Şimdi Ara

GM ve Telpa Yetkilileri sorularınızı cevapladı 'Elite, Discovery 4.4, Discovery 2 ve fazlası' özel video (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
686
Cevap
4
Favori
24.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 800 olarak gelecek. Sonra yeni bir ürün ile 800ac olarak çıkacakmış. Elite Lite, Elite çıktıktan 1-2 hafta sonra piyasaya sürülecekmiş. Mart ayında planlıyorlar bakalım. GMD 2 yeni gelişmeler varmış onun için ayrı bir görüşme yapılabilir.

• Discovery güncellenesinde umarım çift tıklama ile uyandırma gelir.

• Daha ne kadar doğal olabilirler...Bravo

• Ortadaki abinin enerjisi on numara, favorim oldu :)

• discovery 2 için çıkış tarihi belli değil. cihazda bi değişiklik olacakmış ama açıklanmadı yine.
  • Ortadaki GM ve Telpa sahibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi #Ramazan -- 27 Şubat 2014; 15:09:26 >
  • Telpa yetkilisi ilk defa kamera karşısında konuşuyomuş gibiydi :)

Muzaffer beye teşekkür ederiz gerçekten ilgileniyorlar ve çıkarmak için telefon çıkarmıyolar.

• discovery'e 4.4 nisan ayında gelecekmiş.
  • Pilde gelişme olmamış sanırım herkes 3000+ mah istiyordu.
    İlk başta snapdragon800 ile çıkacakmış 2 ay bekleyip aynı fiyata ac versiyonun alabilecegiz bari 800 ab olsaydı.
    Fiyat konusundada kesin bilgi yok :)

• Rica ediyorum Birisi özet geçsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bekliyoruz abi bekliyoruz... :)

• Birkaç güne ön siparişler açılacak o zaman. Artık tek merak konusu fiyat....
  • 1 Aydır beklediğim video hadi Bismillah :)

• Discovery 2 ne zaman cıkacak fiyatı ne olacak discovery elite lite ne zaman cıkacak fiyatı ne olacak elite ne kadar olacak yok hicbirsey sanki s5 lansmanı kac videodur adamlar gecistirip duruyor :D

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sedatb

Çin mallarına prim vermeyin Çinin Müslüman Türk Uygurlulara uyguladığı hayal bile edlmesi güç işkenceleri internetten kolayca izliye bilirsiniz İnsanlığınız kaldırısa gm sadece taşeron üretim yaptıran bir firma üretim tamamen Çin çin mallarını almayalım arkadaşlar

Amerikanın Japonyaya attığı atom bombası yüzünden Amerikan malı almayalım

Nazilerin soykırım yapması yüzünden Alman malı almayalım.

Arapların yaptığı ihanetler yüzünden Arap malı almayalım

Kendimiz üretelim almayalım. Üretemiyorsak başkalarına mahcubuz.

• Şarj soketi sorununu da sorarlardı keşke

• Hadi bakalım inşallah sözlerinde dururlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: dominusat

mobilim okuldayim izleyemiyorum lütfen açıklama yapin neler diyor 800ac mi degil mi bi açıklama llütfeb

elite normal 800 gelcekmiş.snapdragon vermediği için şu an ac ile çıkması mümkün değilmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hadigatülverd -- 27 Şubat 2014; 14:04:33 >
  • Mesut hoca muzaffer beye kizdi, muzaffer mesut beye sen dedi diye :)) bide ortadaki telpa sorumlusuna nasil bakiyo aşaga dogru tipe "bahh der" gibi :))

• telpa görevlisi mi ne , konuşmaya başladığı an videoyu kaptatım

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.