Şimdi Ara

Gold ile Battle.net Balance almak 7.1.5 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
0
Favori
2.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aschil

gelicek diye 4 token aldım 120 den migrate için, benim gibi düşünenler olabilir şimdiden alıp ileride kullanırım hesabı.
    bu ay içi gelir sanırım, 7.2 yi bekletmezler diye düşünüyorum ptr notlarında vardı.
    geldiği zaman ise 200k olmasını bekliyorum tokenin, amerikada da yükseldi.

Süper yapmışsın, bencede token almayı düşünenler abansın şimdiden fşyatlar asla ama asla düşmez

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • IcyTea Lemon kullanıcısına yanıt
    fiyatların düşmesi için gold kasmanın zorlaşması lazım oyuncular çok basit 1-2 şeyle 100k kasıyorsa yüksek olması da kaçınılmaz
  • Bu arada yazılmamış bir kaç değişiklik var ama en önemlilerini hazıcam

Artık Bingtrondan legendary düşebiliyor
    Günlük world quest kutularından curious coin cıkma şansı çok arttı. Easy turtle incoming
    Günlük world quest kutuları açılana kadar loot koymuyor. Yani farklı bi patchde bu kutulara %100 şans ile A itemı düşecek denildi ama siz bu kutuyu önceki patch aldınız ve açmadınız. Diğer patchde açtıgınızda o A itemı düşüyor. Mesela 7.1 de kutu biriktirip 7.1.5 de açanlar curious coins manyaşı oldu + yeni legendary düşürenler de oldu

• hesabıma 5 ay token yükledim onun haricinde 10 adette token aldım invertorde duruyor ancak daha fazla alınmıyormu bu ya tekrar token almak istediğimde zaten fazla var yazıyor ?
  • an itibari ile geliyore
    -----------
    https://www.youtube.com/watch?v=BCWtkTWwpXM
  • Bu işlerden anlayan varsa aydınlatsın ne olacak ileride iyi mi olacak kötü mü?
  • mczaga kullanıcısına yanıt
    Bir süre fiyat artar sonra düşüşe geçer benim tahminim, başlarda millet abanacak her türlü.

edit: bunun etkisinden mi bilmiyorum ama 116k dan 123k oldu 1 saat olmadan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aschil -- 7 Şubat 2017; 2:10:33 >
  • Tabi artar başlarda gold ile yapacak birşey bulamayan insanlar almaya başlar başka oyunlar için daha sonra oyundaki gold azalmaya başlar fiyat da düşer gibi geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu an token fiyatı 152k yı devirdi ve almaya çalıştım sürekli bekle diyor demekki elde kalmamış bu gidişle tokenlar 200k olur

• gametime gg 250k görür artık
  • an itibarıyla 160 k ,80k ya çok derdim önceden wow yönetiminin el değiştirmesi gerekiyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: unspokenfear

an itibarıyla 160 k ,80k ya çok derdim önceden wow yönetiminin el değiştirmesi gerekiyor...

Yürü başkan seni kim tutar aday ol destekleriz

Şaka bir yana bu fiyatlar arz talebe göre belirleniyor. Yani parası çok birileri wowda gold almak için blizz shoptan token alip ahye koyacak, goldu olup tokena çevirecek bizler alacağız. Token satan çok, alan az olursa fiyatlar düşer, tam tersi olursa burda görüldüğü üzere fiyatlar coşar.. Birakin dengeyi şu an satın alınacak token yok ahde.. Her token satıldığında fiyat artacak, taaki gold token dengesi iyice uçup herkes shoptan token alıp satana kadar yada bizler icin tokenlar alınamaz seviyeye ulaşana kadar.

Bence bekleyip görelim, çoğu wowda gold zengini zaten tokenları depolamisti, yakında senelik limite takilacaklar, tokena oyunda talep azalınca fiyatlar makul seviyelere gerileyecektir.

• Parasi cok olan biri token ile gold almiyor emin olun. 100k gold u maks 25 - 30 TL lere alabilirken 20 Euro (yaklasik 80 TL) verip 160k yi ne yapayim? Token fiyatlari ucuzdu daha da artmasi lazim token ile gold alan adama karli olmasi icin en azindan Turk oyuncular icin...
  • Geldimi yoksa hala geliyor mu

Us reset sonrası aktif bizde de öyle olacak, reset sonrası.
    -----------
    Bu arada, yukarıdaki arkadaşın dediği gibi alınacak token yok piyasa da, o yüzden almak isteyenler bile alamıyor.

1 tane alabildim başında beklememe rağmen, almak için fiyatların 150k altına inmesini bekleyeceğim ben, 2-3 haftaya milletin gazı biter bence
  • aschil kullanıcısına yanıt
    Onlarda 15 dolar, bizde kaç euro syılcak

büyük ihtimal 15 euro olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aschil

büyük ihtimal 15 euro olur.

Benim dh yi ally yapmak istiyorum realm geçirme ve ally yapma pek pahalı değilmiş, rahat yaparım sanırım. Bide benim hesap rus, benim balance rus balance olabilir

Rus balance olması için avrupa, asya, amerika diye ayrımda olması lazım.
  • 200kyı geçer token fiyatı
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.