Şimdi Ara

God Of War 3 Ps3 türkçe yama (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
188
Cevap
1
Favori
14.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

hocam bu port ne oluyor.

önceki yaptığınızla altyazı aktif bende.

• akibeel kullanıcısına yanıt

Hocam bu oyunun tamamını içeriyor. Tamamen Türkçe. 5 dakikaya link atıyorum.

God Of War 3 Ps3 türkçe yama
  • Merhabalar hocamlar. GOW3 illetinin TR Yamasına devam ediyorum. Şuan bana ait olmayan bir R_LANG_EN.WAD dosyasını kullanıyorum o yüzden şimdilik ben bu yamayı bitirene kadar aşağıdakini kullanın. Eski dosya bu hocamlar 2014 yılından kalmış ama full. Keşke bayrama yetiştirebilseydim ama nasipte yokmuş neyse.

Yapımı şu. Bu RES.PSARC dosyasını oyununuz nerdeyse oraya PS3_GAME/USRDIR içine atıyorsunuz. Önceki RES.PSARC dosyanızın yedeğini alın orijinal olanın. Ondan sonra eski RPCS3'ü silin yenisini indirin ve çalıştırın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memoo456 -- 13 Mayıs 2023; 11:43:22 >

• memoo456 kullanıcısına yanıt

hocam ellerine sağlık.

bunu indireyim mi yoksa bekleyelim mi?

• hocam indirebilirsiniz

hocam bekliyoruz şimdiden ellerine sağlık kolay gelsinGod Of War 3 Ps3 türkçe yama 

• ustad meraba ben konunun basinda yazmistim ama siz Tr yama yapmaya baslamıssınız ben yok diye biliyordum. Simdilik memoo456 hocam yamayı bitirince oynayacagim ama o zamana kadar Uncharted 1, 2, 3 oynamak istiyorum bu emülatörün linkini bana birisi atabilir mi birde yeni çıkan PS3 4.90 guncellemesi pup dosyasını.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • God Of War 3 Ps3 türkçe yama
    God Of War 3 Ps3 türkçe yamarpcs3.net
    RPCS3 Sony PlayStation 3 Emulator
    https://rpcs3.net

Hocam buradan indirebilirsiniz.

• agalar oncelikle merhaba umarim iyisinizdir

bircok yerlerde ps3 icin gow3 Turkce yamada sony yazisindan sonra siyah ekran sorunu oldugunu gordum ben olayi cozdum once multimana giriyorsunuz oyunun uzerine gelib kare tusuna basiyoruz sonra acilan ekranda asagida izinler dugmesi var onun uzerine gelib X dugmesine basiyoruz ekranda birsey yukleniyor ondan sora sol altda oyun oyun calismasini harici yapiyoruz ondan sonra daireye basip oyunu multimandan calistiriyoruz bu kadar basit

{bendede siyah ekranda kaliyordu boyle cozdum}[

• Guseyni28 kullanıcısına yanıt

Hocam sağol iyiyiz. Biz sorunu çözdük oyunun Multiman den izin verip çalıştırmak ilk denediğimiz şeylerden biri oldu zaten RPCS3 Emülatör den de bunu denemiştik orada bir ayar v.s yoktu sadece kendine işletimine göre ayar

yapıyorduk. Asıl sorun ses, dil ve animasyon komutlarının olduğu RES.PSARC dosyası. Boyut ile alakalı bir sorun bu. Eğer sen dosyaya ekstra ilave yapar isen dosya bozulur. Dosyanın boyutunu farklı programlar ile

boyutunu yüksek gösterirsen bir sıkıntı olmaz. Oyun fazla boyutlu dosyayı açamıyor. Oyunun dil dosyasının boyutu B. 455.616 D. B. 458.752 olması lazım. Şuan da çeviri yapıyorum hocam Kronos dayım 5 güne bitiririm

diye düşünüyorum. Eğer dediğin şey gibi olsaydı bu konu çoktan kapanmıştı çünkü düzenlenmiş dosyayı ayarsız açtık. Böyle hocam önemli olan şey bu. Neyse İyi Akşamlar.

• God Of War 3 Ps3 türkçe yama

hocamlar merhaba hayırlı pazarlar God Of War 3 Ps3 türkçe yama 

böyle bişey yaptım tabii ki oyunda böyle birşey olmayacak. yama da baya ilerledim şuan %50 ilerleme yaptım.

Delirtti beni bu iş ama yapıyorum. neyse bu kadardı yakında bitireceğim kısmette varsa.

İyi Günler

hocam sabırsızlıkla bekliyoruz=)

hocam merhaba öncelikle kolay gelsin elinize sağlık. bende rpcs3 de bir oyun videosu (sinematik) bitince normal oyuna geçiyor ve hayvan gibi kasıyor. Bazen donuyor ve atıyor. Donunca ses arkada kalıyor ama oyun zom oluyor.

RPCS3 de oynuyorum donanımım:

gtx 1060

intel 5 11400f

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam ps3 emulator icin yuksek donanım lazım bu ekran kartıyla oyunu açman bile imkansız denilebilir. akıcı bir oynanış için 2080 ti lazım

bump: en az 2080 aşağısı en az gtx 1650. 45 fps ler için i7 işlemci lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memoo456 -- 8 Mayıs 2023; 18:51:55 >

bende 1050 ti ve i5 6500 var..ona ragmen 30-40 fps arası alıyorum..bi ara araştırmıştım.bi kaç grafik ayarını 0 a çekerek rahat oynuyordum..senin sistemin 11400f 1060 ise rahatlıkla oynaman lazım..çogu oynayanlar işlemcinin en az 11400f olması gerektigini söylüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazoer -- 8 Mayıs 2023; 23:46:46 >
  • Merhaba Hocamlar İyi Geceler. Bu gecem boş bir takım işlerim var o yüzden yazıyorum. Bu gece çeviri yapacağım birazcık. Neyse God of War® III'ün TR Yamasını yapıyorum

ama oyunun neredeyse yarısı uzunlukta olan Bonus Videolar yani oyunun yapım aşaması videoları onları yapamayacağım herhalde. Zaman olursa yaparım fakat uzun size yapmayacağım

demiyorum ama birazcık uzun o yüzden bitince bu yama Bonus Videolu bir TR Yama atmayacağım ama sonradan vakit olursa yapabilirim belki. Yüksek olasılıkla yaparım gibime geliyor

eğer ki aksi bir iş çıkmaz ise yapacağım. Hele şu Türkçe Yamayı bir bitirelim ondan sonra bakarız bu kadar dı İyi Geceler Hocamlar.

God Of War 3 Ps3 türkçe yama God Of War 3 Ps3 türkçe yama God Of War 3 Ps3 türkçe yama 

bump: bir gelişme oldu bonus videoları yapacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memoo456 -- 9 Mayıs 2023; 20:45:37 >

• hocam sen bu yamalari hangi tool ile yapiyorsun helal olsun yapdigin yamada baya iyi yakindan takip ediyorum seni gelismeleri izliyorum hep God Of War 3 Ps3 türkçe yama 

• emülatörde bu siyah ekran durumunu nasıl geçiyoruz. kaç tane res.psarc dosyası denedimse olmadı

çeviri kimin bilmiyorum ama burda bonuslar dahil çevrilmiş.

God Of War 3 Ps3 türkçe yamaBak Hele PS3youtube
    Biliyorsunuz Önceki God of War 3 Türkçe yamasında sadece ara sahne ve sinematikler Türkçeydi. bu yeni yama, bonus videolara kadar %100 Türkçedir. Ayrıca oyun riplidir.Orijinal Oyun 40 gb iken Ripli Sürüm 22 gb'tır. gereksiz diller ve diğer dosyalar çıkartılmış en düşük ve en kaliteli hale getirilmiştir. En yakın zamanda opsiyonel olarak DreamStore Oyun mağazasına eklenecektir.
    https://www.youtube.com/watch?v=dt49v6LPBzQ&ab_channel=BakHelePS3
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.