Şimdi Ara

GM ve Telpa Yetkilileri sorularınızı cevapladı 'Elite, Discovery 4.4, Discovery 2 ve fazlası' özel video (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
685
Cevap
4
Favori
24.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • hakancez beyin yorumuna katılıyorum. Bir firma bu kadar kurumsal olduğunu söyleyip acemi olabilir. GM genel müdürünün ekiplerden bahsediyor.. ama kendisinin yanında sadece genel seçimlerde adaymış gibi konuşan (yorumuma alınması ama öyle) telpa genel müdüründen başka birisini görmedik. Kurumsal isen, senin ürün sorumlun veya ürün müdürün, pazarlama müdürün yok mu?
    discovery kullanıyorum, sadece iki hatla çalışan orta seviye bir telefona ihtiyacım olduğu için... telpa servisinin arkadaşlara ne gibi saçmalıklar çektirdiğini okuduğum zamanla, bugün telpa yetkilisinin konuşmasını dinlediğimde bana yaşana sıkıntıların çok normal olduğunu düşündürdü.

Mesut Bey, seni çok başarılı buluyorum. Şu telpa yetkilisine cihazın kusurundan dolayı neden müşteriden bedel talep ettiğini sorarsan memnun olurum.

Sevgiler
    -İsmail

• doğru söylemiş üretkenlik sıfır ama eleştire de sonsuz kere acımasız oluruz oylar almayalım mı abiye

• ben mini telefon kullanma taraftarıyım neden daha küçük bir telefon düşünülmüyor

• SSu an herşeyiyle başka Discovery 2 var. Full HD ekran, 8 çekirdek işlemci, vs.

Ne iş anlamadım.

• Doğru şimdi karar verdim telpa neden bu kadar beceriksiz bir firma olduğunu yetkilileri böyleyse çalışan teknik personel nasıldır !! Çünkü sağlam telefonu bozan bir firmadan böyle yetkililer beklenir..

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.