Şimdi Ara

Gold , Game time Almayın!!!! (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
4.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Forum da aynı kalmış
  • Oyunu gold kasmak için oynuyorsan, oynama zaten :D

Oyunda bir sürü amaçtan değil gold kasmak. Ha iş olarak yaparsın, anlarımda anladığım kadarıylada iş olarak yapmıyorsun. Gold kasamadığın için ortama leş demen saçma geldi bayağı. Yani Ghost iron ore kasan mı kaldı ki hala :D

Yeni haritada yeni ore herb vs. toplasan zaten yine rahat bi şekilde çıkarabilirsin goldu. Belli ki 2 video döküman bile bakmamışsın.
  • LemonEnergy L kullanıcısına yanıt
    Oyunu game time için oynamaz zaten oyun oynamak için girenler. Ha sizin gibi para kazanmak için oynayanlar ayrı. Onlar işi ticarete dökmüş. Oyun yapımcısı da umursamıyor. Onun da işine geliyor demekki.

Ha şunu da anlamak lazım. Insanlar token gibi bir imkandan faydalanmak ister tabiki. Buna da kimse laf edemez.
    Ha ben bir yol buldum gold biriktirmek için. Toplamda 15 saatte ciddi bir kasma ile token geliyor. Multi açanlar da çok gelmiyorlar gerçi arada görüyorum, gördüğüme öyle bir bulaşıyorum ki en son lanet edip defolup gidiyor.
    Ama yine diyorum. Almam kardeşim. Bir şekilde ben kendi çabamla alırım. Ugrasirim arastiririm illaki hizli bir yolla alirim. Ama sizin gibilerden token almam.
    Kimseye de tavsiye etmem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Makarnacı321 -- 15 Ocak 2020; 18:22:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • token fiyatlari bazi ülkelerin parasindan daha değerli

bence daha da konuşmaya gerek yok
  • Makarnacı321 M kullanıcısına yanıt
    Hiç satmadım token felan. Token çıktığından beri de hiç para vermedim oyuna. En son oyuna ara verirken goldum yoktu, birine parasını verip daha ucuza bu şekilde açtım oyunu, o kadar.

Şimdi yine biseyler satarak çıkarıyorum tokeni.

Haaa bu arada daha önce boost ta sattım. Fazla goldla mount aldım. Oyun aldım battle.net ten.

Bu imkan kapatılmadığı sürece de bende yararlanırım. Token satmasamda dursun lazım olur 😁
    Fazla balance göz çıkarmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LemonEnergy

Hiç satmadım token felan. Token çıktığından beri de hiç para vermedim oyuna. En son oyuna ara verirken goldum yoktu, birine parasını verip daha ucuza bu şekilde açtım oyunu, o kadar.

Şimdi yine biseyler satarak çıkarıyorum tokeni.

Haaa bu arada daha önce boost ta sattım. Fazla goldla mount aldım. Oyun aldım battle.net ten.

Bu imkan kapatılmadığı sürece de bende yararlanırım. Token satmasamda dursun lazım olur 😁
    Fazla balance göz çıkarmaz.
    zaten benim de derdim o bilader. kendi ihtiyacımı göreyim yeterli. ha konuyu açarken gerçekten bu konuda büyük sıkıntı yaşıyordum. ne denesem olmuyordu. herb para etmiyor ore para etmiyor. eski dreanor raidleri döndüm çok vakit alıyor. bir türlü bulamadım. yani 1 ay boyunca bunun için mi uğraşacam diye baya da canım sıkılmıştı.
    ha bunun sebebi de zaten belli. özellikle ore herb işinin içine edenler multiciler. piyasanın içine ediyorlar. sen 1 karakterle dönerken adam 7 8 karakterle dönüyor. bir saatte binlerce kasıyor. hatta abartısız söylüyorum tek adam 50 000 + ore koymuştu ah e tek seferde. yuh dedim.
    ha buna blizzard izin veriyormuş. gertçekten bu tren char muhabbeti knight ta vardı. 8 tane mage it sürüsü gibi dolaşır slot bırakmazlardı. dedim lanet olsun wow da bu günü de mi görecektim. meğer bliz kendi izin vermiş. rezilliğin dibine vurmuş adamlar. ne diyelim blizzden nefret etsem de bu oyunu seviyorum.
    ha ben de buldum bir yol. sıkıntı olmuyor şükür. sadece dün 3 saatte 60 70k kastım. çok rahat. benim için fazlasıyla yeterli. en azından artık gold için fazla zaman harcamadan sevdiğim işleri rahat rahat yapabiliyorum. bu da bana yeter.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zaris

insanlar ekmek parası için uğraşıyor kardeşim, bende sevmiyorum multibox olayını ve karşıyım ama blizzard serbest diyorsa konu kapanmıştır yani. gelip buna veryansın etmenin anlamı yok, blizzarda mail at oyunun ekonomisinin içine ettiniz diye. insanların suçu yok.

yapılan şey legal ise, insanlar bunu yapar. bu kadar basit.
    Abi bir kere "Auction House" 'ı etkileyen zararlı kişiler sadece Multiboxerlar değil ne yazık ki.Kesinlikle Multibox da yasaklanmalı.

Fakat 24 saat BOT programı ile "Auction House" 'ın önünde duruyor ve otomatik olarak satın alım yapıyor.Kaç kez şikayet ettiğimi bilmiyorum.Normalde bu olay Bildiğin BOT evet abi BOT ve Blizzard bunları temizlemiyor.

En sonunda Vidyolar çekeceğim Youtube'a felan koyacağım REddit'e felan atacam uğraşacam yani bu nedir ya?

Zin'tanhid koyuldu 30 saniyede tükendi normal bir şey değil bu arkadaşlar.

Denemesini kendiniz de yapabilirsiniz atıyorum 100k'lık bir Flask koyun 10k'ya bakın ne oluyor 1 saniye altında satın alınıyor mu alınmıyor mu?Yani Normal bir insanın bunu yapması olası mı?Dava açması lazım Blizzardın bunu yapanlara karşı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 17 Şubat 2020; 13:16:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mczaga

Abi bir kere "Auction House" 'ı etkileyen zararlı kişiler sadece Multiboxerlar değil ne yazık ki.Kesinlikle Multibox da yasaklanmalı.

Fakat 24 saat BOT programı ile "Auction House" 'ın önünde duruyor ve otomatik olarak satın alım yapıyor.Kaç kez şikayet ettiğimi bilmiyorum.Normalde bu olay Bildiğin BOT evet abi BOT ve Blizzard bunları temizlemiyor.

En sonunda Vidyolar çekeceğim Youtube'a felan koyacağım REddit'e felan atacam uğraşacam yani bu nedir ya?

Zin'tanhid koyuldu 30 saniyede tükendi normal bir şey değil bu arkadaşlar.

Denemesini kendiniz de yapabilirsiniz atıyorum 100k'lık bir Flask koyun 10k'ya bakın ne oluyor 1 saniye altında satın alınıyor mu alınmıyor mu?Yani Normal bir insanın bunu yapması olası mı?Dava açması lazım Blizzardın bunu yapanlara karşı.

Alıntıları Göster
    %100 haklısın ben bunlardan bıktım yoruldum artık. pes ettim. rezillikten başka bir şey değil

ama blizzardın umurunda değil..

artık benim de değil. çünkü oynamayı bıraktım.

ama dediğine katılmamak elde değil.

ben bu video edit işlerinden anlasam belgesel bile yapardım ama malesef iyi edit yapamadıktan iyi vurgu v.s yapamadıktan sonra dikkat çekici şekilde yapamadıktan sonra anlamı yok.

ama böyle bir video yapılsa her yerde destek verir her yere yayarım tüm bildiğim gruplara paylaşırım.

• emrecanonline kullanıcısına yanıt

Valla zamanında bot kullanıp kendini bu kadar gururlu gören tek insan olabilirsin. Hem suçlu hem güçlü denir ya..

Ulan adam hile kullanıyorsa seni bağlayan bir şey yok ki? Pişkin pişkin zamanında foruma yazmışsın birde. Multibox diye oyunda biri deyince google araştırması sonucu burası çıktı.

Yazık valla.

• Zamanında bot kullanmak? Fantezi dünyanı bana yansıtma hocam, ötede ötede oyna.

Suçlu olduğumu kabul ederek yazmışım mesajı da, 'Güçlüyüm ben' dediğimi nerede gördün? Kendini gururlu görmek nedir? Forumun kuralı yok ama kafa güzelken yazıp kendinizi küçük düşürmeyin lütfen.

'ULAN adam hile kullanıyorsa' ONLİNE oyunda, o sunucudaki herkesi etkiler, bunu bile anlamayan kapasitenle gelip bana laf sokmaya mı çalışıyorsun?

Zamanında foruma yazdım, şimdi de yazarım, gelecekte de yazarım. 1 tane yanlış cümle yok alıntı yaptığın yazıda.

Çok yazık, aynı oksijen ama bünyedeki etkisine bak.

• Booster olarak(ki iyiyim yani, başvurup da giremediğim yer yok) çok defa yakındım bu advertise işinin trade kanalının içine etmesinden. Genel bakış açısı da;

"Advertise kanalı açarsak bunu normalleştirmiş oluruz",

e kardeşim zaten yasaklamıyorsun, normal zaten. bari aç, trade kanalında da boost advlerini ban sebebi yap, tertemiz iş. satın almak istemeyip de oradaki advertiserlardan etkilenerek alan yok. satın alacak adam zaten şöyle bir göz atıyor, işine geleni alıyor. LFG/Trade gibi otomatik girilen bir kanal yap bunu, boosterlar da "millet join boost kanalı yapmayı bilmez bizim suçumuz yok" diye ağlamasın.

Ben geçimimi bu şekil sağlıyorum ama LFG/Trade kanalın bu hale gelmesinden şikayetçiyim, blizz forumlarında üç beş tane topic de açtım bu şekil, bir sürü de halen açılıyor. umrunda diil blizzin.

Ayrıca milletin ekmeğiyle kendi şebekliğiniz için oynamayın. Ne istiyosunuz bilader? Aç mı kalalım, taş mı yiyelim. Böyle bir talep var, biz de arzı sağlıyoruz. Namusuyla kazanan insanlara laf edeceğine devletin milletin malını hamuduyla götürenlere posta koysun arkadaşlar o kadar cesareti varsa. Ben günde sekiz saat bunu yapıyorum, yeri geliyor powerleveling yapıyorum classicte. El emeğiyle kazanıyorum. Sana saçma gelir ya da gelmez, emek ve mesai harcıyorum. Karşılığında da hakkımı alıyorum.

• mczaga kullanıcısına yanıt

Yorumunuzu yeni gördüm hocam.

Bu metot üzerinden ben gold kastım hep. Hatta forumda rehberlerini de yayınladım.

TSM ah addonu üzerine macro atayıp, buna da click macro ile istediniz itemı alabiliyorsunuz. Addon detaylı çünkü her tür fanteziyi yapabiliyorsunuz addon sayesinde. Tabi bunlar için de belli başlı setuplar var. Mesleklere yönelik setuplar vs. daha fazla detaya girmeyeyim neyse. Bunları bir yayıncı var o paylaşıyor, oradan import ediyor genelde millet.

-------------

Bot mu ? Bencesi mencesi yok, kesinlikle bot arkadaşlar. Bu addona alıştıktan sonraki rahatlığı hiçbiri veremiyor. İşi otomata da bağlayabiliyorsunuz. Bunun için macro+macro combosu gerekiyor. + fazladan aynı anda realm üzerinde de yaparsanız artık gerisini siz düşünün. Saadet zinciri oluyor.

AH üzerinde belli başlı korumalar da var. Mesela tarama sınırı var. Aşırı tarama yaparsanız oyunda AH BAN yiyorsunuz. 1-2 saat erişim sağlayamıyorsunuz sadece AH için. Bunu da yemişliğim vardır. En başta denemek için yapıyordum.

Mesela 1 gün Laptop'u bu şekilde mekanizmayı kurarak açık bıraktım. Arada sadece 3-4 defa bakmışımdır. Kendisi öyle kasıyordu goldu al sat yaparak Gold , Game time Almayın!!!! 

Bana kalırsa yasaklanacak bir durum değil. Yukarıda bahsettiğim kısıtlamaları yaparak blizzard istediği an bu durumu tamamen engelleyebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: aschil

Yorumunuzu yeni gördüm hocam.

Bu metot üzerinden ben gold kastım hep. Hatta forumda rehberlerini de yayınladım.

TSM ah addonu üzerine macro atayıp, buna da click macro ile istediniz itemı alabiliyorsunuz. Addon detaylı çünkü her tür fanteziyi yapabiliyorsunuz addon sayesinde. Tabi bunlar için de belli başlı setuplar var. Mesleklere yönelik setuplar vs. daha fazla detaya girmeyeyim neyse. Bunları bir yayıncı var o paylaşıyor, oradan import ediyor genelde millet.

-------------

Bot mu ? Bencesi mencesi yok, kesinlikle bot arkadaşlar. Bu addona alıştıktan sonraki rahatlığı hiçbiri veremiyor. İşi otomata da bağlayabiliyorsunuz. Bunun için macro+macro combosu gerekiyor. + fazladan aynı anda realm üzerinde de yaparsanız artık gerisini siz düşünün. Saadet zinciri oluyor.

AH üzerinde belli başlı korumalar da var. Mesela tarama sınırı var. Aşırı tarama yaparsanız oyunda AH BAN yiyorsunuz. 1-2 saat erişim sağlayamıyorsunuz sadece AH için. Bunu da yemişliğim vardır. En başta denemek için yapıyordum.

Mesela 1 gün Laptop'u bu şekilde mekanizmayı kurarak açık bıraktım. Arada sadece 3-4 defa bakmışımdır. Kendisi öyle kasıyordu goldu al sat yaparak  

Bana kalırsa yasaklanacak bir durum değil. Yukarıda bahsettiğim kısıtlamaları yaparak blizzard istediği an bu durumu tamamen engelleyebilir.

Sana kalırsa yasaklanacak bir durum olmaması demek bir oyunda BOT kullanımını normal karşılamak demek o zaman?

Keza iki kez yaklaşık 100bin gold'um çöp oldu bu sayede yanlışlıkla sıfır az girmemden ötürü.Diyeceksin bu senin hatan e-tamam ben insanım hata yapacağım fakat sen BOT ile bu hatayı saniyenin altında bir hareket ile değerlendirebiliyorsan o zaman bende her türlü pisliği bunu kullananlar hakkında düşünürüm.

Bu gibi basit şeyler bile miğde bulandırıyor tüm bunların üstüne gitmesi gereken öncelikle Blizzart! ve aynı şekilde oyuncular bir şekilde bunların protestoları yapılmadığı takdirde böyle gelir böyle gider.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 2 Haziran 2021; 10:3:32 >

• Flam kullanıcısına yanıt

siz bu boost yapanlar niye hep " Aç mı kalalım, taş mı yiyelim" diyor . kardeş oyunu ana gelir kaynağı yapacak kadar bu hayat ne etti sana?

• Alen Doğu Gencer kullanıcısına yanıt

En son mythic +15 boost almıştım haftalık chest için, adam öyle günde 5-6 tur atsa bence güzel kazanır. Dışarıda asgari ücret kazanacağım diye gün boyu kötü şartlarda çalışıyor insanlar, ben bu arkadaşın çok rahat asgari ücretten fazla kazandığına inanıyorum günümüz dolar kuru ile. Yeteneğim olsa bende mythic booster olurdum yalan yok ama bm hunter bir noob um :d

Saniyenin altında kimse hareket yapamaz hocam. Önceki mesajımda belirtmiştim, abuse taramalarda AH BAN yiyor karakter. Anormal bir şekilde alım yapamaz hiç kimse. Belirli periyotlarda tekrar tekrar tarama yapman gerekiyor. Ek olarak AH konusunda ticket açın, oyuncuları reportlayın. Blizzard bunları kaale alıyor. Anormaly şekilde addon dahi alım yapamaz. Macro setub'ın da bunu aşılabiliyor ama. Tarama kısmına belirli periyotlar giriliyor, bir kaçı farklı saniyelerde, bu şekilde organik olması sağlanıyor.

Benim gibi bu şekilde uğraşan var mıdır? Hiçbir fikrim yok. Yalnız AH başında nöbet tutan tipler var. Bunlar gerçek oyuncular, onlara da denk gelebilirsiniz. Elmayla armutu ayırmak gerekiyor kısaca.

Blizzard çok küçük rütuşlarla bu işi engelleyebilir. Ki kimsede etkilenmez, bot sınıfına girenler hariç.

Engellesin hocam, hak veriyorum size. Benim söylememle olacak işte değil :)

------------

Ben ilk AH mevzusuna MOP döneminde kafayı takmıştım. O zaman token moken yok. Zevkine gold kasıyordum. AH başında nöbet tutan oyuncuların hepsiyle tanışmıştım oyun içi. Hepsinin login olduğu olacağı zamanları dahi biliyorduk. Ona göre önlemlerimizi alırdık. Bir yandan muhabbet eder bir yandan karşılıklı rekabet ederdik. Heyt be :D

Sattığımız şeylerde: Gem, çanta, enchant, flask... tırı vırı şeyler. banka banka dolduracak malzeme olunca mecburiyetten addon kullanımına dönmüştüm ben. Sonrasını zaten tahmin edersiniz. Addon da satılacak ve alınacak şeyler bile önceden hazırdır. Ben sadece tarama yapmasını beklerim, tıklar geçerim.

Alımı bile piyasa koşullarına göre otomatik olarak yaptırıyorsunuz. Mesela; şu item global değerin %25 altındaysa al gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aschil -- 3 Haziran 2021; 21:53:33 >

• quote:

Saniyenin altında kimse hareket yapamaz hocam. Önceki mesajımda belirtmiştim, abuse taramalarda AH BAN yiyor karakter. Anormal bir şekilde alım yapamaz hiç kimse. Belirli periyotlarda tekrar tekrar tarama yapman gerekiyor. Ek olarak AH konusunda ticket açın, oyuncuları reportlayın. Blizzard bunları kaale alıyor. Anormaly şekilde addon dahi alım yapamaz. Macro setub'ın da bunu aşılabiliyor ama. Tarama kısmına belirli periyotlar giriliyor, bir kaçı farklı saniyelerde, bu şekilde organik olması sağlanıyor.

Benim gibi bu şekilde uğraşan var mıdır? Hiçbir fikrim yok. Yalnız AH başında nöbet tutan tipler var. Bunlar gerçek oyuncular, onlara da denk gelebilirsiniz. Elmayla armutu ayırmak gerekiyor kısaca.

Blizzard çok küçük rütuşlarla bu işi engelleyebilir. Ki kimsede etkilenmez, bot sınıfına girenler hariç.

Engellesin hocam, hak veriyorum size. Benim söylememle olacak işte değil :)

------------

Ben ilk AH mevzusuna MOP döneminde kafayı takmıştım. O zaman token moken yok. Zevkine gold kasıyordum. AH başında nöbet tutan oyuncuların hepsiyle tanışmıştım oyun içi. Hepsinin login olduğu olacağı zamanları dahi biliyorduk. Ona göre önlemlerimizi alırdık. Bir yandan muhabbet eder bir yandan karşılıklı rekabet ederdik. Heyt be :D

Sattığımız şeylerde: Gem, çanta, enchant, flask... tırı vırı şeyler. banka banka dolduracak malzeme olunca mecburiyetten addon kullanımına dönmüştüm ben. Sonrasını zaten tahmin edersiniz. Addon da satılacak ve alınacak şeyler bile önceden hazırdır. Ben sadece tarama yapmasını beklerim, tıklar geçerim.

Alımı bile piyasa koşullarına göre otomatik olarak yaptırıyorsunuz. Mesela; şu item global değerin %25 altındaysa al gibi.

"Saniyenin altında kimse hareket yapamaz hocam." Nasıl hareket yapamaz iki kez kendim Scamlandım diyorum bu şekilde Ticket de açtım reportladım da.

Kendi hatamı 1 saniye altında farkedip iptal edememiştim direk alınmıştı ikiside bu söylediğim eski AH sistemindeydi tabi şu anda yapıyorlar mı bilemiyorum denemek lazım.

Al bak bir tanesinin Screenshotı da var hatta.Adam AH başında AFK şekilde BOT Add'onu ile farm yapıyor.

Gold , Game time Almayın!!!!

Burada da yaptığım hata.Sıfır eksik şekilde.

Gold , Game time Almayın!!!!

Benim tahminimden veya anlattıklarımdan tamamen farklı bir şey de olabilir hocam.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Benim tahminimden veya anlattıklarımdan tamamen farklı bir şey de olabilir hocam.

Yalnız senin anlattığının birebir örtüştürüyor ekstra sadece AFK log olmama add-onu var gözüken o.

Yani ben bunu uğraşıp bir vidyosunu çekip Blizzart'ı rezil etmesini çok iyi biliyorum da üşengecim biraz.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.