Şimdi Ara

GOD OF WAR ASCENSiON (PS3 ANA KONU) CIKIS TARiHi 13 MART (165. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.518
Cevap
14
Favori
146.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: syphonfilter

arkadaşlar oyun sony center larda ne kadara satılıyor? birde en uygun fiyat nedir? ona göre spotçulardan almayalım çok fark yoksa.

Oyun her yerde 120 lira

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: syphonfilter

arkadaşlar oyun sony center larda ne kadara satılıyor? birde en uygun fiyat nedir? ona göre spotçulardan almayalım çok fark yoksa.

Spotta daha pahali. Bandrollu alirsaniz tekno marketlerden 119 tl. Sanirim su an en ucuz goldda

• quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

Evet beyler oyunu ilk oynarken altyazılı mı oynayalım yoksa dublaj mı ? Ben orjinal dilde bitirip, 2.kere Türkçe başlama taraftarıyım

Hocam yorumunu bekliyorum pm de atabilirsin.
  • Ürünüm halen aras kargosa çıkışını yapıcak diye gözüküyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: şanışer

quote:

Evet beyler oyunu ilk oynarken altyazılı mı oynayalım yoksa dublaj mı ? Ben orjinal dilde bitirip, 2.kere Türkçe başlama taraftarıyım

Tamam merak etme hocam, ufak bi kullanıcı incelemesi yapıcam senin için.

• cevaplar için teşekkürler, golda baktım şimdi en ucuz orada görünüyor 105 tl. iyi fiyat sipariş vereyim artık.
  • sonunda kavuştum :D mitolojik kahraman paketi ve champion armor dlc yuklendi bnm oyunda bir sıkıntı yok ,geriye kalan ''no-life weekend party''
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysn61

Ürünüm halen aras kargosa çıkışını yapıcak diye gözüküyor

kargoya verilse ne olacak ? hepsisony aras kargo'ya dün teslim etmiş aras kargoda 12 km teslim mesafesi olan yere bugün teslim yapamadı.yanlış yere yönlendirilmişte teslimat bugün yapılamayacakmış. şunu anladım ki,ön siparişle Türkiye'den oyun alınmaz.Oyun gelsin hepsisony'e iade edicem oyundan bile soğuttular..
  • Ek pakedi aktif edebilen var mı?

Edit:DLC sırf zırh sanırım, ben karakter değişiyor sanmıştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eddie The Head -- 15 Mart 2013; 18:51:40 >
  • http://www.sanalpazar.com/God-Of-War-Ascension__isp6519466 bu arada bakayim dedim fiyatlara bunu gördüm bu nedir ya resmen dolandırmaya çalışıyor milleti. hem 250tl ön siparişmiş hemde ürün alındıktan sonra ödeme onayı verilmesi gerekiyormuş hemen
  • Vatan da 104 gozukuyor. Mağazadan alan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: 007kratos

quote:

Orijinalden alıntı: ysn61

Ürünüm halen aras kargosa çıkışını yapıcak diye gözüküyor

kargoya verilse ne olacak ? hepsisony aras kargo'ya dün teslim etmiş aras kargoda 12 km teslim mesafesi olan yere bugün teslim yapamadı.yanlış yere yönlendirilmişte teslimat bugün yapılamayacakmış. şunu anladım ki,ön siparişle Türkiye'den oyun alınmaz.Oyun gelsin hepsisony'e iade edicem oyundan bile soğuttular..

Türkiye'de önsipariş verilmez bende arayıp iptal etmeyi düşünüyorum bu nedir yahu dalga geçiyorlar resmen önsipariş verenlere ayrıcalık sağlanması lazım erkenden gelmesi lazım bize en son geliyor resmen Bir dahada hepsisony'den herhangi birşey alırsam

• quote:

Orijinalden alıntı: Eddie The Head

Ek pakedi aktif edebilen var mı?

ek paket? demodanmı bahsediyorsunuz

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: şanışer

quote:

Tamam merak etme hocam, ufak bi kullanıcı incelemesi yapıcam senin için.

Ben türkçe olarak başladım ama ingilizce anadilinde bitirmeyide istiyorum.Başta dil seçeneği vermedi bende direk türkçe olarak başladı...

• Ankara Panora Sony Center'dan önsipariş vermiştim. Hala gelmemiş oyun.
    Kentpark Sony Center'a gelmiş. D&R lara gelmiş , Electroworldlere gelmiş.
    Panora'da diye düzgün bir mağaza sanmıştım ama Sony bile ciddiye almıyor, oyun göndermiyor bunlara.
    Kimseye tavsiye etmem burdan bi ürün almalarını.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bursada elektronik marketlere gelmiş mi ? Bilgisi olan var mı?

• Bende oyunu d&r`in internet sitesinden onsiparis etmistim ancak hala kargoya bile vermemisler. Baskalarinin eline nasil ulasmis anlayamadim. Ne urununuz kargoya verildi diye e mail geldi (normalde hep gelir) nede siparis takibi kisminda boyle bir kargo gozukuyor. Bir de utanmadan en gec 15`inde kargoya verilecektir diye e mail atiyorlar.
  • oyun Pendik'teki teknosaya bile gelmiş ( bilen bilir neredeyse hiç oyun yoktur bugün gow hariç CoD 5, CoD MW3 ve Fifa 13 vardı sadece ) gerçi sadece 5 tane ama olsun gelmiş sonuçta
  • Ben de oyunu az önce D&R'dan aldım.Bu gece başlarım inşallah,hadi bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tancredi -- 15 Mart 2013; 19:55:14 >
  • Basladik bakalim.. Turkce bambaska birsey.. Insanin ana dili gibi yok.. :)

• 
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.