Şimdi Ara

go-kart yapalım (702. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
14.130
Cevap
134
Favori
3.331.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 700701702703704
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Elimde iki tane arka lastik var ilgilenirseniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • m.cemal57 M kullanıcısına yanıt
    Benide alir misin kardesim 05346505477

• Arkadaşlar Ankara dayım elimde 3-4 adet go kart ve trike uygun motorlardan var. Trike yapmak istiyorum. Bu motorların baımından anlayan birileri var mı acaba? Şaseyi kendim büktüreceğim. Diğer parçaların temini hakkında ve aracı yapmak hakkında bana yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı acaba?
  • makusla06 kullanıcısına yanıt
    Arka düzen için gerekli biçok parçayı temin edebilirim

• Amacım go kart benzeri bir araç yapmak, elimde scooter tekerleği var bunu atv arka mil alıp ona takmak istiyorum bu mümkün mü, bu konuda bilgisi olan arkadaşların yardımını bekliyorum görünüşte ATV ve Scooter arka tekerin yerleri bir birine çok benziyor
    ilginiz için şimdiden Teşekkürler
     go-kart yapalım
     go-kart yapalım

• Arkadaşlar elinde kavrama olan var mı? Yeni, sıfır motor aldım 6,5 beygirlik.
  • Bu arka aktarımda scooter tekeri kullanmak istiyorum ama arka mili bunu hazır halde bulabileceğim bir yer varmı bilen

• SUAYYIP S kullanıcısına yanıt
    çok emin değilim ama frezeli mil lazım belki atv mili iş görür veya normal mile sanaiyede diş yaptırabilirsin.
  • Arkadaşlar 1 haftadır yazmadığım forum kalmadı bi yardım edin ben 5 hp motor alsam en ucuzu kaç lira, yada elektrikli yapsam elimde bir tane 12 volt 7 amper 2 tanede 6 volt 12 amper aküm var 24 volt dc motor ho kart olur mu uygun dc motor linki atar mısınız?

• ahmtq77 A kullanıcısına yanıt
    Elektrikli yaparsan bu işten keyif alamassın o yüzden elektrik işini aklından sil bence.

450 500 liraya sandık motor satıyorlar motor milini arka tekerleğin miline bağla miss gibi tadını çıkar,
    Google e 6,5HP Motor Yaz bir sürü motor çıkıyor seç birini
  • fefeyx kullanıcısına yanıt
    kusura bakma çok geç gördüm. elektrikli motorsikletler varya yuki stmax vs bu markaların parçaları işini görür. şarj aleti de var
  • Kendi yapmış olduğum elektrikli araç. Youtubeda yakında 4 5 farklı çeşit videosu olacakhttps://www.youtube.com/watch?v=v1kv-2FCb_c  go-kart yapalım

• buraknrdmr B kullanıcısına yanıt
    elinize sağlık aracı daha güzel yapabilirsiniz aslında ama video editleriniz şahane olmuş :D
  • m.cemal57 M kullanıcısına yanıt
    Benide eklersen sevinirim

05427121166

• Merhaba.buggy yapmak istiyorum.ziraatle uğrasiyorum.konya merkezdeyim.yasim 34 .forumu takip ettigim kadariyla bilgili bi arkadassiniz.bi atolyem var.kaynaktan demir islerinden anlarim.suan motor secme asamasindayim.bilgi almak icin sizinle gorusmek istiyorum.eger uygunsa.tlf numaram 05427121166 .watsapptan veya telden goruselim.watsapp tan msj atarsaniz bana bi goruselim

• Merhaba arkadaslar.ben konyaliyim.yasim 34.ziraatle ugrasıyorum.buggy yapmak istiyorum.kendi atolyem var.kaynak islerinden anlarim.epey arastirdim.forumun bir kismini inceledim.arazide kullanqcagim.tarlalarda falan.

Simdi sormak istedigim motor.13 bg civari bisey dusunuyorum.bu katana marka motorlar var.onlarin sanzimanli lari olabilir diye dusundum.simdi bu katana tarzi motorlarda vites falan yok dimi.motor rolantide hareket yok.verdigin gaza gore motor hareket sagliyor heralde.boyle bi motorla arazide randıman alabilirmiyim.yoksa yoksa motosiklet motoru falanmi bulmaliyim

go-kart yapalım

• giray2650 G kullanıcısına yanıt
    bu linkteki motorda yaglı kavrama mevcut dediğiniz gibi rolantide mil durur gazla gider
  • Yağlı kavrama motor nasıldır.saglammıdır. o kadar para verip bide 5 10 gune ariza yapmasin.tabi birde arazide kullanilacak.yoksa bi 250 300 cc vitesli motorsiklet motorumu daha uygun olur@stuff2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi giray2650 -- 24 Ağustos 2017; 20:53:46 >
  • giray2650 G kullanıcısına yanıt
    yağlı kavrama tabiki daha iyidir ama burdaki mesele alacağın markadır bir hondayla başka bir malı bir tutamazsın motorsiklet içinde durum bu
  • Dediginiz dogru tabiki ama bu isin birde butce tarafi var.honda gibi markalar biraz butceyi asiyor.bi motorla bitmiyor.soyle bi motor aklima yatti.satilikmis.fiyati iyi gibi geldi bana.800 tl ye birakti.13 hp.kavramali.marsli.fiyati nasil uygunmu

go-kart yapalım@stuff2

• 
Sayfa: önceki 700701702703704
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.