Şimdi Ara

GOD OF WAR: RAGNAROK | PS4/PS5 EXCLUSIVE | TÜRKÇE DİL DESTEĞİ | 9 KASIM 2022 (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.265
Cevap
118
Favori
451.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben de GOW sebebiyle ps3 almış ve konsol hayatına giriş yapmıştım. Zaten oyle bir sey yapmislar ki GOW severlerin elinin altında bir PS3 olması lazım ki ps1 veya ps2 ihtiyacı olmadan son gow haric hepsini tek konsolda oynayabilsinler. Sırf bu yüzden ps3 umu satmıyorum ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mericuls kullanıcısına yanıt
    Aklıma PS2 devrinin bitip PS3 zamaninda ki son Ps2 oyunu Gow2 geliyor.

2021 Yaz ayında Ragnarok Ps4 ve Ps5 için çıksa aynı zamanda Ps5 versiyonunda daha fazla içerik ve daha yüksek grafik bulunsa 3-4 yıl sonrada yeni Gow gelse sadece Ps5 Exc oyunu olarak çıksa bence kimsenin itirazı olmaz. Win-Win

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • çıktığı gün ps5 alınır.

birde God of War 3 remaster yapıldı sadece
    en azından 1 ve 2.oyunda gelmeliydi ps4 e.
    umarım Bluepoint Games e yaptırırlar bu nesilde.
    remaster olarak yapılmayan bu ve Red Dead Redemption kalmıştı.tam duracak yerde durdular

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nemanja Bjelica -- 23 Eylül 2020; 16:28:32 >
  • starfield kullanıcısına yanıt
    Keşke öyle bişey olsa. Hemen ölmemeliydi PS4... :/

• Cory Barlog oyun açıklamasına biraz tepkisiz kaldı sanki. Profil fotoğrafı ve retweet ettiği et pişirme tweeti beni tedirgin etti. Sanki adama oyunu zorla yaptırıyorlar gibi düşünmeye başladım. Çok yoruldum kafa dinlemek istiyorum diyordu. Umarım sıradaki oyun ruhsuz ve zorlama bir şekilde geliştirilmiyordur...

• Moral Veren Adam kullanıcısına yanıt
    Adamın babası corona olmuştu geçenlerde hala tam iyileşmedi ondandır muhtemelen.
  • gowlet kullanıcısına yanıt
    Oyun 2021 yılı gibi çıkacak olursa elbet PS4 için bir şeyler yaparlar o kadar oyuncuyu yok saymak aptallık olur.

• Ps4’e de çıksaydı keşke

• 2021 de çıkarsa ps4 e de çıkabilir.ps5 satış rakamlarına göre kararları değişebilir.
    benim fikrim 2022 ortasına ancak çıkar.ps5 özel olur maalesef.
    ilk oyunla aynı motor ve grafikle yapılacak zaten.yeter bence o kalite.isterlerse yaparlar.
    Horizon Forbidden West ps4 e geliyorsa GOW da gelmeli.ama konsol sattırma politikası yüzünden..
  • Fan Yapımı

GOD OF WAR: RAGNAROK | PS4/PS5 EXCLUSIVE | TÜRKÇE DİL DESTEĞİ | 9 KASIM 2022

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 29 Eylül 2020; 21:4:58 >
  • Çık be oyun

• Bu basit fragmanın arkasına yıllarca saklanırlar artık. İkinci bir Tlou vakası olur yıllarca bekleriz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • evo_4 E kullanıcısına yanıt
    2021 de çıkmayacağını herkes biliyor zaten.ps5 satışlarını arttırmak için yapıldı.
    en erken 2022 Haziran olarak ayarladım ben kendimi.
    Spiderman MM,Horizon Forbidden West gibi oyunlar ps4 e geliyorken dünyada alan sayısı azalır.God of War için şimdiden alsın dediler
    bizim ülkede yurtdısından kur daha da artmadan uyguna almak için alan çok olur.fakat dünyada yabancılar bekler bence ps5 e geçmek için.ilk yıl çıkacak oyunlar ps4 e de gelecek.2.yıl çıkacak olanlar belli bile değil.

PS5 yine rekor satacak.fakat asıl satış rakamlarına God of War ve GTA 6 nın çıktığı yıl 2022 mi olur 2023 mü o zaman olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nemanja Bjelica -- 30 Eylül 2020; 14:6:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nemanja Bjelica

2021 de çıkmayacağını herkes biliyor zaten.ps5 satışlarını arttırmak için yapıldı.
    en erken 2022 Haziran olarak ayarladım ben kendimi.
    Spiderman MM,Horizon Forbidden West gibi oyunlar ps4 e geliyorken dünyada alan sayısı azalır.God of War için şimdiden alsın dediler
    bizim ülkede yurtdısından kur daha da artmadan uyguna almak için alan çok olur.fakat dünyada yabancılar bekler bence ps5 e geçmek için.ilk yıl çıkacak oyunlar ps4 e de gelecek.2.yıl çıkacak olanlar belli bile değil.

PS5 yine rekor satacak.fakat asıl satış rakamlarına God of War ve GTA 6 nın çıktığı yıl 2022 mi olur 2023 mü o zaman olacak
    Aynen. Simdi almanin mantigi yok benim içinde. Spiderman m.m, horizon2, the last of us2 online, cyberpunk2077, watch dogs legend, ghost of tsushima coop , ac vallaha billaha, cod cold war vs. yeterde artar zaman gecirmek icin.

• Santa Monica'da büyüme devam ediyor.

Santa Monica Studio Is Hiringtwitter
    Santa Monica Studio Is Hiring
    https://twitter.com/SonySantaMonica/status/1311697428253274112?s=19

• God of War Ragnarok da Cory Barlog baş yönetmen olmayacak gibi. Mühtemelen yazar kadrosunda yer alıyordur. Bilimkurgu projesi üzerinde çalışıyor yüzde doksan. Twitter de profil resmi ve kapağı da uzay resmi yapmış.(Daha oncede yapmıştı)

Şu ana kadar dogrudan Gow ragnarok un yonetmeniyim de demedi. 2022 de (bence ilkbahara ertelenecek) gow ciktiktan hemen sonra yeni ip yi duyuracaklar bence. Baya büyuk caplı bir proje oldugunu daha önce Duncan Jones söylemişti(Warcraft yönetmeni). Zaten iş ilanlarından yeni oyun yaptikları bariz ortada. Yazar arıyorlar.

Mühtemelen açık dünya bir rpg oyunu.

Santa Monicaya güveniyorum.

Cd project red gibi yepyeni farklı bir tarzda oyun yapacaklar bence

• Bir sürpriz yapıp cidden 2021 de çıkarmalarını temenni ediyorum.

• Bu oyunun 2021de cikmasi çok zor bence ps5 4000bin TL'ye çıkacak deseler daha inandırıcı bulurum o derece yani

• https://www.youtube.com/watch?v=SurrFAsaAt0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark-Samurai -- 3 Ekim 2020; 21:15:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hiko999

God of War Ragnarok da Cory Barlog baş yönetmen olmayacak gibi. Mühtemelen yazar kadrosunda yer alıyordur. Bilimkurgu projesi üzerinde çalışıyor yüzde doksan. Twitter de profil resmi ve kapağı da uzay resmi yapmış.(Daha oncede yapmıştı)

Şu ana kadar dogrudan Gow ragnarok un yonetmeniyim de demedi. 2022 de (bence ilkbahara ertelenecek) gow ciktiktan hemen sonra yeni ip yi duyuracaklar bence. Baya büyuk caplı bir proje oldugunu daha önce Duncan Jones söylemişti(Warcraft yönetmeni). Zaten iş ilanlarından yeni oyun yaptikları bariz ortada. Yazar arıyorlar.

Mühtemelen açık dünya bir rpg oyunu.

Santa Monicaya güveniyorum.

Cd project red gibi yepyeni farklı bir tarzda oyun yapacaklar bence

Location kısmında da 'deep space' yazıyor. Yeni bir oyun olacağı haberlerini duymuştum ama uzay ile alakalı olacağını bu mesajınızla öğrendim. Bir de oyunun adı Deep Space oluyormuş, tam bir 'teaser guy' bu Cory her şey beklenir :)

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.