Şimdi Ara

GM ve Telpa Yetkilileri sorularınızı cevapladı 'Elite, Discovery 4.4, Discovery 2 ve fazlası' özel video (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
685
Cevap
4
Favori
24.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • elite 800, lte(!) 800 ac ile geliyor. Lte dediler valla lite demediler :)

elite mart, lite ise elite den birkaç sonra gelicek diyorlar. ( pek inanmıyorum ben nisandan evvel geleceğini)

discovery güncellemesini ay sonuna (!) vermeyi düşünüyorlarmış. hangi ay sonunu düşünüyorlar anlamadım ben

Discovery kitkat nisan diyorlar. büyük olasılıkla nisan sonu ile haziran başı (!) arasında gelir.

Telpa yönetim kurul üyesi şikayetlerden haberdar olduklarını ve telpa nın geliştiğini, satış sonrası desteğin daha iyi olacağını ve zaten bir gelişme olduğunu bunun da farkında olduğumuzu söylüyorlar. Ben farkında değilim farkında olan arkadaşlar haberdar ederse sevinirim.

Telpa çok çektirdi discoveryi kullanıcılarına, benim başıma birşey gelmedi fakat Sebahattin Bey önce özürleri ve dilekleri ile benim rahatlamama ve telpaya güven hissetmeme neden oldu. Hemen ardından gelen ise "dünya çapında ödül alan firma" , "bir numaraysak bir numaraya yakışır hareket etme" gibi ego vari konuşmalar ise mümkün mertebe Telpa ya yaklaşmama ihtiyacı duydurdu bende.

• sedatb kullanıcısına yanıt
    Çinde uretilmeyem bir telefon söyler misin? İphone bile Çinde uretiliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • D 2 de süpriz varmış ne olabilir acaba? Daha büyük batarya? Depolama? kafam karıştı. 4.4 ün gelecek olması güzel haber. Bu telefonları alırken sanırım kimse versiyon yükseltmesini beklemiyordu. s800 konusunda da cidden yapabilecek birşeyleri yok üretici yetiştiremiyor. İlla AC isteyen varsa sanırım yazı göze almalı. Fiyat hakkında da konuşsalardı güzel olurdu...
  • telpa firmasının ne kadar egoist olduğunu 7 dakikada anlamız dışında hiçbir işe yaramadı açıkcası bu video.
  • Desenize 1-2 gün içinde ön sipariş fiyatı belli olacak heyecanlandırdı
    GMD2 için süprizi çok merak ettim ama en erken nisanda çıkacak olması üzdü
    750 olursa Gmd2,
    1050 altında olursa Elite tercihimdir. AC olması çok ta önemli değil bu fiyata

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elite uygun fiyattan satlmalı. Sürümden kazansın gm.

• Adamı izlerken kahkaha attım be

• Ya şu ortadaki adamı neden koydular yayına adam kendini övdü yayın bitti

• Tahminim discovery 2 yi degistirecekler. Ilk gordugumuz telefon olmayabilir.

• yine vaatler vaatler bakalım neler olacak
  • 4.4 nisanda geliyor beyler bu arada qapaq

Bu arada ne egosu adam kamerayı görünce heyecandan ne diyeceğini şaşırmış baksanıza.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Kayaba Akihiko -- 27 Şubat 2014; 14:15:29 >
  • telpa yetkilisi fenerbahçeyi yenmiş 3. lig futbolcusu gibi konuşuyor.

neyse discovery kitkat alacakmış gerisi beni ilgilendirmiyor :)

• özet isteyen arkadaşlara

-cek,-cak,-cek,-cak,-cek,-cak,

:))))

Forumda eleştiriler çoğalınca acilen ortamı yumuşatmaya çalışmışlar.

Sonuçta ticaret.Mesutda mevzuya aracı olmuş :)))))
  • Ortadaki konuşmaya başladığı an Mesut reyizle Muazaffer Beye bakın.

• Sen yetkili bir abiye benziyorsun Sebahattin bey?

• Fiyat yine yoktu.Pil değiştirmemişler anlaşılan.Discovery'e güncelleme ay sonunda 4.4 ise nisanda olacakmış.Elite almaktan vazgeçtim artık baya sakız oldu bu iş.
  • yarısı 800 yarısı 801 ile mi gelecek? inanılmaz saçma bir hareket bana göre.

lite versiyon geç çıkacak o da mı aynı şekilde acaba?
  • Ortadakini dışlasaydınız keşke
  • bu adam telpa yönetim kurulu başkanı olduysa gençler hırslanın bakın kimler nerelere geliyor
  • GM Elit, En çok beklediğim telefonların başında geliyor. DH'den gelişmeleri izlemeye devam.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.