Şimdi Ara

go-kart yapalım (701. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
14.131
Cevap
134
Favori
3.331.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 699700701702703
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    elindeki motor su soğutmalı sanırsam bu nunla yapman zor denız suyu ıle soguyor sanzıman yok kavramalı çalışması var
  • arkadaşlar donanım haber go kart yapalım adlı forumun devamı olan forum ile paralel bi şekilde yol alan whatsapp grubumuz vardır isteyenler bana mesaj atabilirler:) kolay gelsin
  • m.cemal57 M kullanıcısına yanıt
    benide alırmısın 05380372532
  • Arkadaşlar yaklaşık 3 yıldır ugrastigim projede sona gelmiş bulunmaktayım. Sadece boya işi kaldı. Ufak bir video paylaşmak istedim.

https://youtu.be/oWWG23OzSrg
  • Herkese kolay gelsin millet. Yaptığım 3 tekerlekli elektrikli aracın ilk halini çektik. videoya yorumlarınızı yaparsanız sevinirim. tüm sorulara da açıktırhttps://www.youtube.com/watch?v=iyyRQQ6SkFE  go-kart yapalım

• buraknrdmr B kullanıcısına yanıt
    elinize sağlık güzel olmuş yanlız freni niye sol ağaya koymadınız sol ayak boşta duruyor gibi gördüm.
  • stuff2 kullanıcısına yanıt
    bilerek öyle oldu orası ya biraz araba hissiyatı versin istedim
  • erenclk E kullanıcısına yanıt
    çok güzel olmuş eline sağlık
  • Aylar sonra selam beyler kolay gelain uzun zamandir nete gurmiyordum. Calismalarinizda basarilar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar. Forumun ilk 60-70 sayfasını ve son 50 sayfasını okudum. Tamamını okumak isterdim ama malum 700 sayfa kolay değil. Gerçekten güzel işler yapmışsınız. Benim de aklımda bir araba var ama şimdilik sadece takipteyim. Herkese kolay gelsin.
  • merhaba arkadaşlar ben drift trike yapmayı düşünüyorum arkalara go kart lastiği takıcam kenda marka buldum çifti 110 lira sizce almalı mıyım lastiğin üzerinde pek gitmeyeceğim arada bir genelde pvc boru takılı kullanılacak. önereceğiniz başka marka var mı?
  • arkadaşlar elinde 2.el veya sıfır go kart için kullanılan jant, lastik, arka aks, jant poryası, rulman ve yatağı, egsozu bulunan arkadaşlar pm atabilir.
  • ilhan.erkan99 İ kullanıcısına yanıt
    PM bakarmısın kardeşim
  • 1 litre benzine ne kadar yağ koymak gerek ? 2 zamanlı motor
  • m.cemal57 M kullanıcısına yanıt
    05358127435 benide ekliye bilirseniz sdvinirim kolaygelsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaynak makinesi satan varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çim biçme makinesi motorunu go kart motoruna çevirebilir miyiz.
  • grken kullanıcısına yanıt
    olabilir neden olmasın
  • buraknrdmr B kullanıcısına yanıt
    hocam merhaba motor ve bataryayı nerden temın ettınız malıyetlerı ne oldu birde şarj durumunu nasıl halledıyorsunuz
  • Elinde 2 tane gokart lastiği ve jantı olup da satan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 699700701702703
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.