Şimdi Ara

Golden retriever & rottweiler kırması köpeğim var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
7.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkesin bildiği rottweiler saldırgan bir ırk. Golden retriever da tam tersi. Bu iki çocukları nasıl olur?? Köpeğimi hayvan barınağından aldım.anne golden baba rot ve köpeğim 5 haftalık. Barınağa geldiği günün ertesi gün aldım yavruyu. Ilk gün uyumadı kerata bu gün 2. Geceydi.gayet huzurlu bi şekilde uyudu sadece çişe kalktı 2kez 10 dakika oyalandık geri uyudu. Büyükçe bi kafes alıp onda beslemeyi düşünüyorum. Daha şimdiden otur ve gel komutlarını uygulamaya başladı ama son 48 saattir devamlı birlikteyiz tabiiki. Her yavru köpekte olduğu gibi kemirme sorunu var ama bi kaç oyuncakla o sorunu da halledebilirim gibi geliyor. Birde 2 kg lik puppy kuru mama aldım çok az suyla ıslatıp veriyorum. Melez ırk olduğu için yetişkinlik kütlesi ne kadar olur bilmiyorum. Mamayı kaç gram vermeliyim Her öğünde?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: zcales

Herkesin bildiği rottweiler saldırgan bir ırk. Golden retriever da tam tersi. Bu iki çocukları nasıl olur?? Köpeğimi hayvan barınağından aldım.anne golden baba rot ve köpeğim 5 haftalık. Barınağa geldiği günün ertesi gün aldım yavruyu. Ilk gün uyumadı kerata bu gün 2. Geceydi.gayet huzurlu bi şekilde uyudu sadece çişe kalktı 2kez 10 dakika oyalandık geri uyudu. Büyükçe bi kafes alıp onda beslemeyi düşünüyorum. Daha şimdiden otur ve gel komutlarını uygulamaya başladı ama son 48 saattir devamlı birlikteyiz tabiiki. Her yavru köpekte olduğu gibi kemirme sorunu var ama bi kaç oyuncakla o sorunu da halledebilirim gibi geliyor. Birde 2 kg lik puppy kuru mama aldım çok az suyla ıslatıp veriyorum. Melez ırk olduğu için yetişkinlik kütlesi ne kadar olur bilmiyorum. Mamayı kaç gram vermeliyim Her öğünde?

Öncellikle güle güle büyütün yavrunuzu.

1.Hani barınaktan aldınız ve ücreti ödediniz mi.
    2.Başka hangi ırkları gördünüz... Bir kaç tane sayabilirmisiniz.

Tşk.

• siyahbeyazh kullanıcısına yanıt
    Barınaklardan sahiplenen hayvanlar için herhangi bir ücret talep edilmez. Golden, sibirya kurdu, rottweiler ve daha birsürü cins köpek bulabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: mineberryy

Barınaklardan sahiplenen hayvanlar için herhangi bir ücret talep edilmez. Golden, sibirya kurdu, rottweiler ve daha birsürü cins köpek bulabilirsiniz

Barınıklarda daha çok kırma var diye duymuştum bi ara. Ayrıca orada çok fazla yavru yokmuş.
  • köpek büyüyünce kafeste büyümez
    rotweiler ve golden nasıl çiftleşmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: jojuk_harika

köpek büyüyünce kafeste büyümez
    rotweiler ve golden nasıl çiftleşmiş

........ anladın sen onu !!
  • siyahbeyazh kullanıcısına yanıt
    ne demek istiyon açık açık söyle
  • Hocam soruş şekliniz garip olmuş çiftleşmeleri gayet normal çok daha alakasız ırkların çiftleşmesine şahit oldum..
  • Kafes alıp kafeste büyüteceğim gibi bir düşünceniz varsa aldığınız barınağa DOSTUN sana alışmadan geri bırak

EDİT: DOSTUN DEDİM BAK KÖPEK DEMEDİM ''DOSTUN''

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ViaDogukan -- 23 Temmuz 2015; 15:39:44 >
  • hills köpek maması hakkında bilgi verebilir misiniz ?
  • köpek maması önerisi olan var mı ?
  • Kafeste köpekte mi bakılır yahu
  • zcales Z kullanıcısına yanıt
    Merhaba . Beş aylık golden & rottweiler kirmasi köpeğim var. Rengi siyah. Kuyruğu rot gibi. Acaba büyüdükçe tüyleri golden gibi uzuyor görünüşü goldeni mi andırıyor?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana da çok alakasız 2 ırk olarak gelmişti aslında ama olası elbette.
    Bu arada büyüyünce çok tatlı birşey olacak :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.