Şimdi Ara

God Of War 3 Ps3 türkçe yama (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
185
Cevap
1
Favori
13.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memoo456 -- 20 Ocak 2023; 21:12:10 >
  • Reis dediklerini harfi harfine yaptm ama sony yazısından sonra siyah ekranda kalıyor. Yamasiz halinde normal çalışıyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Acaba vullkan yerine opengl yapsam olur mu acaba günlerdir deniyorum kafaya yiyecem ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhmttozcelikk -- 24 Ocak 2023; 19:50:44 >
  • Asıl bomba soru şu bu oyunu rpcs üzerinde çalışıyor mu ben bilgisayardan açmaya çalışıyorum 😭🤣

• rcsp3son sürümünü indirin..zaten her hafta sürüm güncelleniyor..open gl açmaz.vulkandan açacaksın..oyun işlemci ve ekran kartı istiyor..işlemciniz i5 ise en azından kasmadan oynamak için 8400f olmak zorunda..gtx 1050 ti kartınızda varsa sorunsuz kasmadan oynarsınız..

• Evet arkadaşlar bende yapamamıştım çok uğraştım öncelikle arkadaşın yamasındaki notlardaki sürümü indirin yaklaşık 45 part her iki indirmede bir modemi reslerseniz sınırsız indirebilirsiniz ve en önemlisi yamayı yaptıkdan sonra tertemiz bir rpsc3 ile hiç bir ayar yapmadan açın oyunu menüler türkçe değil panik yapıp kapatmayın oyun içi konuşmalar türkçe.

• God Of War 3 Ps3 türkçe yama
  • Reis modemi resetlemeden vpn ile yaptım indirdim simdi yeni rpcs3 indirip dediğin gibi deniycem

• lazoer L kullanıcısına yanıt
    Kanka i5 10. Nesil 1650 ti ekran kartı 16gb ram sistem iyide açamadım işte deniyorum

• Dediğin gibi yaptim ama yok yine siyahta kalıyor

• BayTuruncu kullanıcısına yanıt

sağolasın reis sayende hallettim res sparc dosyasını yeni rpcs3 ile AÇINCA SORUN ÇÖZÜLDÜ.God Of War 3 Ps3 türkçe yama 

• tam olarak nasıl yaptın, bende yeni rpcs3 indirdim ama siyah ekranda kalıyor benimki.

• Yamayı yükledin mi ve oyunun hangisi sürümünü yükledin çünkü bu yama BCES00510 ile uyumlu

• Oyunu 45 partlık mega ile indirdim BCES00510 sürümü. Yamayıda yaptım ama yine sony yazısından sonra siyah ekranda kalıyor.

• Yeni rpcs indir sonra oyunu direk sec ac eğer dosya yüklemeni isterse update dosyası içinde ki dosyayı yükle

• dediğin gibi yaptım yeni rpcs yi tekrar indirdim yamalı oyunu açtım update yi de indirdiğim oyundakini seçtim yine siyah ekranda kalıyor. Neyi yanlış yapıyorum anlamadım gitti.

• https://dosya.co/6cl9fydd8vqt/RES.PSARC.html

• Bu attığım linkte ki hazır rpcse yama bunu direk oyun klasöründekiyle değiştir ve yeni rpcs3 ile ben böyle yaptım düzeldi ama sadece konuşmalar Türkçe diğer herşey İngilizce

• Reis allah senden razı olsun.Kaç gündür deli olucaktım bende, attığın linkteki direkt oldu şuan sorunsuz çalışıyor. kendi yaptığım res.psarc dosyası neden olmadı anlamadım adımdakilere göre yapıyodum oysaki.

• ne demek reis asıl teşekkürü hakeden bayturuncu kardeşim ve oyuna emek veren memoo456 kardeşim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhmttozcelikk -- 26 Ocak 2023; 21:43:21 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.