Şimdi Ara

Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω (818. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.385
Cevap
96
Favori
694.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 816817818819820
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bahsettiğim boss yan göreve dair bir boss, senaryo görevlerinde karşılaşmıyorsun, oyundaki en zor boss, o yüzden en son karşılaşacağın boss olacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zepharoth kullanıcısına yanıt

Herkesin bahsettigi su meshur son valkyrie mi acaba bahsettigin. O kadini cok duydum, heyecanliyim valkyrieler ile kapisacagim icin oyun cok guzel ilerliyor.

Son zamanlarda o kadar cok open world oynadim ki, gorevler her yerde, full completion yapmaya useniyosun cunku cok buyuk oluyor her yer. Yerlerini bilsen bile ugrastiriyor can skiyor. Her sey ayni, bir gorevi yapcaksin ama ayni tip yerlere gonderiyor seni, hikayeleri sacma sapan oluyor.

Bu benim ilk duzgun linear oyun tecrubem ve asik oldum resmen. Yan gorevlerin hikayeleri daha ilgi cekici, linear oldugu icin belli bi yere gidiyosun duz oyle acik degil, hem loot yapiyosun hem farkli farkli combata giriyorsun. Haritalarin duzlugunden dolayi completion basit ve skmiyor seni. Valla cok guzelmis, bu saatten soyle hep boyle linear tip oyunlar ciksin istiyorum. Haritasi genis olsun ama linear olsun boyle, muazzam bir sey ya. Normalde oyunlardan hizli skliyorum bu hic skmadi beni hala. Mitoloji manyagiyim biraz da ondan herhalde. Troll, ogre, ancient, dark elf bossu falan cok hosuma gitti. Hele world serpent muhtesem duruyor, ileride daha cok mito tipi yaratiga denk gelecegim muhtemelen cok heyecanli hahah

• IcyTea Lemon kullanıcısına yanıt

Aslına bakarsan gowun eski oyunları çok daha lineerdi, bu oyunla birlikte yarı açık dünya diyebileceğimiz bir yapıya döndü ama yan görevlere fazla takılmayıp senaryodan ilerlersen lineer olduğu doğru.

Ve evet, bahsettiğim o meşhur son Valkür, Valkür dövüşlerinin tamamı zorlayıcı ama son Valkür hepsinden de zor. Savaşa girmeden önce Kratos’u geliştirmen gerekecek, şimdiden kolaylıklar..

Anladim, simdi jotunheim'e gectigim gorevdeyim, oraya gitmeden once kesfetmemi onerdigin bi yer var mi acaba? Shock arrow ve light arrowu actigim icin oyun azcik acildi, rahatca kesif yapabiliyorum simdi cunku. + Olarak 4 tane dil seyini topladim, bir seyleri okuyabiliyoruz herhalde artik, fire realm gibi bisiler dedi boy ama aklimda kalmadi.

Yan gorev de yok hic jotunheim'e mi gecsem direkt, kesfetmeyi de seviyorum biraz ama bilemedim lol.

• IcyTea Lemon kullanıcısına yanıt

O kadar detay hatırlamıyorum fakat oyunun senaryosunu bitirsen dahi keşfetmeye devam edebiliyorsun, yan görevler yok olmuyor

Anladim, tum bilgiler icin tesekkur ederim <3

• 90 TL'ye alınır mı? PS plusa katılmayı düşünmüyorum şimdilik.

Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Alim kullanıcısına yanıt
    90tl ye burger yiyemiyon, al geç.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar ben solağım.. ps 4 için god of war oynamak için koşma ile kamera imleç ayarlarını ters çevirmek istiyorum.. Yani sol imleç kamera açısı değiştirme, sağ imleç yürüme ve koşma olsun istiyorum. Ayarlarda bulamadım.. Yoksa god of war da böyle bir ayar yok mu? Bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim..

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Çıktığında oynayıp bitirmiştim 4 sene sonra tekrar ps5 ile başladım. Ragranok öncesi hafıza tazeleyim :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Efsaneyi plus ile alıp yeni bitirdim ben de. Adamlar inanılmaz bir emek ortaya koymuş bu ürün için. Sinematikler için filan baya para harcamışlardır diye düşünüyorum. Sanki çok kaliteli bir Hollywood filmi izliyomuşum gibi hissettim. Muhteşem bir deneyim oldu. Dolayısıyla Ragnarok'a da hayli yükselmiş oldum. 🙂

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Oyunu ps4te ilk çıktığında alıp oynamıştım. Şimdi yeni nesilde 60 fps olarak oynayabiliyoruz galiba? Hazır ragnarok'a 1 ay gibi kısa bir süre kalmışken tekrardan oynayıp moda girmek istiyorum Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω 

• Oyunu ps plus vermişti, ama hiç oynamamıştım, 4 hafta önce başladım normal oyunu bitirdim, yeni oyun+ kısmına devam ediyorum, genel olarak hikaye bitti yan görevleri tamamlıyorum, özellikle zeus zırhı almak baya uğraştırdı. Ragnarok çıkış fiyatı yüksek, ama oyun gerçekten parasını hak ediyor.

• Dr Hugo Strange kullanıcısına yanıt

evet hocam 60 fps.

• Merhabalar. Valkyrie Eir geçemiyorum. Onlarca kez oynadım. Karakterimi geliştirip tekrardan oraya dönme imkanım var mı? Muspelheim sınavları diye birşey okudum ama. Nasıl girebilirim bu sınavlara?

• kütüphanede god of war 3 ve bu oyun var...

direkt bu oyunu oynasam olur herhalde, milyonlarca kez sorulmuştur ama kusrua bakmayın artık :)

• Bugün mediamarkt koleksiyon sürümü ön sipariş açtı aldım sizde takip edin arada açıyor

• Oyunu oynayanlardan bir yardim rica edecegim.

Oyunda hangi gorevleri sirayla yapmayi tavsiye ediyorsunuz? Ben bu tarz oyunnlari tam bitirmeyi seviyorum

Fakat bu Brok un felan verdigi gorevleri hangi sirayla yapmam gerektigini tam anlayamiyorum. Mesela hikayeye mi ilerlemem Lazim ; yoksa o goreve mi gideyim diyorum; bazen hikayeye ilerliyorum rakip cok kolay geliyor LEVEL 5 ken LEVEL 3 gibi. Sonra yan gorevlere donuyorum ; sonra tekrar donuyorum felan zaman kaybi oluyor.

Burada bir tavsiye niteliginde yardim edebilecek biri varmidir?

• Şu ana kadar PS5 ile oynadığım en iyi oyundu diyebilirim. RDR2, last of us, ghost of tsushima, horizon denedim ama hiçbiri gow kadar sarmadı. Astro playroom ile birlikte platinlemeyi başardığım ikinci oyun oldu.

Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Oyun çıkmasına yakın Ps4 ü satmıştım. Dün ise ps5 aldım ve ilk işim GoW 4 oldu. Oyun için diyecek birsey yok tek kelime ile muazzam gerek grafikler gerek oynanıs gerek atmosfer yıkılıyor.

İlk 3 oyundan sonraki oynanıstaki değişim ise güzel olmuş. İyi iş çıkarmışlar. Cesurca bir hareket ama dediğim gibi başarmışlar

• 
Sayfa: önceki 816817818819820
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.