eskişehirdeyim. Arabam var. ulasım ve transfer konusunda sıkıntı olmaz

• Güncel
  • paran var mi
  •  Golden Sahiplenme

Köpekler bunu cidden yapıyor...Bunuda göz önünde bulundur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Alp -- 1 Ağustos 2012; 2:26:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eh ama piyasadaki bir yavruya da 300 lira vercek durumum da yok tabi ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carismacenter

Arkadaşlar ramazan sebebiyle genelde evdeyim ve artık sıkıldım,boş zamanlarımı değerlendirebileceğim bir golden köpeği sahiplenmek istiyorum fakat hayvanlara değer biçilmesine de karşıyım yardımcı olabileceklerden ve ilgilenenlerden yardım istiyorum. Bahçeli evimiz var 2 katlı ve Eskişehirdeyim. Arabam var. ulasım ve transfer konusunda sıkıntı olmaz

İmzamdaki linkler size yardımcı olacaktır, bir canı sahiplenmek bir anlık hevesle olmamalı, barınaklar bir hevesle alınıp, bıkınca atılan canlarla dolu.
  • Ramazan bittiğinde ne yapacaksın?
  • Muhakkak fakat bu konuda kendime güveniyorum şimdiden teşekkürler
  • benimde golden var 4 aylık adı efe

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sokağa bırakacağım öğrenciyim ve bakımına devam edeceğim,verilmek istenen mesajı kesinlikle anlamışsındır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: eazy e

benimde golden var 4 aylık adı efe

Çok güzel ya nerdeyse imreniyorum şu an golden sahiplerine
  • Köpek bakmak zor iştir.Ona aylık ortalama 100 lıra mama parası verebilecekmisin ? Her gün yürüyüşe götürebilecekmisin ? toplam 12 aşı tanesı 30-40 liradan olmak üzere harcayabilecekmisin ? Hayatında ona 10 yıl kucak açmaya hazırmısın ?Ayağı kırıldığında vs 100 lerce hatta 1000 lerce liranı harcayabilecekmisin ? Çocuktan farkı yoktur.Herkez bir hevesle alır sonra bir kenara atar.Ben şu an sokak köpeği bakıyorum.İnan görseniz sokak köpeği demezsiniz :D Bence sokaktan al bak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SercanOzbks

Köpek bakmak zor iştir.Ona aylık ortalama 100 lıra mama parası verebilecekmisin ? Her gün yürüyüşe götürebilecekmisin ? toplam 12 aşı tanesı 30-40 liradan olmak üzere harcayabilecekmisin ? Hayatında ona 10 yıl kucak açmaya hazırmısın ?Ayağı kırıldığında vs 100 lerce hatta 1000 lerce liranı harcayabilecekmisin ? Çocuktan farkı yoktur.Herkez bir hevesle alır sonra bir kenara atar.Ben şu an sokak köpeği bakıyorum.İnan görseniz sokak köpeği demezsiniz :D Bence sokaktan al bak.

Bütün dediklerinde haklısın ama dediğim gibi kendime güveniyorum bu konuda maddi durumumda çok sıkıntı yok fakat gel gelelim pettshoplara para kazandırmak istemiyorum. Ve birazda golden hastalıgım var 10 numara iş yapıyorsun kutluyorum senş

• quote:

quote:

Köpek bakmak zor iştir.Ona aylık ortalama 100 lıra mama parası verebilecekmisin ? Her gün yürüyüşe götürebilecekmisin ? toplam 12 aşı tanesı 30-40 liradan olmak üzere harcayabilecekmisin ? Hayatında ona 10 yıl kucak açmaya hazırmısın ?Ayağı kırıldığında vs 100 lerce hatta 1000 lerce liranı harcayabilecekmisin ? Çocuktan farkı yoktur.Herkez bir hevesle alır sonra bir kenara atar.Ben şu an sokak köpeği bakıyorum.İnan görseniz sokak köpeği demezsiniz :D Bence sokaktan al bak.

Bütün dediklerinde haklısın ama dediğim gibi kendime güveniyorum bu konuda maddi durumumda çok sıkıntı yok fakat gel gelelim pettshoplara para kazandırmak istemiyorum. Ve birazda golden hastalıgım var 10 numara iş yapıyorsun kutluyorum senş

yavru sahiplendirme çok zor imkansız para verip alman şart petshopa para kazandırmak istemiyorsan bi çiftlikden felan alabilirsin bende çok istiyorum ama para lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: berhan?

quote:

quote:

yavru sahiplendirme çok zor imkansız para verip alman şart petshopa para kazandırmak istemiyorsan bi çiftlikden felan alabilirsin bende çok istiyorum ama para lazım

evet yavrularda biraz sıkıntı ama yaşını doldurmuş goldenlar da düşünülür aslında cana yakıın hayvanlar biliyorsundur sende

• quote:

Arkadaşlar ramazan sebebiyle genelde evdeyim ve artık sıkıldım,boş zamanlarımı değerlendirebileceğim bir golden köpeği sahiplenmek istiyorum fakat hayvanlara değer biçilmesine de karşıyım yardımcı olabileceklerden ve ilgilenenlerden yardım istiyorum. Bahçeli evimiz var 2 katlı ve Eskişehirdeyim. Arabam var. ulasım ve transfer konusunda sıkıntı olmaz

Al bakalım şansına görmüştüm , senle paylaşayım;

http://forum.petarkadas.com/%C3%BCcretsiz_k%C3%B6pek_verenler__arayanlar/nerdeyse-4-aylik-goldenima-iyi-bakicak-birini-ariyorum-balikesir

• Sağolasın bi bakalım
  • quote:

quote:

Petshoplara para kazandırılmamalı evet.Yalnız hayvanlara değer biçilmemeli demişsin.Bu işi hakkı ile yapanlar var.Örnek verelim.Pitbull.Son derece sevecen sadık bir hayvan.Ama parasız olsa her veletin elinde olsa ne olurdu ? En iyisi madem golden istiyorsun çiftliğe yada internetten satan sahipleri bulucaksın.Petshopa sakın para ödeme.Hepsi para tuzağı.Ama bunu unutma hiç bir insanın ilk köpeği istediği gibi olmaz.Sözünü dinlemeyen yaramaz bir afacanla karşılaşabilirsin.Umarım ozaman soğumazsın.Köpek bakarken insanları daha iyi tanıyacaksın.Çok ufak örnekler vereyim.Köpeğimi sokaktan aldığım günden beri ortalama 700 lira gibi harcadım.Kendisi alman kurdu kırması.Bir sülük yapışıyor,bir kavga ediyor,.Çocukların topunu patlatıyor,Efenim Çobanın kuzularını kovalıyor(Çoban ateş açtı)Yok efendim bu köpeğe bakacağıma panter,aslan bakaymışım diyenler,Bundan adam olmaz sen salakmısın diyenler,sokakta sağa sola kaçıp yer bu bizi diyenler,Bu size niye saldırmıyor diyenler ve daha nicesi.Köpeği ellediği zaman 7kere elini yıkaması gerektiğini ve ondan sevemediğini söyleyen insanlarla , denize sokuyorum " ay ben bunun girdiği denizemi giricem diyenler insanlarla bile karşılaştım.Ama hala deli gibi sevip eğitmeye çalışıyorum.Umarım istediğim gibi olur.Senin için ve alacağın afacan içinde iyi olmasını diliyorum.Mesajı 2 kere atmış olabilirim.Bir yanlışlık oldu kusura bakmayın.

• 1 gununu değerlendırıp bır barınaklara baksan herçeşıt kopek var sevabıda buyuktur
  • quote:

quote:

quote:

Petshoplara para kazandırılmamalı evet.Yalnız hayvanlara değer biçilmemeli demişsin.Bu işi hakkı ile yapanlar var.Örnek verelim.Pitbull.Son derece sevecen sadık bir hayvan.Ama parasız olsa her veletin elinde olsa ne olurdu ? En iyisi madem golden istiyorsun çiftliğe yada internetten satan sahipleri bulucaksın.Petshopa sakın para ödeme.Hepsi para tuzağı.Ama bunu unutma hiç bir insanın ilk köpeği istediği gibi olmaz.Sözünü dinlemeyen yaramaz bir afacanla karşılaşabilirsin.Umarım ozaman soğumazsın.Köpek bakarken insanları daha iyi tanıyacaksın.Çok ufak örnekler vereyim.Köpeğimi sokaktan aldığım günden beri ortalama 700 lira gibi harcadım.Kendisi alman kurdu kırması.Bir sülük yapışıyor,bir kavga ediyor,.Çocukların topunu patlatıyor,Efenim Çobanın kuzularını kovalıyor(Çoban ateş açtı)Yok efendim bu köpeğe bakacağıma panter,aslan bakaymışım diyenler,Bundan adam olmaz sen salakmısın diyenler,sokakta sağa sola kaçıp yer bu bizi diyenler,Bu size niye saldırmıyor diyenler ve daha nicesi.Köpeği ellediği zaman 7kere elini yıkaması gerektiğini ve ondan sevemediğini söyleyen insanlarla , denize sokuyorum " ay ben bunun girdiği denizemi giricem diyenler insanlarla bile karşılaştım.Ama hala deli gibi sevip eğitmeye çalışıyorum.Umarım istediğim gibi olur.Senin için ve alacağın afacan içinde iyi olmasını diliyorum.Mesajı 2 kere atmış olabilirim.Bir yanlışlık oldu kusura bakmayın.

konuyu başka yöne çekiyorum kusura bakma konuyu açan kardeşim
    dostum alman kurdu evde agzı felan feci koku yapar diyorlar ne diyosun bu duruma yavru alabilme imkanım vardı geri cevirdim safkan sereceliydi :/

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.