Şimdi Ara

god of war 3 yardım!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
1
Favori
30.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • heranın labirentinde heranın üstüne yuvarlak çıkıyor ya oradan sonrasını geçemedim bi türlü kafayı yemek üzereyim iki tane kaseyi suyla doldurdum üçüncü yana kayıyor bidahada dolmuyor acil yardım

• saolun arkadaşlar sizden yardım gelene kadar bitirdim oyunu takılan warsa yardımcı olurum
  • bende geçemedim orayı varmı yardımcı olucak???
  • merdiveni al aşağıdaki yere çekeceksin. oradan perspektif modunu çalıştırıp herayı çanağın içine bırakacaksın sonra merdiveni perspektif modunu çalıştıran mekanizmanın üstüne bırakacaksın
  • quote:

Orijinalden alıntı: diavoloo

bende geçemedim orayı varmı yardımcı olucak???

en alttaki kadehe benzer şeyi su ile doldurman gerekiyor ortada bulunan stunu götürüp o kadehin önünde bulunan platformun hemen önüne koyacaksın bu şekilde üzerine bastığımızda aşşağı inen ve suyun akışını sağlayan platformun üzerine bastığımızda görüntü değiştiği zaman bi merdiven oluşacak ve herayı sırtlayıp getirip o kadehin içine atacaksın ve yukarıdaki son merdivende açılacak ve yukarı çıkacaksın

o bölüm okadar karışıkki ancak bu kadar anlatabiliyorum anlatması gerçekten zor yanlız bilmen gereken şu herayı en alttaki hareket eden kadefe benzer şeyin içine atman lazım onu yapmak içinde oradaki yükseltiye çıkman lazım o yükseltiye çıkmak içinde arada gezdirdiğimiz stunu orada merdiven olarak kullanmamız gerek

• merdiveni koyabileceğimiz 3 yer var zaten onlar diğerlerinden aşağıda yer olarak biri sağ üstteki kadehin yanında diğeri çiçeklerle sarılı olan kadehin yanında sonuncusuda en altta yarım olan iki merdivenin arası o araya yan şekilde konunca merdiveni tamamlıyorsun ve sonra ortaya basıp herayı kadehe atıyosun bayağı uğraştıktan sonra çözdüm ama sinirlerimle beraber oldu
  • Dün gece ben de orada takıldım. Forumdaki "...yardım, spolier.." diye geçen konudan cevabını buldum ve geçtim.

Üzerinde merdiven olan sütunu, merdivenin alçak tarafı sağda olacak şekilde soldaki 3.kadehin üzerine çıkılan yükselti ile sağ taraftaki 3-4 basamaktan oluşan merdivenli yer arasına koymak gerekiyor. Böylece parçalar birleşiyor. Ve Hera'yı kucakladığımız gibi bu basamakları kullanarak 3.kadehin içine bırakıyoruz. Ondan sonra sol taraftaki merdivenleri kullanarak plartformun üzerine çıkıp ilerliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abnports

merdiveni koyabileceğimiz 3 yer var zaten onlar diğerlerinden aşağıda yer olarak biri sağ üstteki kadehin yanında diğeri çiçeklerle sarılı olan kadehin yanında sonuncusuda en altta yarım olan iki merdivenin arası o araya yan şekilde konunca merdiveni tamamlıyorsun ve sonra ortaya basıp herayı kadehe atıyosun bayağı uğraştıktan sonra çözdüm ama sinirlerimle beraber oldu

evet tüm oyundaki en karışık bilmece bu bölüm sanırım,gerçi ben fazla uğraşmadım,10 dakikada hallettim
  • walla ben buluncaya kadar göbeğim çatladı çünkü düz sokmaya çalıştım hep hiç yan denemedim sonra tam ateşli bi şekilde küfür ederken döndüreyim bide dedim oldu da konuyu açmış bulundum bi kere :)
  • merhaba arkadaşlar,
    ben bu oyunun demosunu indirdimde şu ikinci büyük yaratıkla dövüşürken O tuşuna bastıktan sonra sağ alt köşede joypad in R3 tuşunu gösteren bi işaret çıkıyor ama onu ne yöne çevireceğimi anlayamadım aşağı yukarıyı deniyorum fakat başarılı olamıyorum. bi bilen varsa yardımlarınız için teşekkürler..
  • Zeusla kapışırken dar alanada bir taktik olayi varmi. İlk postayi cabuk hallediyorum ama ikinci postada adam cosup durmuyor. Varmi burda herhangi bir taktik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cryptdlg

Zeusla kapışırken dar alanada bir taktik olayi varmi. İlk postayi cabuk hallediyorum ama ikinci postada adam cosup durmuyor. Varmi burda herhangi bir taktik.

koruma almayı düzgün yaparsan rahat geçersin
    yerden çikardığı yıldırımada yakalanmamaya çalış
    çift zıpla arkasına falan geç
    ya da zeus yıldırım çikartırken sen sparta büyüsünü kullan tepeden insin kafasına
  • arkadaslar daha baslardaym ama takildm ben de anlamadm...

3 yargici gordukten sonra koridordan ilerleyip buyuk genis bir yere geliyorum, asagida otlar falan var, okla vurup atesi yakiyorum, kanatlar yardimiyla yukselip az ilerde R1 yapip asansorle yukari cikiyorum.
    3 tane falan mavi kalkanli basit eleman gelio, onlari da hallettikten sonra cikis yolu bulamadm, tahminen bi yerde eksiklik var, bi yeri atladm ama bulamiorm bi turlu.

tahminen bu kadar tariften sonra anlayan olmustr nerde takildigimi, yardimci olursaniz cok mutlu olurum ))
    daha bugun sirf God Of War oynamak icin Playstation 3 aldim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuruyen

arkadaslar daha baslardaym ama takildm ben de anlamadm...

3 yargici gordukten sonra koridordan ilerleyip buyuk genis bir yere geliyorum, asagida otlar falan var, okla vurup atesi yakiyorum, kanatlar yardimiyla yukselip az ilerde R1 yapip asansorle yukari cikiyorum.
    3 tane falan mavi kalkanli basit eleman gelio, onlari da hallettikten sonra cikis yolu bulamadm, tahminen bi yerde eksiklik var, bi yeri atladm ama bulamiorm bi turlu.

tahminen bu kadar tariften sonra anlayan olmustr nerde takildigimi, yardimci olursaniz cok mutlu olurum ))
    daha bugun sirf God Of War oynamak icin Playstation 3 aldim :D

orada sağda yuvarlak mesaleler var onu alıp asansörün önüne getir sonra asansörü tekrar yukarı çek yuvarlak meşaleyi asansöre koy sonrada sürükleyerek ateşin üstüne at ateşi harlatıcak bu hareket bu sayede üstteki platforma uçabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: lothincanii

merhaba arkadaşlar,
    ben bu oyunun demosunu indirdimde şu ikinci büyük yaratıkla dövüşürken O tuşuna bastıktan sonra sağ alt köşede joypad in R3 tuşunu gösteren bi işaret çıkıyor ama onu ne yöne çevireceğimi anlayamadım aşağı yukarıyı deniyorum fakat başarılı olamıyorum. bi bilen varsa yardımlarınız için teşekkürler..

sağdaki joystiki yani r3 ü gösterdiği yönde yarım tur attırıyosun street fighterda kenle oynarmış gibi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cryptdlg

Zeusla kapışırken dar alanada bir taktik olayi varmi. İlk postayi cabuk hallediyorum ama ikinci postada adam cosup durmuyor. Varmi burda herhangi bir taktik.

yukarı çıktığında kesinlikle okla vur yoksa uçarak sana kombo yapar :) aşağıdaykende ben ilk kılıçları kullandım daha uzaga etki ediyorlar ama güçsüzler yarım saat falan sürdü herkülden aldığın elleri kullan ama üçgenle büyük vuruş yap yaptığın gibi kanatları çıkar uçmaya başla fena yakalıyo :) ben zorda oynadım belki o yüzdendir çok zor bitirdim sinir sahibi oldum ama değdi
  • Bu akşam ben de oyunda bug denebilecek bir duruma rastladım. Dev akrepi öldürüp yerdeki gerekli yerde r1 yapıldıktan sonra açılan sıcak hava ızgarasının üzerine hoplayıp yukarıya çıktım. Bu çıkılan kutu ile gidilecek diğer yer arasında sevişye farkı var. İşte bu daha alçakta olan yere geçtikten sonra iki yerin, duvarın birleştiği yere geri geldiğimde Kratos hiç bir tuşa tepki vermedi ve kendisi de ortadan kayboldu. Sadece iki duvarın birleştiği yer gözüküyor ekranda. Mecbur kaldım "restart checkpoint" yaptım. Ve merakla aynı hareketi yine yaptım ve aynı duruma rastladım. İlginç...
  • banada olmuştu ama akreple dövüşürken oldu bacaklarını kırdım öyle bir yerde kaldım ki küçük akrepler gelemiyo bende büyüğüne wurdum işlemiyo bende çıkıp tekrar girdim ama bidaha vermedi aynı sorunu
  • bende uncarted 2 de bugla karşılaşmıştım,bi kayanın üzerine çıkıp pencereden geçmem gereken yerde taşa çıkarken nasıl olduysa taşın içine girdi ve ne yaptıysam çıkamadı oyunu restart ettim mecburen oluyor oyunlarda bazen
  • bu tür buglar hemen hemen her oyunda var. ancak şahsen ben mgs 4 de böyle bir bugla karşılaşmadım. belki karşılaşan olabilir bilemiyorum tabi. zaten teknik mükemmellik ödülü almıştı bildtiğim kadarıyla
    . örn uncharted 2 de örn. yukarıda bir sütunun üstünde filan dururken bazen havada duruyor gibi filan oluyorduk . her oyunda böyle şeyler oluyor .
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.