Şimdi Ara

Godfather Sizce Overrated mi ? (4 yil sonra edit) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
0
Favori
2.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Abartı mı ? Ya siz başka bir film izlediniz yada biz.
  • Kesinlikle degil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • overrated terimi az kalır
  • kesinlikle değil
  • İzlemedeğim için bilmiyorum ama bu aralar her filme abartı demek moda oldu. O yüzden değildir.
  • Bir kitabı değil , ama overrated da değil kesinlikle.

• quote:

Orijinalden alıntı: Means

quote:

Orijinalden alıntı: m.kutsal

Bu filme benzer kurgu müzikler ve mekanlar konusunda daha iyi seri bir mafya filmi varsa ismini yazmanızı rica ediyorum yan rollerdeki adamlar bile mükemmel oynamış

Ayni klasmanda kurgulamiyorum ben dusuncemi genel film mantigiyla bakarsak bundan cok daha ust duzey filmlerde var

Mesela ?

• Tabii ki değil. Şu sahne her şeye bedel;

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.J

sensin la overrated

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir filmin overrated olması için kriterlerin neler? En başta bunları açıklasaydın keşke. Sadece bence evet demek hangi film olursa olsun hakarettir.
    Sorunun cevabına gelirsek bence overrated değildir. Bunu demek Al Pacino'ya hakarettir.

Bu repliğe bayılıyorum:

Clemenza: Tamam, diyelim ki ikisini de vurdun. Sonra ne yapacaksın?
    Micheal: Oturup yemeğimi bitireceğim.

ve sineme tarihinin en meşhur repliklerinden:

Ona reddedemeyeceği bir teklif yapacağım.
  • Hiç sanmıyorum.
  • overrated olacak son film heralde
  • Godfather overrated???
    ÇARPILIRSIN

• Filmi geçtim tamam beğenmedin kötü sana hitap etmiyor filan ama marlon brando'nun oscar ödülleri sırasında katledilen 80 milyon kızılderili için yaptığı jest bu filmi tarihin gelmiş en iyi filmi yapar direk 1. sırada atar. hatta bu jest marlon brando'yu tarihin en iyi aktörü yapar
  • quote:

Orijinalden alıntı: hüseyni

overrated diyenler filmin "The Coppola Restoration" da yer alan filmin nasıl çekildiği, oyuncularların nasıl seçildiği vs vs kamera arkası olan bölümünü izlemelerini sonra da filmi bir daha izlemelerini tavsiye ederim

ayrıca mafya tarzı filmlerden hoşlananlara "The Last Don" film adının türkçe ye uyarlaması "Son Mafya" filmini tavsiye ederim ancak filmin ne dublajı ne de alt yazısı mevcut
    konusunda bu kadar iyi filmin alt yazısının olmaması da enteresan hem de üfürükten filmlerin tonla altyazısı bulunabilirken..

Dostum bundan mı bahsediyorsun?
    http://www.youtube.com/watch?v=NPhFTsAnZMM

• Değil hatta underrated. Senaryosuyla oyunculuğuyla hatta müziğiyle her yönden gelmiş geçmiş en iyi film bence.
  • Filmi 3 yıldır izlemeyi planlıyordum.3.film hariç 1-2 sırasıyla izledim.Film tek kelimeyle efsane.Overrated demek bu filme hakaretten başka birşey değil.9,2 değil, 9,8lik bir film ve herşeyiyle kusursuzdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cast Away

Filmi 3 yıldır izlemeyi planlıyordum.3.film hariç 1-2 sırasıyla izledim.Film tek kelimeyle efsane.Overrated demek bu filme hakaretten başka birşey değil.9,2 değil, 9,8lik bir film ve herşeyiyle kusursuzdu.

0.2 puanı nereden kırdınız acaba ?
  • Onu 3. filmi izlemediğim için kırdım.Onu izlediğimde 10 puana tamamlayacağım.
  • Yok abi ne yaptın sen ya

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.