Şimdi Ara

Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω (781. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.385
Cevap
96
Favori
694.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 779780781782783
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Yeni konsola çıkış oyunu olarak gow yapıcaklarını sanmıyorum potansiyelini kullanamadan. Yeni ip denerler ardından gowu koyarlar ortaya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Senior Concept Artist "Pierre Loyvet"

• Haykıran Bıngıldak kullanıcısına yanıt
    Hocam god of war her daim konsol çıktıktan ve mimarisini çözdükten birkaç sene sonra çıkış yapmıştır. Bu nesile yeni bir god of war oyunu ama prequel olur ama sequel olur mutlaka gelecektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • God of War, One Year Later: Santa Monica Studio Thanks the Fans
    https://blog.us.playstation.com/2019/04/14/god-of-war-one-year-later-santa-monica-studio-thanks-the-fans/

God of War – Your Journey Awaits Free Dynamic Theme available on PS Store
    https://store.playstation.com/en-us/product/UP9000-CUSA07408_00-UTH0000000007783

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 14 Nisan 2019; 18:41:11 >

• https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP9000-CUSA07410_00-DYNAMICTHEME0003

• Göksu ve Koray kardeşimize sonraki oyun ile ilgili bir şeyler mi sorsak

27. saniye ve 1.38 saniye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defected -- 16 Nisan 2019; 10:25:33 >

• God of War - One Year Later | PS4

• Nasılda büyük bir heyecan içinde beklemiştik şurada..Yeni bilgiler geldikçe hayran hayran oku paylaş tartış, çıkış tarihi açıklanınca çocuklar gibi sevin, sonra o sürecin geçmesini bekle sabırla vs. enderdir böylesine yapımlar insanı tarif edilemez duygulara sokan.

Ve şimdi 1 yıl geçmiş bile üzerinden, hani diyorduk ya duyurulduktan sonra, geçmez zaman bekle dur. İşte ne kadar acımasız olduğunu bir kez daha gösterdi zaman bize..

• Şu oyun güzel bir DLCyi hakediyordu ama yapımcılar getirmedi. Umarım yeni oyun tez duyurulur.

Bluepoint icin de herkes Demon souls yapiyor diyor ama bana göre ilk iki oyunun remake'i uzerinde çalışıyorlar. Yoksa god of war collectionin ps4e gelmeme gibi bir nedeni olamaz.

• Tek istediğim ps4 son bir oyun daha çıkması vallahi bir kıyak yapsalar keşke ps4 e, bu ekonomi gidişatı ile alacak gücümüz olmayacak ps5 almaya
  • Tuomir kullanıcısına yanıt
    Yorumlariniza katiliyorum fakat ps now da varken 1 ve 2. oyunun remakeini yaparlar mi soru isareti. Bence ugrasmazlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Psnowa bu oyunlar için indirme secenegi gelirse gerek kalmaz ancak stream olarak psnowın us ve ukde de tam randımanlı çalışmadığını duymuştum.

• Tuomir kullanıcısına yanıt
    Ps2 ve Ps4 oyunlari icin download secenegi eklendi sanirim gecen gun boyle bir makale okumustum.

• Yeni gow oyunun görselleri cgi olur herhalde

• Hocam o muhtemelen PS4e hali hazırda gelip PSN storedan satın alınabilen oyunlar için geçerlidir. Zaten hatırladığım kadarıyla biz ps2 versiyonunu değil ps3 remastered versiyonunu oynayabiliyoruz psnowda. Bunun icin de emulasyon gerekiyor stream olmazsa.

Umarım bir şekilde gelir tüm seri ps4'e. Kare kare üçgen yapmayı özledim. Eski Kratos gözümde tütüyor:)

• Tek kelime ile muhteşem...izlerken hala heyecan uyandırıyor.1 yıl oldu oyun çıkalı,boş zaman buldukça oynuyorum zerre kadar sıkılmadım bu nasıl birşeydir,nasıl bir oyundur,nasıl bir sevdadır,geçtinmi ps nin başına hayatın stresinden,keşmekeşinden alıp seni götürüyor..işte böyle bir şey god of war sevdası....
  • Gözlerimizi tekrardan açacak Cory :) Yeni CGI var.

2:00'dan sonrası bizi ilgilendiriyor galiba..

God of War: Raising Kratos - Announce Trailer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 20 Nisan 2019; 18:28:27 >
  • Hoaydaaaa 2.00 dan sonrası merak uyandırdı ne diyo orda

• 
Sayfa: önceki 779780781782783
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.