Şimdi Ara

GOD OF WAR III REMASTERED (PS4) - TÜRKÇE - 1080p/60fps - 14 TEMMUZ 2015 (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.013
Cevap
9
Favori
39.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    eyv hocam
  • PlayerX kullanıcısına yanıt
    Armag3d0N A kullanıcısına yanıt
    Peki bu ekran ayarını nasıl tutturuyoruz ?
    Gow un ayarını yapıyorum fifa bozuluyor fifayı ayarlıyorum gow bozuluyor her oyuna giriş çıkışta ekran ayarı mı yapmak lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fasakasa -- 22 Temmuz 2015; 18:18:30 >
  • keşke ilk oyunu remastered yapsalarmış veya hiçbir şey yapmadan doğrudan ps4 e çıkarsalarmış.bana görüntüde ps3 ten çok fark yok gibi geldi.o kadar para verdik insanın hevesi kaçıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

Peki bu ekran ayarını nasıl tutturuyoruz ?
    Gow un ayarını yapıyorum fifa bozuluyor fifayı ayarlıyorum gow bozuluyor her oyuna giriş çıkışta ekran ayarı mı yapmak lazım

Aynen, napcaz ya?
  • ddaywalker kullanıcısına yanıt
    Sanırım her oyın için tek tek ayar yapmak gerekecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Grafikler evet ps3ün ama ben beğendim ps4e çıkan ilk oyunların grafiklerinden daha kötü değil zaten bu kadar hızlı bir oynanış ve inanılmaz epik bir çevre kapatıyor grafik eksiğini. Sesler sunum hikaye anlatışı sahiden çok iyi. 4 çıkarsa nasıl olur onu düşünemiyorum. Oyunda aksiyon hiç bitmiyor sizede yaşatıyor bunu.Dansik oyunlar 225lirayken türkçe bu oyuna 1 10lira çok uçuk değil. ps3de bitirsem almazdım ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BèRuTTì -- 23 Temmuz 2015; 10:08:05 >
  • atabrkk kullanıcısına yanıt
    Oyunun kendi Options menüsünde ekran pozisyonu ayarlama yok mu yani!? (PS4üm yokta ondan soruyorum)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 mb lık güncellemeyi indirmemenin tek yolu internet bağlantımızı koparmak mı yoksa oyuna her girişimizde güncelleme dosyasının indirmesini iptal etmek mi? ( titan moddaki ölümsüzlük glitch ini kullanmak için)
  • quote:

Orijinalden alıntı: avei21

10 mb lık güncellemeyi indirmemenin tek yolu internet bağlantımızı koparmak mı yoksa oyuna her girişimizde güncelleme dosyasının indirmesini iptal etmek mi? ( titan moddaki ölümsüzlük glitch ini kullanmak için)

nedir bu glitch acaba? ne işe yarıyor

• BèRuTTì kullanıcısına yanıt
    geçenlerde bir arkadaş video koymuştu.. şimdi koyma şansım yok ama şöyle anlatayım.. oyunu 1 defa bitirdikten sonra kilitli bir bölüm açılıyor o bölümde ne yapacağın video da anlatılıyor.. o videodaki gibi yaparsan oyuna titan modda ölümsüz olarak başlıyorsun.. platin kasanların işine yaran bir glitch.. ama bu glitch i kullanmak için en başta oyunla beraber ine 10 mb lık güncelleme yi indirmemen lazım ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: avei21

geçenlerde bir arkadaş video koymuştu.. şimdi koyma şansım yok ama şöyle anlatayım.. oyunu 1 defa bitirdikten sonra kilitli bir bölüm açılıyor o bölümde ne yapacağın video da anlatılıyor.. o videodaki gibi yaparsan oyuna titan modda ölümsüz olarak başlıyorsun.. platin kasanların işine yaran bir glitch.. ama bu glitch i kullanmak için en başta oyunla beraber ine 10 mb lık güncelleme yi indirmemen lazım ..

10 MB'lık güncelleme engel olmuyor hocam. Denedim ordan biliyorum :)
  • errgin kullanıcısına yanıt
    ilk yazan arkadaş öyle yazmıştı bende ondan öyle biliyorum yoksa denemedim daha :) güncelleme engel değilse süper
  • platin kasmak nedir yani artısı nedir hileyle bide öyle bitirince ne oluyor bileymi açılıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: atabrkk

tam ekran olmuyor oyun. başına gelen var mı ?

Aynen benimde öyle oyunun ayrlarında yok, konsolun ayarlarından da denedim ufak kalıyor. İlk kez böyle bir sorun oldu..

• Kupalarda 9. Ve sonuncu gizli kupalar nedir arkadaslar aciklamasini bulamadim..

• ilk defa gow oynadım ve oyun muhteşem olmuş.. benim gibi ps3 olmayıp direk ps4 e geçenler için çok iyi fırsat.. bu arada çoğu kişinin yakındığı ekranın tam ekran olmama sorunu bende olmadı.. hiçbir ayar yapmadan girdim ve sorunsuzca oynadım
  • microbic kullanıcısına yanıt

http://psnprofiles.com/trophies/3684-God-of-War-III-Remastered
    sırasına göre linkten bakabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: microbic

Kupalarda 9. Ve sonuncu gizli kupalar nedir arkadaslar aciklamasini bulamadim..

9. cuyu hatırlayamadım ama son kupa Amazed diye bir kupa. Labirent bölümünü hiç ölmeden bitirmek ile ilgili. Gerçi ölünse bile ana menüye dönüp son otomatik save noktasından devam edince de oluyordu.
  • Teşekkür ederim arkadaşlar :)
  • Remasterstation 4
  • 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.