Şimdi Ara

Go! Skydiving ÇIKTI (US 4.99$--UK £3.49)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Go! Skydiving ÇIKTI (US 4.99$--UK £3.49)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş

Go! Skydiving

tam sürüm oyunu çıktı arkadaşlar

£3.49 fiyatla cıkmış..

indirebilen varsa indirsinn ben cekemiyorum kartlarımı kabul etmiyor bu psn

EDİT: evet arkadaşlar US PSN'ede düştü oyun $4.99 fiyatıyla şu anda indiriyorum...

oynadıktan sonra yorumlarımı yazıcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.i.T.S -- 7 Şubat 2008; 23:38:46 >

|
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Uff yaa Üzüldüm şimdi bak
    |
    |
  • Binbaşı
    1395 Mesaj
    tum trailer videolarini seyrettim ama gameplay videosunu goremedigim icin karar veremiyorum. parasutle atlamak falan hosuma giden seyler ama oynanistan emin olmadigim icin kararsizim.
    |
    |
  • Binbaşı
    1776 Mesaj
    10 milyona PS3 oyunu alıyorsun işte. Koy arşive dursun ya.
    |
    |
    alınabilcek olsa alıcamda uk psn e kredi kartı beğendiremiyoruz bir türlü
    |
    |
  • Yarbay
    5986 Mesaj
    evet alayım dedim yok kabul etmedi..us psn gelse alacam anında alıyorum ......nasıl işse artık ..amerikalılar daha cok seviyor bizi...
    |
    |
  • Yarbay
    2475 Mesaj
    oyun çöp.

beş para etmez.
    |
    |
    oyun US PSN'ede geldi $4.99

almak isteyenler hücum etsin

indiriyorum
    |
    |
  • Yüzbaşı
    598 Mesaj
    oyunu bende aldım cardfinans kredi kartı ile ama adres olarak psn im deki amerikan adresini verdim, umarım bi sorun olmaz, bilgisi olan var mı? dolandırıcılık bakımından?
    |
    |
  • Yarbay
    5986 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: ^mrtalb^

oyunu bende aldım cardfinans kredi kartı ile ama adres olarak psn im deki amerikan adresini verdim, umarım bi sorun olmaz, bilgisi olan var mı? dolandırıcılık bakımından?

hocam ben kredi kartının extre deki adresin aynısını yazdım.... sadece post code ve eyalet newyork secili diğerleri bulundugum yerin adresi...
    |
    |
    oyunu denedimm valla cok ilginç bir tür hareket algılayıcısı ile paraşütçüyü yönlendiriyoruz oldukca zevkli hem online hem offline modu mevcut... 5dolar bişey değil alabilen denesin derim
    |
    |
  • Yüzbaşı
    598 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: by _GoKhAn

quote:

hocam ben kredi kartının extre deki adresin aynısını yazdım.... sadece post code ve eyalet newyork secili diğerleri bulundugum yerin adresi...

hadi hayırlısı, gerçi kartın son kullanma tarihi ve security number ekstrede yazmaz, o yüzden pek sıkıntı olacağını sanmam, umarım yanılmam
    |
    |

• Yarbay
    5986 Mesaj
    zaten oyunu alırken son kullanma tarihi ve security number girmen gerekliki karttan para cekilsin....
    |
    |
  • Yüzbaşı
    598 Mesaj
    quote:

zaten oyunu alırken son kullanma tarihi ve security number girmen gerekliki karttan para cekilsin....

benim sorunum ayrıca bilgi amaçlı bi ekstre tazı belge amerika daki adrese giderse başıma bişey gelir mi?

ama dedim ya amerikada ki adrese gitse bile kart bilgilerini yazacaklarını sanmam
    |
    |
    quote:

quote:

benim sorunum ayrıca bilgi amaçlı bi ekstre tazı belge amerika daki adrese giderse başıma bişey gelir mi?

ama dedim ya amerikada ki adrese gitse bile kart bilgilerini yazacaklarını sanmam

gitmez gitmez merak etme her PSN'Den satın alana fatura yollicak olsalar hapı yutarlar zaten
    |
    |

• Yarbay
    5986 Mesaj
    yok hocam merak etme bu zamana kadar kime yollamışlardırki sony nin işi gucu yok bununla ugrsamaz..gonlun ferah olsun...kaldıki gonderse bile seninde dediğin gibi son kullanma tarih ve security number yer almaz..hatta kredi kartının son 3 hanesi bile xxx seklinde oluyor guvenlik acısından....gitse bile onemsiz bir kagıt parcası olur...
    |
    |
  • Binbaşı
    1944 Mesaj
    Oyun çöp falan demişler gerçekten öylemi 5 usd yi boşa vermeyelim........
    |
    |
  • Binbaşı
    1505 Mesaj
    5 dolar bu oyuna para vereceğinize stardutst hd indirip oynayın. bilmem kaç gb'lık blueray oyunlar dururken sabah aksam bu oyunu tavsiye ederim. Eğer oyun indirecekseniz ilk once stardust hd ondan sonra diğerleri
    |
    |
  • Yarbay
    3366 Mesaj
    kaç gb bu oyun ?
    |
    |
  • Binbaşı
    1001 Mesaj
    abi nasıl oyun aranızda indiren varmı bende indirmeyi düşünüyorum da çöp ise hiç bulaşmayayım
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
bankacılar
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,311
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.