Şimdi Ara

go-kart yapalım (694. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.131
Cevap
134
Favori
3.331.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 692693694695696
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    işçiliğinin hepsini sen yaparsan birazda sanayide çıkma parça kovalarsan olur yoksa zor o paraya.
  • ben yapmaya basladim birazda buyuk bise oldu cogu cikma parca 1000 yi buldu ben parcalamayi dusunuyorum isteyene parca satilik cogu parca mevcut rize merkez motor lastik jant direksiyon kutusu rulman vs
  • Yavasda olsa çalışmalara devam. go-kart yapalım
     go-kart yapalım

• erenclk E kullanıcısına yanıt
    Hocam selam, hangi şehirdesiniz?

Buggy projemiz var aşağıdaki canavar gibi bir şey yapmayı planlıyoruz.

Çizim(Proje) konusunda profesyonel yardıma ihtiyacımız var

https://www.youtube.com/watch?v=cZGV5fImxDk

• forumdaşlar herkese kolay gelsin elinde 200cc ve üzeri motor olan varmı komple tesisat karbüratör lü
    elimde 3 adet scooterjant lastik var lazım olan olursa resim ata bilirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende 350 cc planet 5 var sadece şarj dinmosunun bkımı yapılması gerek diğer turlu çalışır durumda
  • Ardakaşlar benim projem bitmek üzere bir tek vites kaldı onun hakkında fikir sahibi olabileceğim proje resimleri var mı vey kendi projenizdene resim atarsanız sevinirim
  • musty19945 M kullanıcısına yanıt
    vites derken ?
  • whatsapp grubumuz vardır isteyen bana ulaşabilir
  • Çok güzel işler çıkarmışsınız. Takipteyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar.

Bursadanım öncelikli olarak bir tane karting aracı yapacağım daha sonra da arazi cinsi biraz büyük bir araç yapacağım, Bursada bu işi DIY olarak uğraşan arkadaşlarla irtibata geçmek isterim. Kendi makinelerim var bir çok parçasını kendi dükkanımda yapacağım 3d tasarımına başladım bitince imalata başlayacağım. İmalata başlamadan önce arkadaşlarla iletişime geçmek isterim.
  • Arkadaşlar Elimde Loncin 6.5 p sorunsuz motor var almak isteyen iletişime geçsin
    Fiyatı 400 tl dir kargo alıcıya aittir Manisa Yunusemre >Kuru Kavrama Üzerinde Takılıdır<  go-kart yapalım
     go-kart yapalım
     go-kart yapalım
     go-kart yapalım

• arka dişliyi aksa tutturan parçanın adı nedir
  • Arkadaşlar grubu bayadır takip ediyorum. Yaptıklarınızı tebrik ediyorum. İnsana heyecanı bekleten araçlarınızı epey takip ettim.

Bende sizlerden aldığım hevesle elektrikli 4 tekerli bisiklet yapmak istiyorum. En az 70 km hıza çıkabilecek ortalama 100 kg ağırlığında (akü hariç) 120 cm x 175 cm ebatlarında bir araç yapılabilir mi. Bu aracı internette gördüğüm bir araçtan feyz alarak düşündün.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sfr+10 kullanıcısına yanıt
    hocam forumdan fotoğrafını alıp tornacıya götürün belli bir adı yok adamlar yapıyor
  • Gayet G kullanıcısına yanıt
    Elektrik işi sakat hocam girmeyin derim, çok maliyetli ve kullanım süresi çok kısa olur, ayrıca akü hariç'te olsa şase'nin 100 kg'a çıkması imkansız gibi birşey eğer yapacaksanız 250'lik köylü makinasını alın yaklaşık hurda kelle motor 400e bulursunuz. İşte o zaman tam anlamıyla bu işten zevk alırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackBurn340

hocam forumdan fotoğrafını alıp tornacıya götürün belli bir adı yok adamlar yapıyor

anladım hocam sağolun cevap için
    poryaya benzer birşey işte :)
    onun adı flanş diye geçiyor her dişlinin ölçüleri ayrı oldugu için tornada özel yaptırılıyor 4mm saçtan yaptırsan yeterlı olur
  • 
Sayfa: önceki 692693694695696
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.