Şimdi Ara

Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω (808. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.386
Cevap
96
Favori
694.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 806807808809810
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fatihsar

Hareketlerni ezberledikten sonra doğru skiller ile içlerinden geçiyorsun hocam

En kolayda oynayacağım ama yine de tırsıyorum çünkü çok sabırlı değilim. Tavsiyeniz için teşekkür ederim. Artık Allah ne verdiyse gireceğim:)

• Yine yeniden başlıycam nasipse bir kez de yeni nesil de oynayalım efsaneyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

Yine yeniden başlıycam nasipse bir kez de yeni nesil de oynayalım efsaneyi.

Bende tekrar oynayacağım fakat 4k 60 fps güncellemesi bekliyorum.
  • Geldi diye biliyorum ben hocam onu ama ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kanalımdan takip ederseniz sevinirim.

• Ana hikayeyi az önce bitirmiş oldum oyun zevkli falan değil resmen aşk ve şehvet ile oynadım.. Savaş tanrısı modu biraz zorladı ama iyiydi. Oynamamış arkadaşlara tavsiyem GOW serisinin 1-2-3. oyunlarının konu özetlerini youtubedan veya farklı bir kaynaktan izleyip öğrensinler her ne kadar geçmişe dayalı bir devam oyunu olmasada ara sahnelerde takılmamak lazım.

• Merhaba millet bu tılsımları efsuna dönüştürebiliyor muyuz?
  • Yıllar sonra geri dönüş yaparak dün indirdim ve inanılmaz keyif aldım. Çok özlemişim sürükleyici ve aksiyon dolu :)

• Güncelleme geldi mi?

• Bende hala 4k 60fps için seçenek çıkmadı ?

• Güncelleme henüz gelmemiş sanırım. Oyuna girdim grafik seçenekleri hala aynı.
  • Hadi hayırlı olsun geldi. :)

Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω
  • Yeni nesil güncellemesi mi aldı hocam ?
    Yoksa küçük bir güncelleme mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KrallŞaplakçı -- 2 Şubat 2021; 22:22:38 >
  • Guncellemeleri kontrom et dedigimde son surum yuklu diyor, oyuna girdim oyle indirdi guncellemeyi saçma olmus.

• Evet hocam aldı. :)

Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω

@KrallŞaplakçı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 2 Şubat 2021; 22:29:33 >
  • Detay kalitesi herkesi memnun etmiş. :)

• Arkadaşlar ben ps pro kullanıyorum ve bugün benim cihazada güncelleme geldi.yanlış hatırlamıyorsam 140 mb civarı bir güncelleme geldi.Ps proda herhangi bir etkisi olacakmı? 2k 60 fps olurmu? bunu nasıl anlayabiliriz.

• God of war 4 sanırım bir tek bana sıkıcı geliyor. Hatırlıyorum da gow3 ün ik 10 dakikasını oynarken ağzım açık kalmıştı. Gow4 te de uykum geldi. Bir oyunun bu kadar dinamiklerin bozulmasına karşıyım. Eğer yeni gelecek oyun yine bu şekilde ağır ağır giderse çok ciddi söveceğim. Eğer ben karakter temalı oyun oynamak istersem zaten açar rpg oynarım. Witcher falan oynarım. Bozmayın kardeşim oyunlardaki heyecanı. Kameradan ne istedin? Bu açıdan hiç dövüş oyunu var mı? Hiç olur bir yanı var mı bu kameranın? Bu kameradan tps shooter oynanır. Çünkü vuracağın adamlar uzaktadır. Yakınına gelince rahatsız olursun. Ekranı kaplar. Bilmiyorum ya. Bir sonraki oyunda böyle ağır ağır gidecekse trailerını bile izlemeyi düşünmüyorum. Kratosu sokmasaydınız bari şu oyuna. Başka isimde başka bir oyun yapsaydınız. Benimle aynı fikirde olmayan milyonlarca insan var biliyorum ama bu oyun daha iyi yerleri hak ediyor. Bu kamera açısı ve bu oynanışla bu yerlere gelemeyeceğini düşünüyorum. Yılın en yılın oyun ödülünü falan almak doğru işi yaptığınız anlamı taşımaz. Bu kamera açısıyla dövüş oyunları başarılı olsaydı zaten arcade dövüş oyunları bu kameraya geçerdi. Güzelim sanatsal çizileri göremiyoruz bu kamerada daracık bakış açısı heyecan az. Bilmiyorum ya gow4 e olan sinirim hala geçmiyor. Bu oyunda beni heyecanlandıran hiçbir şey olmadı. İşallah yeni gelen oyun böyle karakter işleme temalı olmaz aksiyona önem verirler ve şu ensedeki kameradan da vazgeçerler. Bu kamera olayına örnek vermem gerekirse

Araba yarışındaki bütün kameraları silip araç içi kameraya mahkum olsanız hoşunuza gider miydi?

Futbol oyununda geniş açı kamerayı silip sadece adamın arkasındaki kameraya muhtaç olsanız o futbol oyunu sizin için ne kadar cazip olurdu?

Mortal Kombat oyunu yandaki geniş açıyı kaldırıp karakterlerin arkasına kamera koysaydı bu sizin hoşunuza gider miydi?

Oyunların dinamiklerini bozmayın kardeşim. Yeni bir şeyler tasarlıyorsanız başka bir isimle satın. God Of Nordic diye bir isim koyun. Bu olmasın yani.

• 
Sayfa: önceki 806807808809810
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.