Şimdi Ara

GMD KENDİ KENDİNE REST ATMA VE KAPANMA SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ben telefonu alalı yaklaşık 2 3 ay oldu telefon son 1 aydır kendi kendine kapanıp açılıyor bu sorunu yaşayan başkaları varmı acaba cözümü bilen? (16 GB MAVİ)

Telefon aktif kullanımdayken olmuyor bu olay telefonu köşeye koyuyorum 3 4 dk sonra açıyorum birşeye bakmak için REST atıyor ekranı kapatıyorum çağrı geliyor açıyorum 2 3 sn sonra Rest atıyor Sabah alarm çalıyor kapat diyorum rest atıyor.

Telefonu ROM ROOT filan yapmadım zaten bilmiyorum o tip şeyleri nasıl olur filan. Ama geçenlerde bir bankanın mobil uygulamasını yükledim uyarı verdi ''Telefonunuzda üreticinizin verdiği dışında jailbreak/root bulunmaktadır güvenlik acıgı olabilir diye, Ben ROM ROOT filan yapmadım. Telefonda sadece Angry Birds WhatsApp LİNE Clash Of Clans Subway surf bide banka mobil uygulaması var.

Geçenlerde belki düzelir diye ayarlardan fabrika ayarlarına çektim gene aynı hiç yedekte almadım geri yüklemek için sadece rehberi yedekledim Avea yedek le o kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GunaySukru -- 17 Haziran 2014; 11:49:05 >

• işte bu sorun benim lumia 820mdede var neden hala bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.