Şimdi Ara

god of war 3 yardım!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
1
Favori
30.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar Helios's oldururken eleman once benim senin hayatini kurtardigim gibi sen de benimkini kurtar dio, kratos fame of olympus'un yerini soyle dio, o da zeusu yenemeyecegini soyleyip "gunesin gucunden kork" sloganiyla kahramanimiza saldirio...

buraya kadar sorun yok ama oynadigim televizyonun cozunurlugu dusuk oldugu icin solda yazan " use XXX to block the light " yazisindaki XXX bolumunun ne oldugunu bi turlu okuyamadm, denemelirm de sonuc vermedi ne yazik ki...

soyle lcd ekranli, full hd bi arkadas yardimci olursa cok sevinirim...

bu arada ufak bir iki bilgi vereyim, yurtdisi fiyatlarini ogrenmek isteyenler icin...

PEKIN de yasiorm, dun 500 tl ye 120 gb ps3 aldim, GOW3 icin de de 90 tl verdim, yeni cikan oyun oldugu icin hic bir indirim yapmadilar...
    PES 2010 u 80 tl ye aldim, winning 11 65 tl civariydi, ama oldum olasi gicik olurum ben ona, alistik bi kere PES die kiydim paraya PES aldim...

• quote:

Orijinalden alıntı: yuruyen

arkadaslar Helios's oldururken eleman once benim senin hayatini kurtardigim gibi sen de benimkini kurtar dio, kratos fame of olympus'un yerini soyle dio, o da zeusu yenemeyecegini soyleyip "gunesin gucunden kork" sloganiyla kahramanimiza saldirio...

buraya kadar sorun yok ama oynadigim televizyonun cozunurlugu dusuk oldugu icin solda yazan " use XXX to block the light " yazisindaki XXX bolumunun ne oldugunu bi turlu okuyamadm, denemelirm de sonuc vermedi ne yazik ki...

soyle lcd ekranli, full hd bi arkadas yardimci olursa cok sevinirim...

bu arada ufak bir iki bilgi vereyim, yurtdisi fiyatlarini ogrenmek isteyenler icin...

PEKIN de yasiorm, dun 500 tl ye 120 gb ps3 aldim, GOW3 icin de de 90 tl verdim, yeni cikan oyun oldugu icin hic bir indirim yapmadilar...
    PES 2010 u 80 tl ye aldim, winning 11 65 tl civariydi, ama oldum olasi gicik olurum ben ona, alistik bi kere PES die kiydim paraya PES aldim...

sol joystik yani L3 ü kullanıcaksın ışığı kesmek için elini yüzünü korumak için kullanıyo ışık gelmesin diye

• ya arkadaslar bir şey sorucam bu chains of judges mı 3 görev yapıyodun ya ordan sonra bi yer geliyo yerde ateş yakıyosun ordan yükselerek bi kata geliyorsun ondan sonra kolu çekip bi üst kata daha çıkıyorsun ordan sonra nasıl devam edicez 3 tane elektrikli herfi öldürdüm ama devam edemedim ordan
  • Arkadaslar bende yıtnsgini cikarttigimiz dev canavarda takiliyorum. surekli ayni seyler birbirini tekrarliyor. eliyle vuruyor ufluyor yada savuruyor 30 dakika ugrasiyorum hep ayni seyler oluyor. ne yapmam lazim lutfen yardim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doftin

Arkadaslar bende yıtnsgini cikarttigimiz dev canavarda takiliyorum. surekli ayni seyler birbirini tekrarliyor. eliyle vuruyor ufluyor yada savuruyor 30 dakika ugrasiyorum hep ayni seyler oluyor. ne yapmam lazim lutfen yardim

Eline vuracaksın. Tam hatırlayamadım ne yaptığımı ama sanırım tırnağı falan kopuyordu vurunca. Daha sonra ise elinin üzerine çıkman gerekiyor diye aklımda kalmış.

Ayrıca ufak bir ip ucu. Elinin altında kalmamak için elinin gölgesinin düştüğü yeri takip etmek gerekiyor. Gölge nedeniyle kararan kısımdan hemen aydınlık kısma kaçılırsa elin altında kalmaktan kurtulunabiliyor.
  • arkadaslar bu pandora suyun icinde kapeli kaldi, R1 le soldaki bolumu cekip yukari cikiorm, kizin icinde oldugu fanusun yan tarafina tutunuyorum ama sonrasinda ne saga ne sola gidebiliyorm, engellere takilip dusuyorum...

yardimci olabilecek varsa sevinirim...
  • Elının altında kurtulabılıyorum zaten:) elin ustune nasil cikacagim 2 saattir gecemedim kafayi yiyecegim :)
  • quote:

Elının altında kurtulabılıyorum zaten:) elin ustune nasil cikacagim 2 saattir gecemedim kafayi yiyecegim :)

önünü kronosa döndüğünde sol tarafında kalan parmağa tırmanacaksın daha sonra tekrar kronosu heliosun ışınlarıyla kör edeceksin öyle devam
  • Suanda evde olmadığım için deneyemiyorum ilk isin onu oldurmkek olacak:) Direk parmağa tirmaniyormuyuz herhangi bı işlem yok mü? Bide tırmanmanın kolay bı yolu varmı?
  • Ark.lar 3 tane betondan canavar çıkıyor ellerinde balyoz var nları öldürdükten sonra bi merdivenden aşağı iniyorum arada bi çukur var ordan uçarak karşıya geçiyorum fakat ondan sonraki yerde uçsamda ilerliyemiorum her turlu düşüorum bişeyede benzemiyor değilşik bi katman gibi görünüşüde burayı nasıl geççeimi bilen var mı ??
  • quote:

Suanda evde olmadığım için deneyemiyorum ilk isin onu oldurmkek olacak:) Direk parmağa tirmaniyormuyuz herhangi bı işlem yok mü? Bide tırmanmanın kolay bı yolu varmı?

hocam çok basit hç bişey yapmıyorsun parmağa doğru ilerle zıpla üzerine zaten kratos kılıçları kendi saplayıp tırmanıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghan91

ya arkadaslar bir şey sorucam bu chains of judges mı 3 görev yapıyodun ya ordan sonra bi yer geliyo yerde ateş yakıyosun ordan yükselerek bi kata geliyorsun ondan sonra kolu çekip bi üst kata daha çıkıyorsun ordan sonra nasıl devam edicez 3 tane elektrikli herfi öldürdüm ama devam edemedim ordan

üst katta solda yuvarlak mesaleler var onu alıp asansörün önüne getir sonra asansörü tekrar yukarı çek yuvarlak meşaleyi asansöre koy sonrada sürükleyerek ateşin üstüne at ateşi harlatıcak bu hareket bu sayede üstteki platforma uçabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: zekigur

Ark.lar 3 tane betondan canavar çıkıyor ellerinde balyoz var nları öldürdükten sonra bi merdivenden aşağı iniyorum arada bi çukur var ordan uçarak karşıya geçiyorum fakat ondan sonraki yerde uçsamda ilerliyemiorum her turlu düşüorum bişeyede benzemiyor değilşik bi katman gibi görünüşüde burayı nasıl geççeimi bilen var mı ??

tam olarak nerede olduğunu söylersen yardımcı olabilirim çünkü betondan canavarlar birden fazla yerde çıkıyor tam hatırlayamadım
  • quote:

Arkadaslar bende yıtnsgini cikarttigimiz dev canavarda takiliyorum. surekli ayni seyler birbirini tekrarliyor. eliyle vuruyor ufluyor yada savuruyor 30 dakika ugrasiyorum hep ayni seyler oluyor. ne yapmam lazim lutfen yardim

zaten elin üstünde adamları göreceksin gelirlerken onlara doğru çık sonra head of helios u kullan sonrası zaten gelir içgüdüsel :)
  • Arkadaşlar oyunu Spartan ve God modda bitirdim.Fakat Titan Modda oyunun sonlarına doğru takıldım canavarları öldüremiyorum.Hadesin üç başlı ateş bekçi köpeği cerberus ve her baş kopunca gelen oval kılıçlı yaratıklar var titan moddada üç tane geliyorlar.Bir yolu varmı.cerberus ağzından köpek çıkartıyor yakalayıp fırlatıyorum olmuyor can almanın bir yolu varmı.Bu arada 3 judges'in giriş bölümündeyim ondan sonrası Zeus .
    Bir yardım eli uzatında Titandada bitireyim şu oyunu Chaos zaten hayatta başlamam.Başlarsam sinirden ölürüm herhalde.
    En azında can alma yöntemi varmı onu bir söylerseni iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kayhanpulurbey

Arkadaşlar oyunu Spartan ve God modda bitirdim.Fakat Titan Modda oyunun sonlarına doğru takıldım canavarları öldüremiyorum.Hadesin üç başlı ateş bekçi köpeği cerberus ve her baş kopunca gelen oval kılıçlı yaratıklar var titan moddada üç tane geliyorlar.Bir yolu varmı.cerberus ağzından köpek çıkartıyor yakalayıp fırlatıyorum olmuyor can almanın bir yolu varmı.Bu arada 3 judges'in giriş bölümündeyim ondan sonrası Zeus .
    Bir yardım eli uzatında Titandada bitireyim şu oyunu Chaos zaten hayatta başlamam.Başlarsam sinirden ölürüm herhalde.

Orayı geçmenin birçok yolu var,takıldığınız yeri youtube da aratmanız yeterli.

http://www.youtube.com/watch?v=WtXdqyNkg_A

• quote:

Arkadaşlar oyunu Spartan ve God modda bitirdim.Fakat Titan Modda oyunun sonlarına doğru takıldım canavarları öldüremiyorum.Hadesin üç başlı ateş bekçi köpeği cerberus ve her baş kopunca gelen oval kılıçlı yaratıklar var titan moddada üç tane geliyorlar.Bir yolu varmı.cerberus ağzından köpek çıkartıyor yakalayıp fırlatıyorum olmuyor can almanın bir yolu varmı.Bu arada 3 judges'in giriş bölümündeyim ondan sonrası Zeus .

dostun ilk iki kafayı koparman lazım her türlü uzaklaş ok at zıpla köpekleri geri atmaya uğraşma bence yanına git kare kare üçgen herkülün kollarıyla hemen topuk sonra :) uç hemen köpeklerde onun yanında patlamış oluyo ilk kafayı bu şekilde al sonra sanırım satyre ler çıkıyor ki onların hareketlerini çok iyi tartman lazım çünkü vurdularmı cerberusta vuruyo satyre ler saldırırken savunma R1 e basıcaksın zıplayarak kaçamazsın çünkü ille biri vuruyo sana ama sen cerberusa konsantre ol olmazsa magic kullan sparta gayet iyi oluyo hele güçlendirdiysen tadından yenmez:) ikinci kafayıda aldıktan sonra L3+R3 yapıp kılıcı çıkart savunun uleyyn diyerek dal cerberusa diğerleriyle uğraşma hiç önce cerberus ölsün öldürdükten sonra acele etmeden savunma alarak yavaş yavaş zevk ala ala öldürürsün satyre leri ben öyle yapmıştım yani

• quote:

Orijinalden alıntı: Abnports

quote:

dostun ilk iki kafayı koparman lazım her türlü uzaklaş ok at zıpla köpekleri geri atmaya uğraşma bence yanına git kare kare üçgen herkülün kollarıyla hemen topuk sonra :) uç hemen köpeklerde onun yanında patlamış oluyo ilk kafayı bu şekilde al sonra sanırım satyre ler çıkıyor ki onların hareketlerini çok iyi tartman lazım çünkü vurdularmı cerberusta vuruyo satyre ler saldırırken savunma R1 e basıcaksın zıplayarak kaçamazsın çünkü ille biri vuruyo sana ama sen cerberusa konsantre ol olmazsa magic kullan sparta gayet iyi oluyo hele güçlendirdiysen tadından yenmez:) ikinci kafayıda aldıktan sonra L3+R3 yapıp kılıcı çıkart savunun uleyyn diyerek dal cerberusa diğerleriyle uğraşma hiç önce cerberus ölsün öldürdükten sonra acele etmeden savunma alarak yavaş yavaş zevk ala ala öldürürsün satyre leri ben öyle yapmıştım yani

titan modda burası gerçektende zeustan sonra en zor yer,bende aynen dediğin gibi yaptım ilk kafayı alırken zaten rahat direk cestus larla dalacaksın ama sürekli hareket halinde ordan oraya itin arkasına geçip vurmaya çalışacaksın 2 ci kafada biraz daha zorlaşıyor ben sparta büyüsünü fullemiştim zaten hepsini harcadım,3. kellede en zoru kesinlikle normal vuruşlarla öldüremezsiniz blades of athens le allah yarattı demeden dalacaksınız zaten ölüyo geriye kalan keçileri dikkat ederek acele etmeden sürekli savunma yaparak öldürmeye çalışın çünkü çok kurnazlar sürekli korunmadalar,ölürseniz hiç yoktan en baştan oynamak zorunda kalırsınız

• satyreleri de kılıçları döndürürken okla wurabilirsiniz bilgi olsun o zaman savunma yapmadıkları için vuruluyolar ama savunurlarken ok atarsanız dönüp dolaşıp size giriyo oklar haberiniz ola
  • Ya arkadaşlar daha oyunun başındayım ve bir yerde takıldım hani şu üç başlı köpeğin üzerine çıkıp etraftaki adamları öldürdükten sonra sarmaşıkların arkasında bir adam var onuda ateş püskürterek öldürdüm ve daha sonrasında kamera ilk geldiğim yere doğru yine şarmaşıkların ve arkasında oyunu kayıt etmek için sarı alanın olduğu yeri gösterdi oraya gittiğimde yayla ok atarak bir yerleri yakmamızı mı? istiyor nedir anlayamadım ne denediysem ne yaptıysam çözemedim yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.