Şimdi Ara

GM E Tab 4 Siyah ekran sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
8.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar fatihhack1.2 atarken bir şey oldu anlamadım tablet yeniden başladı general mobile yazısınından sonra siyah ekran geliyor bi yardımcı olurmusunuz çözümü varmı inş vardır yandım yoksa :/

• aynı sorun bende de var dün ben hem root attım hem de fatihhack atttım fakat siyah ekran var güvenli modda da başlatamıyorum
  • ben tabletim ekran simsihyak oldu ne yapmaliyim
  • Arkadaşlar sorunu çözdüm sırasıyla şöyle yapıyoruz

1) Tableti kapatıyoruz
    2) Ses açma ve güç tuşuna general mobile yazısı gelinceye kadar basılı tutuyoruz ve gelince elimizi çekiyoruz
    3)Bizi recovery menüsüne atıcak
    4)Burda 2. Yere geliyoruz ve Yes All User Data diyoruz
    5)Bunu yapınca yeniden başlıcak yeniden başlamadan yani general mobile yazısı dönmeden tekrar ses açma ve güç tuşlarına basılı tutuyoruz ve bu işlemi 4 kere daha yapıcaz ( daha uzun veya daha kısa da sürebilir ) ta ki tablet yeniden başlamadan recovery menüsüne geri atıncaya kadar
    6)Recovery '^e geri atınca reboot system now diyoruz ve tabletimiz hacklenmiş MDM silinmiş bir şekilde keyfimize bakıyoz

• atomiXoyun A kullanıcısına yanıt
    Kardesim senin dedigin gibi degil. Chainfire uygulamasini indirdim. Sonra bir seyi install yaptim. Kendini kapatti acti. GM yazisindan sonra siyah ekran aciliyi oyle duruyodu. Sonra recovery den format attim reboot a bastim ama yine ayni olay oldu(siyah ekran cikti).Acil yardim acaba odin den yapilirmi ? Benim dusuncem rom silindi. Lutfen yardim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi yerden USB Jig bul dene belki tablet download modda açılır rom atarsın düzelir.
    Bende de aynı sorun var usb jig bende yok sende varsa bi deneyip mesaj atarmısın.
    Bu arada tableti tamirciye götürdüm devletin tabletini kurcalamaları yasakmış 4 yere götürdüm hepsi aynı şeyi dedi
  • Emirhan erkol. Bende de ayni sorun var. Bende gm e tab 4 cihazima chainfire 3d uygulamasini kurmustum. Tableti reboot yaptiktan sonra tablet siyah ekranda kaldi. Su soruna yardimci olursaniz sevinirim. Yoksa tableti garantiye yollayacam. En az 3 ay sonra gelir dedi. Keske o uygulayi yuklemeseydim

• quote:

Orijinalden alıntı: EmirhanErkol

Kardesim senin dedigin gibi degil. Chainfire uygulamasini indirdim. Sonra bir seyi install yaptim. Kendini kapatti acti. GM yazisindan sonra siyah ekran aciliyi oyle duruyodu. Sonra recovery den format attim reboot a bastim ama yine ayni olay oldu(siyah ekran cikti).Acil yardim acaba odin den yapilirmi ? Benim dusuncem rom silindi. Lutfen yardim

Bu sorunu nasıl çözdün kardeş?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.