Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

GÖBEK ERİTME KEMERİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
8
Cevap
0
Favori
3.057
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      68 Mesaj
      09 Nisan 2012 19:59:41 Konu Sahibi
      göbekteki, basenlerdeki fazla kiloları yağları kalın bir kemer şeklindeki göbeğe bağlanan bantla eritebiliyormuş, titreyerek ordaki kasları çalıştırıp hatta terleterek toksinleride atıyormuş. istenildiğinde basenlerede uygulanabilirmuş galiba.arkadaş geçen hafta bahsetti kendisi kullanıyormuş ama arkadaşla ogünden sonra hiç görüşemedim vede telefonlarıda kapalı öğrenemiyorum yani adını. sizlerden bilen varsa adını veya nerden alabileceğim kosununda bilgi verirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

|
      |
      09 Nisan 2012 21:46:36
      büyük ihtimal kalp krizinden gitmiştir (allah korusun) işin şakası bu , kalbe zarar veriyormuş önerilmiyormuş.
      |
      |
      10 Nisan 2012 00:02:07
      quote:

Orijinalden alıntı: sessiz ol

göbekteki, basenlerdeki fazla kiloları yağları kalın bir kemer şeklindeki göbeğe bağlanan bantla eritebiliyormuş, titreyerek ordaki kasları çalıştırıp hatta terleterek toksinleride atıyormuş. istenildiğinde basenlerede uygulanabilirmuş galiba.arkadaş geçen hafta bahsetti kendisi kullanıyormuş ama arkadaşla ogünden sonra hiç görüşemedim vede telefonlarıda kapalı öğrenemiyorum yani adını. sizlerden bilen varsa adını veya nerden alabileceğim kosununda bilgi verirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

ben kullandım.. hatta o dönemde yeni çıkmıştı. vücuda bağlanan pedler var ve bir kemer. elektrik akımı vererek kasları uyarıyor. bir süre sonra kaslar istem dışı kasılıyor. uzun süre kullandım ve hiçbir faydasını göremedim. bunun yerine 30 dakika yürüyüş en iyisi. veya fırsat bulursanız ip atlayın
      |
      |

• Binbaşı
      1173 Mesaj
      11 Nisan 2012 04:38:28
      Koşmak çok mu zor yahu.
      13 Nisan 2012 00:17:06
      quote:

Orijinalden alıntı: duygusal-adam

Koşmak çok mu zor yahu.

başlarken söylenir ya kafada bitmesi lazım önce diye; herkes kolay yoldan bi şekilde zayıflayım, vücut yapayım vs vs peşinde.
      Kolay olsa millet aylarını yıllarını disipline sokup spor/diyet yapmaz herhalde, bunu düşünen yok mu acaba?
      13 Nisan 2012 00:20:38
      quote:

Orijinalden alıntı: W4rmUp

quote:

Orijinalden alıntı: duygusal-adam

Koşmak çok mu zor yahu.

başlarken söylenir ya kafada bitmesi lazım önce diye; herkes kolay yoldan bi şekilde zayıflayım, vücut yapayım vs vs peşinde.
      Kolay olsa millet aylarını yıllarını disipline sokup spor/diyet yapmaz herhalde, bunu düşünen yok mu acaba?

Aslında kolay ama disiplin lazım disiplinli olunca hiç zorlanmıyor insan.
      |
      |
      13 Nisan 2012 19:23:26
      Aman bulaşmayın arkadaslar benim arkadasım kullandı bel cevresi sürekli yara bere içinde kaldı, çıkın koşun edin biraz azim edin
      cevreden gelen "zayıflamışsın" lafı inanın sizi daha çok sevk edecek.Ben 80den 70e düştüm ilk zamanlar ölüm gibi geliyordu.
      Dedikleri gibi hersey kafada bitiyor.
      |
      |
      26 Mart 2015 22:42:04
      |
      |
      26 Mart 2015 23:15:36
      quote:

Orijinalden alıntı: sessiz ol

sana 3 tane masaj kemeri önerebilirim
      http://www.bittison.com/acura-ac-640-2-motorlu-herkul-titresimli-kemer.html
      http://www.bittison.com/acura-ac-740-volkanik-tasli-inceltici-zayiflama-kemeri.html
      http://www.bittison.com/acura-ac-842-3-motorlu-infrared-isili-zayiflama-kemeri.html
      bunları önerebilirim
      eğer ucuz bişey istiyorsan
      tvde bol bol reklamı olan bu ürünü öneririmhttp://www.bittison.com/butterfly-abs-kas-gelistirici-ve-masaj-aleti.html
      |
      |

Reklamlar
sohbet
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
Ankara Web Tasarım
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.