Şimdi Ara

Godfall [PC] [ANA KONU] [ÇIKTI] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
192
Cevap
2
Favori
8.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Varmı beraber oynıcak ekleşelim epicden yada discorddan
    Discord adım
    erenadali#8532

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1650 bunu oynatır mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Savlonic

1650 bunu oynatır mı?

Çalıştırır lakin performans sorunu yaşıyabilirsiniz zira en düşük önerilen kartın altında bir performansı var hatrı sayılır oranda.Godfall [PC] [ANA KONU] [ÇIKTI] 

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxwell1 -- 6 Kasım 2020; 12:39:33 >
  • İnanılmaz pahalı ya, 100tl civarında olsaydı keşke.

Bu oyun online bu arada, değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: IcyTea Lemon

İnanılmaz pahalı ya, 100tl civarında olsaydı keşke.

Bu oyun online bu arada, değil mi?

Evet online ama online kısmı Destiny 2 kadar olur herhalde , hali hazırda TR de yarı fiyatına satılıyor diğer ülkelere göre.Godfall [PC] [ANA KONU] [ÇIKTI] 

-----------------------------

Bir süre sonra Xbox tarafınada geliceği açıklandı , bu iyi haber zira PC ve PS5 te olması sadece zarar verici olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxwell1 -- 7 Kasım 2020; 14:44:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyundan ümidi olan var mı çok az şey gördüğümdenmidir bilmem hiç birşeye benzetmiyorum

• Valla benim var , yeni bir IP ve tehlikeli bir tür olduğu için insanlar şuan çekimser yaklaşıyor , çıktıktan sonra hakkını verirse kendine ciddi bir kitle yaratıcaktır.Godfall [PC] [ANA KONU] [ÇIKTI] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Question-X -- 8 Kasım 2020; 19:58:8 >

• oyun kaç saat oynayışa sahip olacak bilgisi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DcNeuS -- 9 Kasım 2020; 17:43:14 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxwell1 -- 9 Kasım 2020; 22:17:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DcNeuS

oyun kaç saat oynayışa sahip olacak bilgisi olan var mı?

Destiny tarzında bir yapı olucak gibi bu bağlamda o şekilde yaklaşmak doğru olmayabilir.Godfall [PC] [ANA KONU] [ÇIKTI] 

• MERHABA ARKASAŞLAR OYUN KODU ELİMDE MEVCUT TOPLADIM SİSTEM YANINDA HEDİYE VERİLDİ İLGİLENEN ARKADAŞLAR YAZABİLİRLER DM OYUN BANA HİTAP ETMEDİĞİ İÇİN SATMAYI DÜŞÜNÜYORUM FİYAT KONUSUNDA ANLAŞILIR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TeCNoDeLy -- 10 Kasım 2020; 2:9:48 >
  • Çıkış zamanları.Godfall [PC] [ANA KONU] [ÇIKTI] 

Godfall [PC] [ANA KONU] [ÇIKTI]
  • Question-X kullanıcısına yanıt

elimde oyunun kodu mevcuttu eğer kısa süreli bir oyun olsa idi satmayı düşünüyordum, yorumunuzdan sonra oynamaya karar verdim ;)

baya bir oynayış video sunu izlemiştim, düz bölüm geçmeli bir oyun olduğunu düşünüyordum eğer destiny tarzında bir oynayışa sahipse baya bir zaman harcatır.

• Çıkış öncesi pre-load olmıycağı duyruldu , nedeni "Epic Store" , çıkış tarihi 11 Kasım olarak güncellendi , TR saati ile yarın gece 12:00 da çıkış yapıcak.Godfall [PC] [ANA KONU] [ÇIKTI] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxwell1 -- 10 Kasım 2020; 22:43:7 >
  • Pre Load olmaması biraz kötü oldu lakin 12 de download başlatsam sabaha iner sanırım , eğer bahsedildiği gibi 50 GB civarı ise.Godfall [PC] [ANA KONU] [ÇIKTI] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Question-X -- 11 Kasım 2020; 9:17:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maxwell1

Çıkış öncesi pre-load olmıycağı duyruldu , nedeni "Epic Store" , çıkış tarihi 11 Kasım olarak güncellendi , TR saati ile yarın gece 12:00 da çıkış yapıcak. 

Bahsettiginiz tarih ve saat dilimi yaniltici olmus. 11 Kasim ama gece 12 demissiniz, hicbir sey anlamadim. Teknik olarak gece 12 demek ertesi gune gecmek demek. 11 kasim saat 23:59 mu demek istediniz? Ya da 12 Kasim 00:00. Bir an 10 kasimi 11 kasima baglayan gece olarak algiladim garip geldi.

Insallah guzel oyundur be, pahali mahali ama alirim yani zevkliyse. Destiny stilinde melee combat asiri sarar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.