Şimdi Ara

Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω (809. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.385
Cevap
96
Favori
694.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 807808809810811
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu adam gerçekten oyunu yaşıyor sanırım. :))

• Oyunu 2.defa aldım ve ilk seferde ne hissettiysem yine aynısını hissediyorum, benim gibi oyunu beğenmeyen sevemeyen varmı? Bitirebileceğime inanmıyorum. Kameradanmıdır yoksa mitoloji değişimindenmidir bilemedim ama bana gow olarak hitap etmedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ike

Oyunu 2.defa aldım ve ilk seferde ne hissettiysem yine aynısını hissediyorum, benim gibi oyunu beğenmeyen sevemeyen varmı? Bitirebileceğime inanmıyorum. Kameradanmıdır yoksa mitoloji değişimindenmidir bilemedim ama bana gow olarak hitap etmedi.

Hocam çoğu insan ilk başta sizin gibi düşünüyor.Bence oyuna bir şans verin eski god of war ları aklınızdan silin.Bir müddet oynadıktan,oyunun mekaniklerine alıştıktan sonra oyunu sevmeye başlayacak,ve ne denli mükemmel bir oyun olduğunu anlayacaksınız.

İlk çıktığı günden bu güne bütün zorluk seviyelerinde defalarca oyunu bitirmeme rağmen hala zevkle ve hayranlıkla oynuyorum.Bu oyunu oynadıktan sonra,bir zaman sonra eski god of war lar yavan kalıyor.

Tek mesele önyargıyla bakmamak,farklı bir oyunmuş gibi düşünün.biraz oyunun içine girdinizmi herşey değişecek.Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω 

• Merhaba gow 4 oyunuu edindim ilk oyuna girmek için 14gb indirme tüm verilerle 45gb indirme yapıyor oyun.

14gb indirmeyi gerçekleştirip oyuna girdim fakat oyunda türkçe dil seçeneği mevcut değildi maalesef. Tüm veriler inince türkçe dil seçeneği eklenir mi sizce daha önce karşılaşan varmı bu olayla

• ky2853 K kullanıcısına yanıt

Oyunu hangi ps storedan aldın? TR PSN’den mi? Veya kutulu aldıysan 2. bölge mi?

Avrupa psnler haricinde bir bölgeden aldıysan Türkçe desteği indirme tamamlansa dahi olmayacaktır.

• zepharoth kullanıcısına yanıt

Bizzat kendi kullandığım psn değil hocam, ikinci el aldığım ps üzerinde bulunan ps4ü kullanıyorum. Diğer oyunlar türkçe mevcuttu fakat gow 4 de tr bulamadım maalesef

• ky2853 K kullanıcısına yanıt

Oyunun bulunduğu hesaba ps4’ten giriş yapıp ps store’a girebiliyorsan storeda satılan oyunların para birimine bakarak bölgesini anlama şansın olabilir.

Veya oyunun cusa kodunu öğrenmek için oyunda bir kayıt dosyası oluştur, sonra bu kayıt dosyasını usbye kaydedip pc/laptopta bu usbyi açtığında kayıt dosyası oyunun cusa kodu ismine sahip klasör altında olacak. Bu cusa kodundan oyunun hangi bölgeye ait olduğunu öğrenebilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

Oyunun bulunduğu hesaba ps4’ten giriş yapıp ps store’a girebiliyorsan storeda satılan oyunların para birimine bakarak bölgesini anlama şansın olabilir.

Veya oyunun cusa kodunu öğrenmek için oyunda bir kayıt dosyası oluştur, sonra bu kayıt dosyasını usbye kaydedip pc/laptopta bu usbyi açtığında kayıt dosyası oyunun cusa kodu ismine sahip klasör altında olacak. Bu cusa kodundan oyunun hangi bölgeye ait olduğunu öğrenebilirsin.

Çok teşekkür ederim hocam saolun

• Çok şey yazardımda taşlanırım kısaca
    Bu gow olmamış
    Kratos’dan dadı olmamış, merhametli vicdanlı ve hizmetli kratos olmamış.
    Bu oyunu şiddet içerdiği için sevmiştik vahşet vardı bu oyunda şimdi merhamet vicdan var.
    Bu kamera oda olmamış.
    Sony iki exc oyunu kalmıştı gow ve tlou ikiside hikaye olarak bitmiş yazık olmuş.
    Oyunu sevebilmek için tekrar tekrar şans verdim ama fikrim hiç değişmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ike

Çok şey yazardımda taşlanırım kısaca
    Bu gow olmamış
    Kratos’dan dadı olmamış, merhametli vicdanlı ve hizmetli kratos olmamış.
    Bu oyunu şiddet içerdiği için sevmiştik vahşet vardı bu oyunda şimdi merhamet vicdan var.
    Bu kamera oda olmamış.
    Sony iki exc oyunu kalmıştı gow ve tlou ikiside hikaye olarak bitmiş yazık olmuş.
    Oyunu sevebilmek için tekrar tekrar şans verdim ama fikrim hiç değişmedi.

Ayni fikirdeyim hele o cocuk surekli konusup duruyor bi yerden sonra yeter sus gari diyoruz..

Senaryo zayif bencede.

Dovus sistemi yeni filan degil biraz witcher dan birazda souls oyunlarinin dovus sistemleri kopya edilmis tabi o oyunlari oynamayanlara yeniymis gibi geliyor..

Siradan bi oyun cok fazla abartildi bencede..

• Bu oyun eskimez ps5 de başarımlarda bir harika

Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω

• mrbaronx kullanıcısına yanıt

Size Activision, Electronic Arts ve Ubisoft şeytan üçgenine seyahat öneriyorum hocam, sıradışı bir oyun deneyimi yaşayacağınızı temin ederim.Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω 

• tüm valkürleri bitirdim. En son valkürde baya zorlandım. 30 kere öldüm. 31. de öldürdüm. Tüm oyunun %77ini tamamlamışım %100 bitireceğim inş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Szeth-son-son-Vallano

Size Activision, Electronic Arts ve Ubisoft şeytan üçgenine seyahat öneriyorum hocam, sıradışı bir oyun deneyimi yaşayacağınızı temin ederim. 

Biz bloodborne sekiro nioh dark souls demon souls ucgenindeyiz zor demiyeceksen seni de bekleriz..

• PSP'deki GoW oyunları dahil bütün seriyi oynamış biri olarak söyleyebilirim ki, boss savaşları dışında bence en iyi GoW oyunudur.

Normalde oyunlarda yan görevleri çok yapmam fakat platin kupa alabilmek için yan görevleri yapmaya başladım. Combat mekanikleri ve çevre tasarımından dolayı bütün yan görevlerden keyif alıyorum.

• Adam oyun boyunca gelişen bir baba-oğul ilişkisini dadılık, karakterin olgunlaşmasını da merhamet vicdan var olmamış diyerek yorumluyor... Ne denilebilir ki, düz adamsınız vesselam. Bir diğeri de demiş ki yok biz souls adamıyız zor demezseniz sizi bekleriz... Aynen kardeşim erkek adam dediğin hayali bir zoru başardığını hissetmek için defalarca ölmekten zevk almalı, ne o öyle karakter gelişimi insani duygular falan ne biçim adamsınız siz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi busterr -- 1 Mart 2021; 2:33:44 >
  • busterr kullanıcısına yanıt

Kaldı ki oyunu souls oyunlarının zorluğuna çıkarmak da ellerinde, oyuna en yüksek zorluğu seçerek başlasınlar da görelim, nice soulsçular heba olup gider “give me god of war” uğrunda Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω 

• Ejderhaları serbest bıraktıktan sonra Valkürlere başladım. Oyunun en iyi boss savaşları kesinlikle Valkürler olmuş. Hikayedeki boss savaşına göre daha keyifli. Valkürlerde biraz daha ilerledikten sonra Niflheim'a gideceğim. Hazine gibi trophyleri sona bıraktım.

Ana hikayenin yanında keşfedilecek bir çok yer var. Bu da oyunun süresini neredeyse 2 kat artırıyor. Acaba platin kupa almak yerine GoW 3 Remastered mı oynasam dedim ama combat mekanikleri ilk üç oyuna göre çok daha akıcı ve iyi. Eski oyunları oynayasım gelmiyor.

Santa Monica Studio, tarihin en iyi oyunlarından birini yaptı.

• Selamlar God Of War Serisini türkçe olarak çektiğim videolarım Bu Playlist'te. Umarım beğenirsiniz

https://www.youtube.com/playlist?list=PLnAaEZ56TrM3zUs8WhCcXwIlecqWhUhgQ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metincolaq -- 3 Mart 2021; 18:2:47 >

• God of War:Fallen God çizgi romanının birinci sayısı çıkmış. Bildiğiniz üzere bu çizgi roman 3. oyunla 4. oyun arasındaki olayları anlatıyor ve Kratosun nasıl iskandinavyaya geldiğini açıklıyor. Ben bu çizgi romanı okumak istiyorum. Önceki God of War çizgi romanlarını Türkçeye çevirip internette yayınlayan fanlar vardı. God of War:Fallen God için böyle bir çalışma olucak mı? Türkçe okuyabileceğimiz bir kaynak var mı?

• 
Sayfa: önceki 807808809810811
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.