Şimdi Ara

go-kart yapalım (692. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
14.131
Cevap
134
Favori
3.331.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 690691692693694
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    benim gözümde 15 hp den aşağısı yetersizdir
  • mhmmdatay M kullanıcısına yanıt
    ağırlığa göre değişir bu normal go kartlar koruma demirleriyle 150 200 kg arasıdır kullanıcıyıda ekleyince pistte yaklaşık 60 km yapar sen ağırlığına göre oranını ayarlarsan her türlü iş yapar biz drift trike yaptık gx200 6.5 bg ile 80 85 vuruyoruz ama şasesi 40 kg max :)
  • Arkadaşlar merhaba.Bana 150-200 veya 250 cc motor lazım.Elinde olupta satmayı düşünen varsa mesaj atarsa sevinirim.Teşekkürler şimdiden.
  • planet 5 var 350 cc
  • Bende yapıyorum go kart tarzi araba ama arka aks ve aks mili hazırı varmı yoksa elle mi yapılıyor yardımcı olursanız sevinirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • teknoloji garajı T kullanıcısına yanıt
    aradığın coğu malzeme hazır var . sanayilerde bula bilirsin hurdacılada
  • beyler kolay gelsin drift trike yapıcamda acaba arka tekerlerde pimaj vb kullanmasam sadece lastik üzerinde manevra yapabilirmiyim yoksa ön tekeri çok sürükler mi birde ön teker maşası o kadar radyal ve eksenel yüke dayanabilirmi ?
  • mhmmdatay M kullanıcısına yanıt
    Kolay gelsin dostum 13 hp gx390 motor yeterlidir. İmalatını yeni yaptığımız çift balatalı kuru kavrama ve düzgün bir redüksiyonla sana 40 kmh hız ve akrobatik hareketler garanti ederim mesela yokuş yukarı kurba yarıçapında yan yan gitmek gibi gx420 15 hp çok iyi bir motor bu motorlar düşük devir de yüksek tork vermek için yapılmışlardır yani sen o kapasiteyi verimli bir şekilde kullanırsan yani tek aktarma düşük kayıplar ile yaparsan bu işi muradına erersin 7 hp ile ancak drift trike tarzı bir arac yapabilirsin diğerleri tat vermez eğer illa 7 hp ile yapıcam diyorsan yüksek redüksiyon küçük çapta ve taban alanı dar bir lastik kullanırsan işini görür ama tavsiyem gx390 marşlidir çift balatalı ile neden marşlı diyecek olursan çalıştırma esnasında arabanın fırlayıp gitme durumuna son vermek için hemde elektrik teşkilatıda döşeyebilirsin

• KeNaN-24 kullanıcısına yanıt
    bu tekerlerin ebatları ne
  • AKINCO A kullanıcısına yanıt
    arka tekerin ebatı ne? ve fiyatı?
  • kutty K kullanıcısına yanıt
    reis biz yaptık tek 2mm borudan kaynak yırttı boruyu attı ayrıca arkaya difransiyel koymadan olmaz ön teker tek olduğu için kontrol sağlayamazsın
  • Arkadaşlar ben go kart yapmak istiyorum . uzunlaması:110 cm. Yanlaması 50 cm demir kaynattırmak istiyorum sizce kaç tl tutar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • visivak V kullanıcısına yanıt
    biz sadece 2 profili bir birine kaynattırdık argon ile 40 tl aldılar :(
  • Atv jantı lastiği bulabileceğim uygun bi yer biliyormusunuz?istanbulda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben go kart yapıcam ama direksiyon bölümünde spinle ve ince boruyu nerden bulurum . direksiyon kısmındaki malzemeler sanayide bulunrmu? Veya başka yerde

• visivak V kullanıcısına yanıt
    bulabilirsin resimlerine baktırıp yaptırabilirsin.veya nette o malzemeleri satan insanlar var
  • şu forumu bi okusalar neyin nerde olacagını öğreneceksiniz bi okuyun ALLAH aşkına her şeyin cevabı var resimlerle çizimlerle anlatılmış

ben hıç soru sormadan sadece okumakla aracımı yaptım okumak okadar zormu gelıyor anlamıyorum ki!!!!!!!
  • Bu kantlardan jangisini seçmeliyim motor 150 cc 8 hp
    Bu mesaja eklenen görseller:

go-kart yapalım

• hani hiç bi numara yok forumda ? kaytarıyonuzmu napıyonuz :)
  • Herkese iyi geceler :)
    Bende gokart yapmak ıcın basına gectım 100cup motor kullanıcam 3 sorunum var 1 ısı sase olculerı 2. Ise fren sıstemı 3. Su kaca kac dıslı kullanıyım
    Ogrencı oldugum ıcın düşük malıyetlı bısey yapmak ıstıyorum toparlama bısey yanı.
    Yardım edenlere sımdıden teseskkurker

• 
Sayfa: önceki 690691692693694
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.