Şimdi Ara

God Of War 3 Ps3 türkçe yama (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
188
Cevap
1
Favori
14.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

rica ederim aslen ps4 için yapılmış indireceğiniz dosya aşağıda linkini vereceğim uygulamayı açın dosyayı seçin sonra extra kısmından pkg extract gibi birşey olacak çıkan klasörü pcsx2 den başlatabilirsiniz.

www.dosyaupload.com
    Ps4 Pkg.rar indir
    https://www.dosyaupload.com/3sOne/Ps4_Pkg.rar
  • BayTuruncu kullanıcısına yanıt

Hocam bu şekilde yaptım ve programı başlatıyorum Türkçe olarak başlamıyor nerede hata yaptım yardımcı olur musun?

God Of War 3 Ps3 türkçe yama

• TR_Vay kullanıcısına yanıt

hocam buyur yalnız oyunda menüler türkçe değil büyük ihtimal. sinematiklere türkçe altyazı eklenmiş yeter hikayeyi anlamaya eski oyun olduğu için hikayeyi hep sinematiklerle yürüyor.

ismail balyoutube
    2023 01 09 23 22 13
    https://www.youtube.com/watch?v=15G8saw6hG8
  • Hocamlar selam kollar yavaştan sıvansın çünkü yama bitti. Bu gün hunharca yamayı bitirmeye uğraştım ve bitti. Tabii dünyada hiçbir şey

karşılıksız değildir fakat 500 kilobayt lık bir şey için bir karşılık istenmez lâkin emek var o yüzden bir teşekkür isterim. Neyse herkese iyi oyunlar

ama biraz komik gelecek ben şuan yamayı atmayacağım yarın akşam atacağım o sebep sizi buraya kadar okuduktan sonra şaşırtmış olabilirim.

Her neyse iyi akşamlar veya iyi günler birde iyi oyunlar. 🙂

Hocam kurulumu yanlış yapmışım onda dolayı olmamış ama videoyu izleyince çok iyi anladım ve eve geçince deneyeceğim çok teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TR_Vay -- 10 Ocak 2023; 8:13:27 >
  • memoo456 kullanıcısına yanıt

Eline sağlık hocam. God Of War 3 Ps3 türkçe yama 

hocam şimdiden çok teşekkür ederim size bir sorum olacak bende gow 3 ün iki tane sürümü var birinde sesler gelmiyor sorunsuz olan bcus98111 sürümünde oyun düzgün çalışıyor yamanızı bu sürümde oynayabilmem mümkünmü ?

• hocam yamayı ne zaman yayınlarsın?

• God of war 3 türkçe yamadan sonra God Of War 1,2 RPCS3 versiyonu türkçe yamasını el atabilirmisiniz çok makbule geçer... hikayeyi anlamak istiyorum...

• namport87 N kullanıcısına yanıt

Hocam GOW3 TR Yaması bitti ve şuanda diğer oyunlarda gözüm var ama kendimden pek emin değilim çünkü bu yamanın portu çok uzun sürdü. Fakat

diğer oyunlarda bunun olacağını çok düşünmüyorum yani yapmak mümkün olabilir. Bir deneyelim yarına boşum deneyeceğim fakat olmaz ise fazla

uğraşmam belki oda. Ha bu arada akşam 20:00 bekleyin GOW3 ün yamasını atacağım. İyi oyunlar bu işinde Allaha şükür altından kalktık.

Herkese İyi oyunlar tekrardan. God Of War 3 Ps3 türkçe yama 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memoo456 -- 11 Ocak 2023; 16:15:16 >

Maalesef Hocam oyunun BCES00510 sürümü kurulu olması lazım oyunun BCUS98111 sürümü USA sürümü o sürüme RES.PSARC dosyası yani dil dosyası aynı değil nasıl aynı değil şöyle.

Oyunun bütün İngilizce dosyaları RES.PSARC dosyasında. Yani ses dosyaları, altyazı dosyaları v.s dosyalar onun içinde. Senin sorunsuz çalışıyor dediğin sürümün USA sürümü,

benim TR Yama yaptığım ise EU yani Avrupa sürümü. İkisinin RES.PSARC dosyası aynı değil bu yüzden oyun açılmaz. TR Yama lı oynamak istiyorsan BCES00510 sürümünü indirmelisin.

Aşağıda ki linkten indirebilirsin fakat 40 part var ve bunları tek tek indirmen lazım: ↓↓↓↓↓↓↓↓

download game ps3 ps4 ps2 rpcs3 pc free
    God of War 3 - Download game PS3 PS4 PS2 RPCS3 PC free
    https://dlpsgame.com/god-of-war-3-ps3-free-full-iso/

Hocam teşekkür ederim birde bu sürümü indiriyim emülatör ile oynayınca hep bir sorun sıkıntı.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memoo456 -- 11 Ocak 2023; 22:27:11 >

hocam eline yüreğine sağlık..en kısa zamanda yamayı denicem..

• @memoo456 hocam 2. maddedeki dosya senden indirdiğimiz olanmı yoksa oyun klasörünün içindekinimi kullanacağız

birde senin verdiğin linktekini indirmemiz zorunlumu şu linkteki olurmu ?

God Of War 3 Ps3 türkçe yamaınternet archive
    God of War III (Europe) PS3 : Santa Monica Studio : Free Download, Borrow, and Streaming : Internet Archive
    https://archive.org/details/god-of-war-III-europe-ps3

hayır hocam klasördekini kullanacaksın.

• God Of War 3 Ps3 türkçe yama
  • hocam tekrardan teşekkür ederim emeğiniz için anca deneyebildim 45 partı indirmek uzun sürdü.

• God of war 2 türkçe yama nasıl yapacam PS2 ye kafam karıştı hangi program ile yapılıyor...

• oyunun dil dosyaları için tool bulman gerekli..

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.