Şimdi Ara

GOD OF WAR:GHOST OF SPARTA YARDIMLAŞMA BÖLÜMÜ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
0
Favori
5.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • God of War 1'in,2'nin ve 3'ün yardımlaşma konusu vardı,God of War:Chains of Olympus'un internette tam çözümü var.Ama Ghost of Sparta'nın ne internette tam çözümü var nede DH'de yardımlaşma konusu.Bende bu açığı farkettim ve"GOD OF WAR:GHOST OF SPARTA YARDIMLAŞMA BÖLÜMÜ" konusunu açtım.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

İlk soru benden;

Takıldığım bölümün adı "Heraklion Forum".Başladık bölümümüze sonra zaten oynayan bilir 2 tane Medusa ve birkaç tane kuş var.Onları öldürdük tabii.Sonra O+R kombinasyonuyla bi duvarı kırdık.Sonra ordan gittik yürüdük merdiven çıktık.Sonra tahtaların üstünden dengeli bir şekilde yürüye yürüye tahtalı yolun karşısına geldik.Bir kapı var,onu açtık.Sonra bi odaya geldik.Bir adet kırık heykel var. O heykeli taşıdım falan filan ama ordan öteye gidemedim.Lütfen yardım....

Edit:Sorunu çözdüm beyler.Heykeli karşımızdaki balkonun önüne getirin.Heykelin üstüne çıkın,ordanda balkona çıkın.Çıkar çıkmaz sağa sapıp o tuşuna sürekli basıp kapıyı açın.Sonra tekrar balkonun olduğu yere gelip,aşağı atlayın.Heykelin yanına gelip,O tuşuna basılı tutarak heykeli "Hold"layın.Balkonun önünden dik bir şekilde ittirin heykeli.Sonuna kadar ittirince sağa sapın.Açık bir kapı var.Bazen odadaki çıkıntılar yüzünden heykel duruyor.O an elinizi "o" tuşundan çekin.Sonra tekrar o+R+L tuşu (yada o+L ) kombinasyonuyla yardırın.Heykel gider o zaman.Heykeli yok yukarı çıkartın.Balkonun yanına getirin.Ama ucuna değil,balkonun tam karşısında hafif çatlak bir duvar var,işte balkonun ucuyla o duvarın tam ortasına bırakın heykeli,sonra heykelin üstüne çıkın.2 sandık olan bir "odacık" göreceksiniz.Zıplayın.2 adet sandık var,açın.Sonra aşağı inin.Heykeli alıp balkonun ucuna getirin.Sürekli o tuşuna basarak heykeli aşağı atıyoruz ve zemini kırıyoruz.Zeminde oluşan boşluğa atlayın.Karşınızda açık bir kapı var.O kapıya girin.Ve bölümü bitirin.

Herkes böyle böyle bir bölüm anlatsa GOD OF WAR:GHOST OF SPARTA oyununun tam çözümünü yaparız belki....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max.Payne -- 27 Haziran 2011; 16:39:13 >

• cok saol hocam :) sayende gecebildim
  • quote:

Orijinalden alıntı: unicornik

cok saol hocam :) sayende gecebildim

quote:

Orijinalden alıntı: unicornik

cok saol hocam :) sayende gecebildim

Estağfurullah.Kusura bakma konu pek tutmadığı için bakmıyodum konuya mesajını yeni gördüm
  • Usta sizin böyle bir tam çözüm hazırlamanız çok zor ancak bende size yardım etmeye çalışacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: hbk386

Usta sizin böyle bir tam çözüm hazırlamanız çok zor ancak bende size yardım etmeye çalışacağım

quote:

Usta sizin böyle bir tam çözüm hazırlamanız çok zor ancak bende size yardım etmeye çalışacağım

Aslında ben oyunu bitirdim.Oyun zaten tam bir zaman hırsızı.Sabahtan akşama kadar tuvalet,yemek ve uyku ihtiyacı dışında hep GoW:Ghost of Sparta oynadım.6-7 saatlik oyun.İnsanın oyun çok güzel olmasına rağmen 1 kereden fazla oynayası gelmiyo.Tabii ki o mükemmel aksiyonun içinde oyunu durdurup yazı yazası da gelmiyor.

Bak hocam,ciddiyim bu konuda.Benim PC youtube'u çalıştırmıyo.Sen god of war ghost of sparta nın bölümlerinin dailymotion videolarını bul (yada upload et).Bende anlatıyım.İstersen sende anlatabilirsin ama video işi sana düşüyor.Oyunu bir daha oynayasım yok.Yeni oyunlar aldım çünkü.

Anlaştık mı?

• Usta anlaşırız anlaşmasınada oyunun tam çözüm videoları dailymotion da yok sadece youtube ta var ve ben siteye video koymayı bilmiyorum link olarak veririm
  • quote:

Usta anlaşırız anlaşmasınada oyunun tam çözüm videoları dailymotion da yok sadece youtube ta var ve ben siteye video koymayı bilmiyorum link olarak veririm

Valla sen GOD OF WAR:GHOST OF SPARTA oyununun bölümlerini dailymotiona upload et.Yapıcam ben bu tam çözümü (yapıcaz daha doğrusu).Sen internette video indirme programı falan bul.sonra bölümleri indir.dailymotiona yüklemesi kolay zaten.
  • Usta bi sorum daha olacak senin bilgisayar niye youtube u açmıyor ve dailymotiona videoları upload etmek yerine youtube un god of war: ghost of sparta linklerini versem sadece sen göremezsin
  • tam çözümünü kimse bilmiyormu acaba link falan yokmu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Max.Payne

God of War 1'in,2'nin ve 3'ün yardımlaşma konusu vardı,God of War:Chains of Olympus'un internette tam çözümü var.Ama Ghost of Sparta'nın ne internette tam çözümü var nede DH'de yardımlaşma konusu.Bende bu açığı farkettim ve"GOD OF WAR:GHOST OF SPARTA YARDIMLAŞMA BÖLÜMÜ" konusunu açtım.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

İlk soru benden;

Takıldığım bölümün adı "Heraklion Forum".Başladık bölümümüze sonra zaten oynayan bilir 2 tane Medusa ve birkaç tane kuş var.Onları öldürdük tabii.Sonra O+R kombinasyonuyla bi duvarı kırdık.Sonra ordan gittik yürüdük merdiven çıktık.Sonra tahtaların üstünden dengeli bir şekilde yürüye yürüye tahtalı yolun karşısına geldik.Bir kapı var,onu açtık.Sonra bi odaya geldik.Bir adet kırık heykel var. O heykeli taşıdım falan filan ama ordan öteye gidemedim.Lütfen yardım....

Edit:Sorunu çözdüm beyler.Heykeli karşımızdaki balkonun önüne getirin.Heykelin üstüne çıkın,ordanda balkona çıkın.Çıkar çıkmaz sağa sapıp o tuşuna sürekli basıp kapıyı açın.Sonra tekrar balkonun olduğu yere gelip,aşağı atlayın.Heykelin yanına gelip,O tuşuna basılı tutarak heykeli "Hold"layın.Balkonun önünden dik bir şekilde ittirin heykeli.Sonuna kadar ittirince sağa sapın.Açık bir kapı var.Bazen odadaki çıkıntılar yüzünden heykel duruyor.O an elinizi "o" tuşundan çekin.Sonra tekrar o+R+L tuşu (yada o+L ) kombinasyonuyla yardırın.Heykel gider o zaman.Heykeli yok yukarı çıkartın.Balkonun yanına getirin.Ama ucuna değil,balkonun tam karşısında hafif çatlak bir duvar var,işte balkonun ucuyla o duvarın tam ortasına bırakın heykeli,sonra heykelin üstüne çıkın.2 sandık olan bir "odacık" göreceksiniz.Zıplayın.2 adet sandık var,açın.Sonra aşağı inin.Heykeli alıp balkonun ucuna getirin.Sürekli o tuşuna basarak heykeli aşağı atıyoruz ve zemini kırıyoruz.Zeminde oluşan boşluğa atlayın.Karşınızda açık bir kapı var.O kapıya girin.Ve bölümü bitirin.

Herkes böyle böyle bir bölüm anlatsa GOD OF WAR:GHOST OF SPARTA oyununun tam çözümünü yaparız belki....

aga oyunu sayısız bitirdim sandikları hiç görmedim yaws

• Gensler benmde takıldığım bi yer var yardımcı olurmusunuz Mount the aroiana da Örümcekleri öldürüp diger tarafa geçtiğimiz zaman yukarı ziplama bölümü var ve X e basiyorum tirmanmiyor geri ayni yerine geliyor yardmci oln lütfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Max.Payne M kullanıcısına yanıt

bende scylla yerinde takıldım çok saçma evet ama canavarı yencem zaman O ye basiyorum olmuyor basılı tuttum olmadı nasıl yapcam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.