Şimdi Ara

Gold ile Battle.net Balance almak 7.1.5 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
0
Favori
2.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

200kyı geçer token fiyatı

Saat 10-11 gibi 220k
  • Ne zaman normale döner acaba para kasıp kasıp beklesem mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Red Devil

Ne zaman normale döner acaba para kasıp kasıp beklesem mi ?

daha normale çıkmadıki dönsün. muhtemelen 250k ya çıkar sonra zamanla 200e geriler.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: The Red Devil

Ne zaman normale döner acaba para kasıp kasıp beklesem mi ?

daha normale çıkmadıki dönsün. muhtemelen 250k ya çıkar sonra zamanla 200e geriler.

200 e çıkıp 196'ya geriledi ilk defa gerilemiş oldu bir ümit geçmese bari
  • Gülbatur 1. Şahbatur sondan geliyor Gülbatur 1. ve 179kya düştü..
  • Beklediğimden hızlı çıktı beklediğimden hızlı iniyor, maksimum alma sınırı olmasa iş kötü olurdu sanırım, bunun 2 katı bile olabilirdi.
    -------
    Eski değerine dönerse de rahatız, 110k civarı bir oyuncunun normal bir oyun süresinde kasabileceği bir miktar.
  • 20 euro olur dimi bizde inşallah. peki bu euroları hesabımıza aktara bilcekmiyiz illa harcamakmı lazım biliz shopta ?
  • savcı963 kullanıcısına yanıt
    Öyle bir şey olacağını sanmıyorum, yok diye de biliyorum
    Zaten dışarıya gold satışı var, bu gerçeği herkes biliyor. Buna darbeyi blizz token işini koyarak vurdu, artık kendisi kazanıyor her türlü. Yine de daha ucuza satışını yapıyor oyuncular.
    ---------
    Direkt blizz üzerinden bir çeviri olursa da bu kötü olur, şuan ki sistem de bile oyunun ekonomisi oyuncuları yeterince bağlıyor bu da olursa wow = token olur.
    Böyle bir şey olmasına her ne kadar dolaylı yoldan izin verse de blizz buna müsade etmez, edeceğini sanmıyorum.
    Diğer yandan da wow token olayına iyice canlılık kazandırdı, sonuçta bunun aracısı blizz ve kazancını katlıyor bir bakıma.
  • 131k yazıyor wowtokeninfo da en çok eu da patladı, us da aşırı derecede satıldıgını görenler alıp koydu. Eh iyi iyi venim işime gelir 4 token kasmam lazım 3 güne halledilir

Bizde hala balance yok sebep? Reset gelmedi mi >_>

Ha bide 13 euro verecekmik, 15 değil. :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IcyTea Lemon -- 8 Şubat 2017; 9:10:04 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IcyTea Lemon

131k yazıyor wowtokeninfo da en çok eu da patladı, us da aşırı derecede satıldıgını görenler alıp koydu. Eh iyi iyi venim işime gelir 4 token kasmam lazım 3 güne halledilir

Bizde hala balance yok sebep? Reset gelmedi mi >_>

Ha bide 13 euro verecekmik, 15 değil. :(

Sabah 139k dan aldım şimdi 127k olmuş.. Bu sanırım eski haline dönecek 110larda sabitlenecek. eski tokenların balance olarak kullanılıp kullanılmayacağı net değil, bekleyenler bu yüzden almıyorsa belki birazdan artmaya başlar.. Piundte cevrim n eolacak bilen var mı? Fiyat olarak euroya artık epey yakın. O da 13 pound olsa keşke.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar Balance oalrka çevirdiğimiz tutarların bir harcama süresi var mı?
    Atıyorum 10 tokeni 130 Euro balance çevirdik , en son ne zamana kadar bekletebilirim?Yanmasın 3 ay sonra balance'lar
  • Resetten sonra girdim baktım hala gelmemiş olay 180k zararım var bari getirsinlerde boşu boşuna da zarara girmiş olmayalım
  • tosunpasa kullanıcısına yanıt
    Eskisi yenisi farketmez bence, aşırı saçma olur hatta :\

Yalnız farm slotları full adam kaynıyor, zar zor boş sunucu buldum bize ne zaman gelir acaba

Us da olan oyunculara sordum, eski tokenlar işe yarıyormuş. Fiyatlar ucuzken eu da alın, gerçi daha artmaz pek ama şuan gayet güzel fiyat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IcyTea Lemon -- 8 Şubat 2017; 11:36:44 >
  • Aynen wowheadte konu gördüm tokena sağ tıklayınca balance mı ekleyeceksin yoksa aylık süre mi diye soruyor.. Ama ne zaman geleceği merak konusu..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eski fiyatına geri inmiş. ozaman millet sallamadı bu olayı pek. yani ne bileyim insan başka oyuna almayacaksa da paralı binekler için felan token alır bişey yapar.
  • quote:

eski fiyatına geri inmiş. ozaman millet sallamadı bu olayı pek. yani ne bileyim insan başka oyuna almayacaksa da paralı binekler için felan token alır bişey yapar.

Oyuna gelmedi ya hala ben ondan düştüğünü düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkay528 -- 8 Şubat 2017; 12:10:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkay528

quote:

eski fiyatına geri inmiş. ozaman millet sallamadı bu olayı pek. yani ne bileyim insan başka oyuna almayacaksa da paralı binekler için felan token alır bişey yapar.

Oyuna gelmedi ya hala ben ondan düştüğünü düşünüyorum

us'a da mı gelmedi. onlarda da düşmüş
  • [__Zahid__] kullanıcısına yanıt
    Please note: this new feature is available now in the Americas game region, and will be rolled out to players on European servers soon.

Şöyle bir ibare var, onlara geldi hocam. Çok kısa süre sonra bize de gelir, reset öncesi haber verdikleri için ben reset açılışında gelişine kesin gözüyle bakıyordum, genelde reset sonrası ekleliyorlar birazda ondan dedim.
    ----
    Bu arada token çok çabuk toparlanmış, şaşırdım ben en az iki üç hafta uçuk bekliyordum. Bu çok iyi oldu bizim için.
  • Valla bi an önce gelsin ya, baktım da shopa valla heartstone a başlayabilirim 4 gün farm yapsam tüm adventure paketleri satın alabiliyorum

Diablo 3 de almayı düşünüyorum 30 euro paketiyle beraber. İnş token hep böyle kalır 110k bişey değil 3-5saat max

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IcyTea Lemon -- 8 Şubat 2017; 14:47:13 >
  • IcyTea Lemon kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam, bende sırf onun için iyice gold kastım token aldım bekliyorum dört gözle. Migrate yapıcam, hs pack alıcam, hots skinn almayı düşünüyorum.
    ---------

Bu ara migrate yapacak arkadaşlar karakteri geçirirken ah fiyatlarına bakın, ona göre geçirin kar edersiniz. Sırf onun için hazırlık yaptım beklemedeyim
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.