Şimdi Ara

Göktürk Üçlemesi | Alper Çağlar (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
8
Favori
5.544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnşallah başarılı bir seri olur. Türk sinemasının güçlenmesi lazım artık. Böyle yapımlara ihtiyacımız var. Elimizde mükemmel tarihi ve kültürel malzemeler olmasına rağmen bunları düzgün bir şekilde kullanamıyoruz. Bu tarih ve kültür Amerika ya da Avrupa ülkelerinde olsaydı kim bilir ne filmler yaparlardı. Adamlar ellerindeki en ufak bir malzemeyi bile çok iyi bir şekilde filme, diziye aktarabiliyor. Artık bizim de bu sektörde başarılı olma vaktimiz geldi de geçiyor bile. Alper Çağlar ve ekibine başarılar diliyorum. Bu konu aşağı inmesin lütfen, güncel tutalım bu konuyu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tanıtımı güzeldi.
  • Beklentim yükseldi benimde.Eger fikirlerini bize güzel bir şekilde yansitirsa ,tüm dünyada başarıyı yakalar

• Ulan Alper Çağlar da olmasa tarihimi anlatacak bir tane adam çıkmayacak piyasaya çok ses getirecek bir projeye benziyor

şimdiden hayırlı uğurlu olsun ne diyelim merakla bekliyoruz
  • filmlerden birini kür şad ayaklanmasına ayırır umarım.

ulan ne kitaptı bozkurtların ölümü bee. tekrar okuyasım geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Routinues

Ulan Alper Çağlar da olmasa tarihimi anlatacak bir tane adam çıkmayacak piyasaya çok ses getirecek bir projeye benziyor

şimdiden hayırlı uğurlu olsun ne diyelim merakla bekliyoruz
    Konu dışı olacak belki biraz ama Alper Çağların bu kadar başarılı olması tesadüf değil instagramdan hesabından yaptığı / yapacağı projeler için ne kadar uğraştığını takip edenler bilir bunun yanı sıra Alper Çağlar olayı politikaya dökmeyip sadece milli ruh üzerinden yaptığı için izleyici ortak noktata buluşup filmi diziyi seviyor eminim Alper çağlar Nihal atsız , Ziya gökalp , Yusuf Akçura gibi Türkçülük ve Türklük liderlerinin çoğu hakkında bilgisi vardır kitaplarını okumuştur ama günümde TRT'de oynanan diziler bildiğiniz günümüz siyasi arenasını tarih dizisine uyarlamışlar oradan mesaj veriyorlar.
    Diriliş ertuğrulu bir nebze anlarım ama Payitaht dizisinin gerçek ile alakası olmadığına eminim .

• Başarılı 👍🏻

• son durum ne
  • Beklentimi arşa çıkardım sabırsızlıkla bekliyorum. Hayal kırıklığına uğrarsam söz ağlamayacağım adhfjasfd
  • Beklemedeyiz
  • Göktürk Üçlemesi | Alper Çağlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ömürcan -- 20 Haziran 2020; 19:18:33 >
  • Hiç umudum yok bu üçlemeden, önceki işlerine bakarsanız fark edersiniz. Yanıltırsa iyi olur tabi ama hiç sanmıyorum.
  • HIGHER kullanıcısına yanıt
    Önceki işlerinde kötü ne gördünüz ki bundan umutsuzsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: empire1530

Önceki işlerinde kötü ne gördünüz ki bundan umutsuzsunuz?
    Nefes'i izle anlarsın. Amerikan tarzı özenti şekilde film yapıyor. Nefes gibi özgün bir şeyi yok yaptığı filmlerin. Önceden umutluydum sonra vazgeçtim, şaşırtırsa iyi olur.
    Diyalogların biraz yapay geldiğine ben de katılıyorum ama doğru danışmanlar ile düzeltilmeyecek şey değil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: empire1530

Diyalogların biraz yapay geldiğine ben de katılıyorum ama doğru danışmanlar ile düzeltilmeyecek şey değil.
    Sadece diyologlar değil, aksiyon sahneleri vs. de öyle, umarım düzelir.
    Bu şekilde eleştirmek için ilk yapımlara değil son yapımlarına göre eleştirmek doğru olur.
  • Ya Göktürk’ün ne filmini çekeceksin Allah aşkına. Ortaya koy 2 çadır birbirine sopayla saldıran adamları çek gitsin, al sana Göktürk. Böyle milleti uyuttukkarı yerlerden vurup para kaldıracaklar akıllı sıra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-596C9B846 -- 8 Eylül 2020; 16:43:26 >
  • quote:

O yüzden Wikipedia denen güvenilmez kaynakta Göktürklere “Turkic Khaganate” derler Oğuz kökenleri yazılmaz.

Bu isim hiç de yanlış değil, tam aksine doğru bir kısaltma ve art niyet / ideolojik ayrılık sebebiyle öyle kullanılmıyor. Cengiz Han'ın Gök Moğollarının devletine de kısaca Moğol Hanlığı veya İmparatorluğu diyoruz. "Gök" veya "Kök" kültürel bağlama ait bir sıfat veya isim. Ayrıca Türk Kağanlığı yalnızca Oğuzlardan ibaret değildi; Türkik skalası çok daha genişti ve şüphesiz ki bünyesinde proto Moğol unsurlar da vardı.

• Alper çağlar çok kaliteli bu filmi de öyle olacaktır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.