Şimdi Ara

Godfall [PC] [ANA KONU] [ÇIKTI] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
192
Cevap
2
Favori
8.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: IcyTea Lemon

Bahsettiginiz tarih ve saat dilimi yaniltici olmus. 11 Kasim ama gece 12 demissiniz, hicbir sey anlamadim. Teknik olarak gece 12 demek ertesi gune gecmek demek. 11 kasim saat 23:59 mu demek istediniz? Ya da 12 Kasim 00:00. Bir an 10 kasimi 11 kasima baglayan gece olarak algiladim garip geldi.

Insallah guzel oyundur be, pahali mahali ama alirim yani zevkliyse. Destiny stilinde melee combat asiri sarar.

Alıntıları Göster

Size kalmış araf anı olduğu için 11 de diyebilirsiniz 12 de yukarda paylaşılan çıkış haritasında da tam kesişim noktasında kalıyoruz ülke olarak , güzel olucak gibi.Godfall [PC] [ANA KONU] [ÇIKTI] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wollowon -- 11 Kasım 2020; 11:18:3 >

• Bekleyenlerdeniz bakalım nasıl bir oyun olacak Godfall [PC] [ANA KONU] [ÇIKTI] 

• Forumdan aldım merakla bekliyorum umarım iyi çıkar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnceleme ambargosu kalkmış durumda.Godfall [PC] [ANA KONU] [ÇIKTI] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxwell1 -- 11 Kasım 2020; 17:48:47 >
  • indirmeye açıldı

• Çıkış yaptı , boyutu 26 GB , kurulu hali daha fazla olucaktır.Godfall [PC] [ANA KONU] [ÇIKTI] 

Godfall [PC] [ANA KONU] [ÇIKTI] Godfall [PC] [ANA KONU] [ÇIKTI] Godfall [PC] [ANA KONU] [ÇIKTI] Godfall [PC] [ANA KONU] [ÇIKTI] Godfall [PC] [ANA KONU] [ÇIKTI] Godfall [PC] [ANA KONU] [ÇIKTI] Godfall [PC] [ANA KONU] [ÇIKTI] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxwell1 -- 12 Kasım 2020; 0:15:50 >

• Bi ara beraber oynayabiliriz guild vs bi bakalım oyuna hele Godfall [PC] [ANA KONU] [ÇIKTI] 

• Beraber oynanıyora ekleyin epic : osmandemi

• Hayırlı olsun pre-load olmadı lakin bu süreçte serverlar vs.. biraz oturmuş olur en azından.Godfall [PC] [ANA KONU] [ÇIKTI] 

• Sabaha bakarım , indirmeye başladı.Godfall [PC] [ANA KONU] [ÇIKTI] 

• İndiriyor...Godfall [PC] [ANA KONU] [ÇIKTI] 

• Epic Adım : erenadali eklerseniz oynarız

• 2k da Texture epicde, diğer ayarlar Highda 60 70 fps arası aliyorum

sistem ise Msı 1660 ti,i7 6700k turbo 4.4,16gb ram yeni cıkan bir oyuna göre optimizasyon fena sayılmaz ilerleyen zamanlarda performans dahada iyi olur zannımca ara ara 50,55 arasına düşüyor

• Optimizasyon sorunu var gibi, oyun bazen takılıyor FPS sorunu oluyor.

• Yapım oldukça iyi , "FHD + EPIC" ayarlarda RTX 2080 ile herhangi bir sorun olmadı 60 FPS sabit , tutorial kısmını yeni bitirdim , tavsiye ederim.Godfall [PC] [ANA KONU] [ÇIKTI] 

Godfall [PC] [ANA KONU] [ÇIKTI]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxwell1 -- 12 Kasım 2020; 10:25:19 >
  • Klan kurmayı düşünüyorum varsa öyle birşey şuan yüklemede epic:hdabak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyun için beklentiyi yüksek tutmuyordum. Bu yüzden tamda beklediğim gibi bir oyun çıktı. Eğlenceli, kafa dağıtmalık bir hack and slash oyun olmuş. Combat lar hoşuma gitti. Grafikler gayet güzel. Optimizasyon çok iyi RTX 3080 ile 4k epic ayarlarda 60fps nin altına düştüğünü görmedim. Oyun yağ gibi akıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cloud35 -- 12 Kasım 2020; 12:19:48 >
  • Yapım harika arkadaşlar 2 saat civarıdır ilerliyorum , beklenti yüksek tutulsa bile karşılıycak cinsten bir yapım olmuş , zamanla gelişicektir expansion lar vs , birlikte oynanması tavsiye edilir zira çok daha verimli oluyor , zorluk olarak hard tercih edin görevlerde drop ların kalitesini arttırıyor biraz , çok farketmiyor zorluk açısından.Godfall [PC] [ANA KONU] [ÇIKTI] 

Godfall [PC] [ANA KONU] [ÇIKTI]

Not: Gamepad tavsiye edilir.(Xbox One Gamepad Kullanıyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxwell1 -- 12 Kasım 2020; 14:3:35 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.