Şimdi Ara

Godfather Sizce Overrated mi ? (4 yil sonra edit) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
0
Favori
2.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • oscar kazanan,aktörlerin oyunculukları okullarda ders niyetine okutulan,çoğu filmde ismi geçen bir film serisi....

sorunu cevaplamıyorum...seni de kınıyorum

ayrıca kitabından daha güzel film..kitap çok gereksiz ayrıntılarla dolu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bcan402 -- 21 Haziran 2014; 5:21:59 >
  • Underrated. Lotr o listede ilk 10 a iki film sokuyorsa baba 3 ün 10 puan alması gerekirdi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Terry Malloy

Underrated. Lotr o listede ilk 10 a iki film sokuyorsa baba 3 ün 10 puan alması gerekirdi

Godfather, LOTRun tırnağı olamaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kimisine sıkıcı gelebilir ama bence de değil bir kere bile dusunmedim overrted diye

• Saf oyunculukla dolu bir film. Yani şu anda olmayan şey. Bu bile o filmin hakkını yememek için sebep.

• quote:

Orijinalden alıntı: D12

quote:

Orijinalden alıntı: Terry Malloy

Underrated. Lotr o listede ilk 10 a iki film sokuyorsa baba 3 ün 10 puan alması gerekirdi

Godfather, LOTRun tırnağı olamaz

lotr fanı bir ergen sözü

senin en sevdiğin aktör de robert pattinson dır şimdi

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Pacino

İstediğin her filme overrated de ama buna deme çarpılırsın

Ben şahsen bu filmdeki kurgu-senaryo-kişilik analizi-oyuncu kadrosu-sinematografi-sanatsallığın bu kadar iyi harmanlandığı başka bir film izlemedim , kesinlikle overrated değil , sıkıcı bulabilirsin beğenmeyebilirsin bunlar ayrı konu , beğenmemekle kötü demeyi birbirinden ayır

Zaten bu filme abartılıyor diyenlere nedenini sorsan söyleyebilecekleri tek şey ''sıkıcı'' dır , bunun nedenide onlara hitap etmiyor olmasıdır dediğim gibi beğenmemek ayrı filme kötü-abartı demek ayrı..

4 yıl sonra bir şans daha verdim. Bilmiyorum 4 yılda ne değişti ancak filmi zevkle izledim ve imdb puanım 1den 10a çıkardım. Film bitince bu konu aklıma geldi zaman ne çabuk geçiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eazy-E -- 16 Şubat 2018; 3:18:53 >

• Tabi ki Hayır.
  • daha izlemedim izleyince editlerim.
  • Ne zaman dara düşsem kafamda birden "You can act like a man! " cümlesi kuruluyor.
  • Eskiden öyle sanatıdır hiç komple izlememiştim trt de tarım yamalak bakardım

Full izleyince anladım ki EFSANEEEEEE

3Ü İzlemedim ama yaza doğru 3lemeyi 0dan izlemeyi pilanlıyom

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Suç filmlerinin kralıdır. Overrated diyenlere takılmayın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: T A R I K

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Pacino

İstediğin her filme overrated de ama buna deme çarpılırsın

Ben şahsen bu filmdeki kurgu-senaryo-kişilik analizi-oyuncu kadrosu-sinematografi-sanatsallığın bu kadar iyi harmanlandığı başka bir film izlemedim , kesinlikle overrated değil , sıkıcı bulabilirsin beğenmeyebilirsin bunlar ayrı konu , beğenmemekle kötü demeyi birbirinden ayır

Zaten bu filme abartılıyor diyenlere nedenini sorsan söyleyebilecekleri tek şey ''sıkıcı'' dır , bunun nedenide onlara hitap etmiyor olmasıdır dediğim gibi beğenmemek ayrı filme kötü-abartı demek ayrı..

4 yıl sonra bir şans daha verdim. Bilmiyorum 4 yılda ne değişti ancak filmi zevkle izledim ve imdb puanım 1den 10a çıkardım. Film bitince bu konu aklıma geldi zaman ne çabuk geçiyor

Kardesim ne yaptin sen oyle, dile kolay 4 yil... forumdan tasi taragi toplayali cok oldu ama sinema hakkindaki konularim uplanip duruyor:)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.